Magistriõpe Big Data Analyticsis: rakenduslik modelleerimine ja kvantitatiivsed meetodid

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Uskuge kiiresti arenevat andmeteaduste valdkonda.

Trent on Kanada üks esimesi ülikoole, kes töötavad andmeteadlaste spetsialistide koolituslünga täitmisel. Teid valmistatakse unikaalselt ette tööriistade ja tehnikate abil, mida on vaja töötada ja analüüsida tänapäeva üha keerukamaid andmekogumeid kõigis teaduse valdkondades ja ärimaailmas. See erialane programm saab lõpetada 16 kuu jooksul ja see rõhutab praktilisi oskusi visualiseerimise, andmete kaevandamise, pilvepõhiste lähenemisviiside ja paralleelselt programmeerimise oskusi. Ettevalmistaks karjäärile, sealhulgas andmevahetuse juht, andmeteadur, andmeallikaid arhitekt, ärijuht ja ärianalüütik.

Programm

Programmil on kolm põhieesmärki:

  • Uuringute läbiviimiseks vajalike fundamentaalsete ja ühiste analüütiliste modelleerimismeetodite õpetamine paljudes kvantitatiivsetes valdkondades.
  • Ideede jagamise teiste teadlaste teadustööga seotud risttarbekaotus ja selle saavutamiseks vajalike suhtlemisoskuste arendamine.
  • Õpilase piisav koolitus tema valitud erialal, sealhulgas kursuste ja uurimistöö, et võimaldada doktorikraadi doktorikraadiga edasiarendamist. programmi teises institutsioonis.

Sest väitekirjapõhise voo jaoks on õpilased kaasatud nii väitekirja uurimisse kui ka kursuste tegemisse oma "kodus" distsipliinis ja interdistsiplinaarses uuringus. Nad viivad läbi kursusteid kvantitatiivse modelleerimise alustes ja meetodites ning osalevad interdistsiplinaarses seminaris. Sellel seminaril arutleb õpilane viisil, mis on arusaadav publikule, modelleeritud süsteem, mudel välja töötatud ja mudeli valideerimise vahendid; siin keskendutakse pigem modelleerimisprotsessile kui tulemuste asjakohasusele uurimistöös. Selle seminari abil arenevad üliõpilased oskused, mis on vajalikud teadlastega suhtlemiseks väljaspool oma eriala, ning arendada välja oma ja teiste distsipliini kontekstis mitteolevate erialade perspektiiv.

Kogemus

Distsiplinaarsed piirid, kui uurite ja rakendate modelleerimismeetodeid oma teadustöös

Thesis-based: Teeni MA või M.Sc. loodusteaduste või sotsiaalteaduste tehnikate modelleerimise ja rakendamise teoorias. Selle programmi keskmeks on interdistsiplinaarne koostöö, sest majandusteaduse ja arvutiteaduse taustad saavad õpilased koos matemaatika ja psühholoogiaga ning kaugemalgi. Kui te lõpetate oma kursuste tegemise ja teostate oma uurimistööd, jagate ideid klassikaaslastega mitmest valdkonnast. Selles multidistsiplinaarses keskkonnas surnud, arendate välja uued perspektiivid, mis aitavad teil tulevikus hästi seada.

  • Koostöö individuaalsete, interdistsiplinaarsete teadustegevustega õppejõudude poolt paljudes valdkondades.
  • Valige Bioloogia, ärijuhtimine, keemia, infotehnoloogia, majandus, geograafia, humanitaarteadused, matemaatika, filosoofia, füüsika
  • Ehita tugeva aluse modelleerimise oskused, mis võimaldavad teil liikuda Ph.D. programm oma distsipliini.

Kaks kursusel põhinevat võimalust:

  • Big Data Analytics
  • Finantsanalüüs
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

One of Canada's top universities, Trent University was founded on the ideal of interactive learning that's personal, purposeful and transformative.

One of Canada's top universities, Trent University was founded on the ideal of interactive learning that's personal, purposeful and transformative. Näita vähem
Oshawa , Peterborough + 1 Rohkem Vähem