Magistriõpe Creative Computingis

Üldine

Programmi kirjeldus

Lükka digitaalse loovuse piirid meie MSc Creative Computing kursusele.

Kasutage loomingulist tehnoloogiat, et kujundada uudishimu inspireerivaid interaktiivseid kogemusi.

Arendada oskusi digitaalse jutuvestmise, loomingulise uurimistöö ja projektijuhtimise alal.

Täiendage oma kaastöö oskusi interdistsiplinaarse loovuse ja tööstuse ülevaate kaudu.

Creative Computing on kõikjal. Heade ideede ja tehnoloogiliste uuenduste kokkupõrge suurendab jätkuvalt seda, kuidas me suhtleme, õppime, mängime, töötame ja elame. Meie kasvav sõltuvus andmetöötlusvahenditest ja kogemustest nõuab siiski uut talentide vormi - inimesi, kes on tehnilised, kuid loomingulised, analüütilised, kuid mängulised ja eksperimentaalsed, kuid siiski ettevõtlikud.

MSc Creative Computing on loodud selleks, et vastata sellele kasvavale vajadusele loometööstuses. Te võtate mooduleid, mis on loodud selleks, et täiustada oma arusaamist ja tehnoloogia rakendamist loomingulises kontekstis ning omandada olulisi oskusi loomingulises uurimistöös, interdistsiplinaarses koostöös ja ettevõtluses.

Ülevaade

MSc Creative Computing eesmärk on arendada kõrgekvaliteedilisi kraadiõpetajaid, kes võivad suurendada digitaalse asutuse väljundit ja trajektoori. Teile õpetatakse võtmepädevusi, mis on vajalikud loomingulise uurimistöö läbiviimiseks, toote kujundamiseks turul valmisoleku etappi ja koostööle praktiseerijatega võõrastes valdkondades.

See on paindlik kursus, mis vastab teie praktikale - kas sa oled ka mängu kujundaja, tarkvara arendaja, animator, veebitehnoloog või muu. Te võtate mooduleid, mis on mõeldud teie loominguliste tööstusharude ja digitaalse loovuse paremaks mõistmiseks, kuid omal algatusel, rõhutades oma loominguliste ja tehnoloogiliste oskuste kasutuselevõttu uutes, rahuldust pakkuvates oludes.

MSc Creative Computing aitab teil saada hästi ümardatud ja võimekaks loovtehnoloogiks, kes suudab genereerida algseid ideid, hinnata nende sotsiokultuurilist ja kaubanduslikku mõju, prototüüpi ning seejärel määrata kindlaks kõige tõhusamad turustamisviisid. Kogu protsessi jooksul toetab teid andekate kunstnike ja arendajate meeskond, kellel kõigil on märkimisväärne kogemus loomingulise andmetöötluse valdkonnas nii teadus- kui ka tööstusseadetes.

Kursuse ülesehitus

Story Lab

Uurige jutuvestmise ja digitaalse loovuse ristumiskohta. Te teete koostööd Creative Computing ja Publishing õpilastega, et luua artefakte, mis teavitavad, veenda või meelelahutust pakuvad.

Hackspace

Hackspace kasutab eksperimentaalset lähenemist. Teil on välja töötatud tõestatavad kontseptsiooniga esemeid, mis on suunatud valikuliste tööriistade ja tehnoloogiate valikule.

Uurimismeetodid

Hankige olulisi teadmisi projekti ulatuse, eesmärkide seadmise, andmete kogumise ja analüüsi meetodite ning tõhusa dokumentatsiooni kohta.

Creative Leadership

Lugege, kuidas juhtida meeskondi, et kujundada algupärast sotsiaalset ettevõtlust või kaubanduslikke ideid turule. Te töötate koos loomingulise infotehnoloogia valdkonna meeskonna liikmetega projekti juhtimiseks ja toetamiseks üliõpilastele, kes on läbirääkimised ettevõttesisese loomingulise inkubaatori üle.

Kavandatud projektid

Praktikast lähtuv uurimistöö loovarvutite valdkonnas. Siin on teil võimalus oma loomingulisi ja tehnoloogilisi oskusi täiustada, rakendada teadus- ja arendustegevuse oskusi ning luua midagi, mida keegi pole varem loonud.

Kuidas ma hindan?

MSc Creative Computing on täielikult kursuste hinnata. Saate pakkuda mitmekülgset ja tasakaalustatud kogumit artefakte, tehnilisi eksperimente ja interaktiivseid kogemusi. Projekti tööd toetavad kontekstuaalsed esseed, uuringuaruanded, peegeldavad kommentaarid, visandiraamatud, arendusdokumendid ja esitlused.

Kuidas mind õpetatakse?

Teid õpetatakse loominguliste seminaride, tehniliste laborite, seminaride ja individuaalse mentorluse kaudu. Lisaks on olemas võimalus kaasata üliõpilasi, kes õpivad BSc (Hons) Creative Computing'i, samuti olulisi osalejaid erinevates digitaalsetes asutustes ja tehnoloogiaettevõtetes edelaosas.

Võimalused

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

Teeme koostööd erinevate digitaalsete agentuuride, tehnoloogiaettevõtete ja loovtehnoloogidega kogu Bathi, Bristoli ja kaugemalgi. Meie õpilasi kutsutakse üles loovtööstusega koostööd tegema, mis hõlmab personali juhitud uurimistööd ja komisjonitasusid. Võite kasutada ka meie võrgustikke, et aidata tagada töökoha ja praktika võimalused.

Väike valik meie kontaktidest ja koostööpartneritest on järgmised:

 • IBM Watson
 • Bristol Virtual Reality Lab
 • Pervasive Media Studio
 • Täielik kontroll
 • Loo stuudiod
 • TechSpark
 • Võrk N

Karjäär

Karjäär MSc Creative Computing lõpetajatele on laiaulatuslik. Valikud sisaldavad:

 • Loovtehnoloog (erinevad rollid)
 • Digitaalse turunduse rollid
 • Veebi- ja mobiilirakenduste arendamine
 • Tootjate roll digitaalsetes asutustes
 • Arvutigraafika disainer
 • Liidese ja interaktsiooni disainer
 • Doktoriõpe

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 7,195
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne £ 3600
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 13 300 krooni
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem