Magistriõpe Business Intelligence

Üldine

Programmi kirjeldus

Andmepõhise spetsialisti magistrikraad

Üle kümne aasta jooksul on Saint-Josephi äriteaduste magister

See STEMi poolt määratud programm valmistab ette 21. sajandi spetsialistid, kes juhivad organisatsiooni toimimist kõigis funktsionaalvaldkondades, kasutades andmeid uute võimaluste arendamiseks, konkurentsieeliseks, tõhusate strateegiate väljaselgitamiseks ja otsuste tegemise parandamiseks.

MS kraadiõppurid ärianalüüsis

Miks teenida oma magistriõppe äriintelligentsis

- Asjakohased ja rakendatavad õppejõud

Selle tehnoloogia, kvantitatiivsete oskuste ja analüüside integreerimisega vastavasse ärikonteksti pakub see programm sihtasutuse, mida peate otsuste tegemise eesmärgil otstarbeks andmete ekstrakteerimiseks ja hindamiseks tõhusalt tegema. See kogemus võimaldab teil eristada ennast arenevas ärianalüütika valdkonnas ning arendada põhjalikke teadmisi ja kriitilisi ärioskusi.

- Kiirendada oma professionaalset kasvu

Ettevõtte kontekstis õpetatavast vähestest ettevõtlusalase ja analüütilises programmis omandatud teadmiste seas on Saint Josephi ülikooli õpilased peale oma eakaaslaste, sest nad arendavad oskusi, mida kõige kõrgema juhtkonna poolt kõnealuses andmekeskkonnas keskendutakse.

- professionaalne areng

Saint Josephi ülikooli vilistlaste võrgustik on eriti tugev, üle kogu maailma on üle 67 000 hawkit. Kõigil õpilastel ja vilistlastel on kogu aeg Karjääride arenduskeskus.

VASTUVÕTMISE NÕUDED

Palun tehke järgmised toimingud, et täita oma taotlus: - täidetud veebipõhine taotlusvorm - 35,00 eurot tagasimaksmata taotluse esitamise lõiv - kaks soovituskirja - isiklik avaldus - jätkamine - ametlik ärakirju kõigi kursuste kohta iga bakalaureuseõppe ja kõrgkooli osales. Taotleja peab omama bakalaureusekraadi akrediteeritud kolledžis või ülikoolis. - ametlikud testi tulemused. MSBIA nõuab GRE või GMAT skoor programmi; kuid taotlejad, kellel on magistrikraad ettevõtluses või kvantitatiivses valdkonnas, võivad sellest nõudest loobuda. Samuti on teatud professionaalsed sertifikaadid GRE / GMAT-i loobumise õigused. GRE-kood on 2801 ja GMAT-kood on WL8-WS-66. Kandidaadid, kellel on akrediteeritud ülikooli lõpetanud äri- või inseneriõpe, võivad loobuda GMATist või GRE-st.

Rahvusvahelised üliõpilased

See programm on määratud STEMiks. Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad siseneda Püha Joosepi ülikoolisse, peaksid kehtima 15. oktoobril kevadel vastuvõtule ja 15. juuniks kehtima hakkamise kohta. Lisaks eespool loetletud elementidele peavad rahvusvahelised kandidaadid: - esitama ingliskeelse võõrkeele test (TOEFL). Saint Josephi ülikooli TOEFL kood on 2801. See nõue loobutakse taotlejatest, kes lõpetasid Ameerika Ühendriikides bakalaureuse- või magistriõppeasutuse või on töötanud Ameerika Ühendriikides vähemalt viis aastat. Samuti aktsepteeritakse IELTS-i ja Pearsoni inglise keele testi. - Esitage tõendid suutlikkuse kohta maksta hariduskulusid pangast ja rahalise toetuse kinnituse

Lisainformatsioon

Palun pöörduge meie vastuvõtujuhi Christine Andersoni poole aadressil sjums@sju.edu või 610-660-1690, et saada lisateavet taotlemise protsessi ja programmi kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

For 160 years, Saint Joseph’s University has advanced the professional and personal ambitions of men and women by providing a rigorous Jesuit education – one that demands high achievement, expands kno ... Loe edasi

For 160 years, Saint Joseph’s University has advanced the professional and personal ambitions of men and women by providing a rigorous Jesuit education – one that demands high achievement, expands knowledge, deepens understanding, stresses effective reasoning and communication, develops moral and spiritual character, and imparts enduring pride. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited