Magistriõpe Biotehnoloogia (MBT)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Biotehnoloogia (MBT)

Liituge üleminekuga naftast valmistatud tööstusele ja säästvale energiavarustusele või leidke näiteks uuenduslik lahendus maailma elanike toiduainete kindlustamiseks!

Inglise keele magistriõppekava biotehnoloogias (MBT) pakub teile kvalifikatsiooni osaleda lahenduste väljatöötamisel meie tuleviku jaoks olulistes küsimustes. Programmi keskmes on bioökonoomika, eriti keskkonna ja toitumise valdkonnas. See on mõeldud kolmele semestrile täiskoormusega õppes ja antakse magistrikraadi pealkiri.

MBT-programmi korraldavad üheskoos Offenburg University rakendusülikool ja Warmia ja Mazury ülikool (UWM) Olsztynis / Poolas. See on ainuke rahvusvaheline koostööprogramm biotehnoloogia magistriprogrammis Baden-Württembergi osariigis ning see pakub võimalust teenida kahe partnerülikooli kaks kraadi.

Poola UWM on traditsiooniline ülikool, kus keskendutakse teadusuuringutele. Offenburg on väiksema suurusega asutus, kusjuures õpetajatele ja töötajatele pakutakse üliõpilastele isiklikku tähelepanu, terviklikud tugiteenused ning tihe koostöö kohaliku tööstuse ja teiste äriringkondadega.

Õppekava

Inglise-õpetatud, magistrikraad biotehnoloogia programmis (MBT) valmistab ette lõpetajad biotehnoloogia kasvavale turule koos üksikasjalike teadmistega biotehnoloogia, eriti toidu ja keskkonna valdkonnas.

Programmi täitmiseks kulub tavaliselt kolm semestrit. Talletus semestri kursused toimuvad Offenburgis, meie suvel semestris Olsztyni / Poola partnerkõrgkoolis.

Juhul, kui üliõpilase bakalaureusekraad (mis on nõutav) sisaldab vähem kui seitse semestrit, tuleb lisada ka täiendav semestriks teadusliku projekti või samaväärsete kursuste jaoks, mis on määratletud Offenburg University kursuste kataloogist.

Kõik partnerülikoolid pakuvad oma õppevaldkonnas õppe semestrit:

 • Offenburg - Bioprocesses ja Bioeconomy
 • Olsztyn - toiduainete ja keskkonna biotehnoloogia

Magistritöö saab koostada kõigis sobivates institutsioonides:

 • Warmia ja Masuuri Ülikool / Poola
 • Offenburg University / Saksamaa
 • Teine sobiv ülikool
 • Uurimisinstituut
 • Tööstusettevõte

Programm lühidalt

Kraad: magistrikraad (M.Sc.)

Õppekeel : inglise keel

Programmi kestus: 3 semestrit

Õppekava algus : talve semester (oktoober)

Rakenduse lõpp: 31. mai

Õppemaks ja tasud:

Tasud semestris:
Riigilõiv € 1500 mitte-ELi kodanikele (vt allpool toodud erandeid)
Teise astme riigilõiv 650 € (ainult ELi kodanikele, kes on juba omandanud magistri kraadi Saksa ülikoolist)
150 eurot teenustasu ELi kodanikele ja teistele õpilastele, kellele ei maksta riiklikke õppemaksu
134 eurot halduskulud

Rakendamisnõuded: üle keskmise bakalaureusekraadi biotehnoloogias või sellega seotud valdkonnas, nagu biotehnoloogia, bioprotsessi insener, biokeemiline inseneri- või toiduainetehnoloogia, TOEFL iBT 79 või IELTS 6.0, APS (ainult taotlejatele Hiinast ja Vietnamist)

Praktika: eelistatud töökogemus

Valikumenetlus: Jah

Akrediteerimine: ettevalmistamisel

ECTS: 90 ainepunkti

Teil on õppemaksust vabastatud, kui:

 • Te olete saanud oma ülikooli sissepääsu Saksamaal / Saksamaalt
 • Te olete ELi ja / või EMP kodanik. Teie abikaasa või üks teie vanematest on ELi ja / või EMP kodanik.
 • Teid tunnustatakse ametlikult pagulasena Saksamaal
 • Te olete üliõpilane üliõpilast ühel Offenburg University partnerülikoolist või
 • Te olete juba registreeritud Offenburg University enne 2017./2018. aasta talve semestrit. See teave on esitatud ilma vastutuseta.

Õppemaksuvabastuse aluseks on Baden-Württembergi liidumaa.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1964, as a "National School of Engineering," Offenburg University of Applied Sciences quickly established itself as a high-performance educational institution with a practical orientation. ... Loe edasi

Founded in 1964, as a "National School of Engineering," Offenburg University of Applied Sciences quickly established itself as a high-performance educational institution with a practical orientation. Today our University forms a thriving community, with over 4,300 students on two campuses. We offer Bachelor's and Master's degrees in four Departments: Business Administration and Industrial Engineering, Electrical Engineering and Information Technology, Mechanical Engineering and Process Engineering, and Media and Information. Näita vähem
Offenburg , Gengenbach + 1 Rohkem Vähem