Magistriõpe Big Data Analytics for Business on ainulaadne programm, mis koolitab ettevõtlusespetsialiste (online) turunduse, rahanduse ja tegevuse alal. Lõpetajad saavad otsustajad tugeva aluse äri ja analüütik.

Programmi eelised

· Tööstuspõhise õppega tegelemine hackatooni, töökodade ja värbamiskohtumistel tööstuse ekspertidega.

· Muuhulgas juhtivate andmeteaduslike tehnoloogiate (Python, R, SAS, GIT, GITHub, JupyterLab, Jupyter sülearvutid, Hadoop, Hyve, Spark, Kaggle, IBM SPSS statistika, Tableau, Excel) hulgas.

· Partnerlus Capgemini ja SAS-iga koolitussessioonide, külalisteloengute, reaalajas juhtumiuuringute ja ettevõtete visiitide kaudu

Programmi sisu

Õpilased puutuvad kokku tipptasemel põhialustega otsuste tegemisel, kogudes Big Dataist saadud teadmisi. Näiteks hõlmavad need sotsiaalse meedia andmeid, kliendi veebi liikluse andmeid, Bloombergi finantsandmeid ja varude protsesside logisid. Õpilased õpivad juhtimisprobleemide lahendamisel kriitiliselt küsima küsimusi "mida me teame?" (Andmepõhine) vaimust kui "mida me mõtleme?" (kõhutunne). Õpilaste kokkupuude faktipõhise juhtimisega juhtivate tööriistade ja meetodite kasutuselevõtmise kaudu, mis muudavad andmed teadmistesse. Võimalik on omandada ettevõtte asjakohaseid sertifikaate (Google Analytics ja Adwords, Bloomberg) ning nendega kaasneb ärianalüütika ja otsuste tegemise tööriistad (Excel, SAP Business Objects, IBM Statistics, Google Analytics). See põhineb IESEG juhtimiskoolide uurimisrühmade kvaliteedil ning osalejad puutuvad kokku nii akadeemiliste kui ka rakendusuuringute mõjuga tööstusele.

Lõpetajad omandavad oskused, et avastada olulist teavet, vaadates ettevõtte andmeid, võttes arvesse vastavat ettevõtluskonteksti. Nad võiksid töötada andmeteadlaste, digitaalsete / online-turustajate, veebianalüütikute, tarbijauuringute ekspertide, turunduse analüütikute, turu-teadlaste, andmebaasimüüjate, klientide teadmiste haldurite, finantsanalüütikute, krediidikvaliteedi analüütikute ning pettuse avastamise analüütikute või muude seotud positsioonide valdkonnas.

Taotlusprotsess

Sissepääs põhineb iga õpilase veebitaotlusel, mis on saadaval aadressil http: // rakendada. IESEG .fr ja vajalike dokumentide ülevaatamine, samuti värbamispersonaliga kohustusliku vestluse tulemus. Kvalifitseeritud õpilastele pakutakse jooksvat sisseastumist 2019. aasta oktoobrist .

Rahvusvaheline stipendium

IÉSEGi rahvusvaheline stipendium kuni 50% ulatuses õppemaksuvabastusest.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust IESEG School of Management Lille - Parisis »

Viimati uuendatud Oktoober 22, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
16,500 EUR
Deadline
Juuni 14, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
jaan 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 14, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 14, 2020
End Date
jaan 2022

MSc Big Data Analytics for Business - Presentation - IÉSEG