Magistriõpe Big Data Analytics for Business on ainulaadne programm, mis koolitab ettevõtlusespetsialiste (online) turunduse, rahanduse ja tegevuse alal. Lõpetajad saavad otsustajad tugeva aluse äri ja analüütik.

Magistriõppe eelised Big Data Analytics for Business

· Tööstuspõhise õppega tegelemine hackatooni, töökodade ja värbamiskohtumistel tööstuse ekspertidega.

· Muuhulgas juhtivate andmeteaduslike tehnoloogiate (Python, R, SAS, GIT, GITHub, JupyterLab, Jupyter sülearvutid, Hadoop, Hyve, Spark, Kaggle, IBM SPSS statistika, Tableau, Excel) hulgas.

· Partnerlus Capgemini ja SAS-iga koolitussessioonide, külalisteloengute, reaalajas juhtumiuuringute ja ettevõtete visiitide kaudu

Õpilased puutuvad kokku tipptasemel põhialustega otsuste tegemisel, kogudes Big Dataist saadud teadmisi. Näiteks hõlmavad need sotsiaalse meedia andmeid, kliendi veebi liikluse andmeid, Bloombergi finantsandmeid ja varude protsesside logisid. Õpilased õpivad juhtimisprobleemide lahendamisel kriitiliselt küsima küsimusi "mida me teame?" (Andmepõhine) vaimust kui "mida me mõtleme?" (kõhutunne). Õpilaste kokkupuude faktipõhise juhtimisega juhtivate tööriistade ja meetodite kasutuselevõtmise kaudu, mis muudavad andmed teadmistesse. Võimalik on omandada ettevõtte asjakohaseid sertifikaate (Google Analytics ja Adwords, Bloomberg) ning nendega kaasneb ärianalüütika ja otsuste tegemise tööriistad (Excel, SAP Business Objects, IBM Statistics, Google Analytics). See põhineb IESEG juhtimiskoolide uurimisrühmade kvaliteedil ning osalejad puutuvad kokku nii akadeemiliste kui ka rakendusuuringute mõjuga tööstusele.

Lõpetajad omandavad oskused, et avastada olulist teavet, vaadates ettevõtte andmeid, võttes arvesse vastavat ettevõtluskonteksti. Nad võiksid töötada andmeteadlaste, digitaalsete / online-turustajate, veebianalüütikute, tarbijauuringute ekspertide, turunduse analüütikute, turu-teadlaste, andmebaasimüüjate, klientide teadmiste haldurite, finantsanalüütikute, krediidikvaliteedi analüütikute ning pettuse avastamise analüütikute või muude seotud positsioonide valdkonnas.

Taotlusprotsess

Sissepääs põhineb iga õpilase veebipõhisel taotlusel, mis on saadaval aadressil http: // apply. IESEG .fr ja nõutavate dokumentide läbivaatamine ning kohustusliku intervjuu tulemus värbamispersonaliga. Alates 2018. aasta oktoobrist pakutakse kandevõime kvalifitseeritud õpilastele.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust IESEG School of Management Lille - Parisis »

Viimati uuendatud November 19, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
16,000 EUR
sama õppimine kõigile õpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
dets 31, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 31, 2019