MS bioloogia on 30-krediidi kraadi programm, mille eesmärk on aidata õpilastel saavutada tasakaalustatud teadmised arenenud bioloogia rõhuasetusega kriitiline mõtlemine ja sõltumatu uuringud ja teadustöö. Loeng, arutelu, laboratoorsed õppused, määratud näited ja aruanded näitavad praeguste kirjanduste hetkeseisu ja olulisust. Programm pakub üliõpilastele mitmeid üldist bioloogiat, füsioloogiat, ökoloogiat või biotehnoloogiat.

Programm annab tugeva tausta edasiseks kraadiõppeks doktorikraadi poole bioloogias või sellega seotud valdkondades, pakub õpetajatele täiendavat kogemust bioloogia teoorias ja praktikas ning koolitab biolooge järgima selliseid rakenduslikke valdkondi nagu elektronmikroskoopia, koekultuur, ökoloogia, reostus kontroll ja biotehnoloogia. Programm pakub nii väitekirja kui ka väitekirja võimalusi.

Amo-Augustus Kubeyinje

Amo-Augustus Kubeyinje
Direktor, magistriõppesse sisenemise ja registreerimise teenused
Ühendage meid WhatsAppiga

img 1MS bioloogia on 30-krediidi kraadi programm, mis pakub täiustatud kursused ja seminarid paljudes valdkondades bioloogia, sealhulgas molekulaarbioloogia, ökoloogia, organismi bioloogia ja biotehnoloogia. Programm pakub kindlat tausta edasiseks kraadiõppeks doktorikraadi poole bioloogias või sellega seotud valdkondades, pakub õpetajatele täiendavat kogemust bioloogia teoorias ja praktikas ning koolitab biolooge järgima selliseid rakenduslikke valdkondi nagu elektronmikroskoopia, koekultuur, ökoloogia ja biotehnoloogia.

Õppurid, kes valivad doktoritöö võimaluse, peavad läbi viima originaalseid uuringuid täiskohaga õppejõudude juhendajatena. Tulevikus lõputööst kutsutakse tudengeid enne oma taotluse esitamist üles pöörduma teadusosakonna asjatundja poole. Ülikoolipoliitika väidab, et kõik üliõpilased peavad läbima väljasõidu eksami./>

Õppetöös osalevatele üliõpilastele on nende doktoritöö ja suuline kaitsmine enne õppejõude paneeli väljumiseksamiks. Mitte-väitekirjaga tegelevad õpilased on kohustatud sooritama iseseisva õpingu või iseseisva lugemise kursuse, kirjutama paberi ja esitama oma järeldused õppejõududele, mis moodustavad nende väljumisvajaduse.

Rahaline abi on saadaval Graduate Assistantships ja osakondade stipendiumid piiratud arv kraadiõppurid.

Vastuvõtutingimused

Lisaks ülikooli vastuvõtu nõuetele:

  • Bakalaureusekraad, eelistatavalt bioloogias või sellega seotud suurtes. Taotlejal oleks pidanud olema vähemalt üks kursus üldiselt bioloogia ja geneetika.
  • Vähemalt üks aasta keemia, füüsika ja matemaatika (sh semester of calculus). Õpilased, kes tee ei täida.
  • Kumulatiivne hinne keskmine on vähemalt 3,00 skaalal 4,00.
  • Rahuldav skoor Graduate Record eksamil (GRE) Üldine test.
  • Graduate Record Examination loobutakse üliõpilastele, kes lõpetasid William Paterson University , kellel on vähemalt 3,00 kumulatiivne GPA bakalaureuse kraad.
  • Kaks soovituskirja, mis tõendavad taotleja akadeemilist kvalifikatsiooni.
  • Õpilased, kes taotlevad riike, kus inglise keel ei ole õppekeel, peaks olema rahuldav skoor inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL) ja anda oma kraadi ja ärakirju tunnustatud tõlke.

map

Programmi nõuded

  • 30 ainepunkti kraadiõppe
  • Kumulatiivne GPA 3,00 või kõrgem skaala 4,00

img 2

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 16 kursust William Paterson University of New Jerseyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
18,856 USD
Õppemaks: 18 856 USA dollarit, tuba ja juhatus: 10 920 USD, raamatud ja tarvikud: 1600 USD, transport: 890 USD, muu: 2250 USD, US $ 34 516 kokku (New Jersey elanikud - 12 114,00 dollarit aastas)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

William Paterson University: View From Above