Magistriõpe Arvutitehnika (tarkvara)

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Arvutitehnika-tarkvaraprogrammi magistrikraad rõhutab oskuste nõude analüüsimisel, arhitektuurilises projekteerimises ja ehituses, mis on vajalikud eduka tarkvaratoote arendamiseks. Programm pakub meeskonnal põhinevat lõputööga õppekava. Distsipliini läbiviimisel õpivad üliõpilased kaasaegseid tarkvaratehnika meetodeid ja tehnoloogiaid. Õpilased arendada mõistmist ja oskusi, et saada arhitektide ja projektijuhtide hoone süsteemid, kus tarkvara mängib olulist rolli. Uuringute käigus ühendatakse tarkvarainvesteeringute põhimõtted ja praktika sügav südamik, rakendades seda reaalsetest maailmast pärinevatest üha keerulisematest süsteemiprobleemidest.

Õppekava

Tööstusdisaini magister nõuab 32 ainepunkti lõpetamist, 9 ainepunkti põhikursustel ja 15 ainepunkti eriala kursusi ja 2 ainepunkti seminaril. Programm nõuab lõpetamist väitekirja 6 ainepunkti. Vastuvõetud üliõpilased erineva bakalaureuse kraadiga on samuti kohustatud täitma paar krediiti tasanduskursustel, mis valmistavad selliseid üliõpilasi ette edukaks Master of Computer Engineering-Software, need kursused ei arvestata määral.

Lõpetuseks tuleb säilitada minimaalne GPA 14-st üle 20-st.

Tasanduskursused (ei kohaldata kraadile)

Kommunikatsiooniministeerium-tarkvara omandab bakalaureusekraadi kraad seotud valdkondades. Kuid üliõpilased, kellel on mõni muu bakalaureusekraad, peavad lõpetama tasemekursused, mille eesmärk on anda magistriõppe taust. Need nivelleerimine kursused ei loeta lõpetaja krediidi suunas Master in Computer Engineering-Software.

Põhikursused: 3 kursust vaja; 9 krediiti

Erikursused: 5 kursust; 15 krediiti

Nurgakivi

Thesis: 6 ainepunkti

Väitekirja uurimistöö juhib üks osakonna liige. Väitekiri tuleb kirjutada ja kaitsta teise kalendriaasta jooksul pärast magistriprogrammi kandmist. Distsipliini komitee koosneb esimehest ja vähemalt kahest teisest akadeemilisest kohtunikust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students.

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students. Näita vähem