Magistriõpe Data Sciences

Üldine

Programmi kirjeldus

CentraleSupélec on üks maailma parimaid insenerikoole ning on teinud koostööd ESSEC Business School et pakkuda väga uuenduslikku ja terviklikku programmi. Programmi pakub ja koordineerib ESSEC Business School ja Centrale-Supélec. Sa õpid mõlemas ülikoolis (nii Pariisis) kui ka mõlema kooli eeliseid.

Logo

Struktuur

Aasta on jagatud trimestriks:

  • Trimester 1 on pühendatud kohustuslike sihtasutuste kursustele
  • Trimester 2 keskendub spetsiaalsetele kursustele kas ärianalüütikas või andmeseadustes
  • Trimester 3 pakub tipptasemel kursusi valdkonna suundumuste kohta

Kohustuslikud sihtkursused

Oktoobrist detsembrini osalete kuues põhikursuses:

Kursused pakutakse ESSEC Business School Campus'is

Suur andmeanalüüs See kursus arendab oma analüütilisi probleemide lahendamise oskusi ja esitab teile statistilised meetodid, mis on vajalikud mitmemõõtmeliste andmete analüüsimiseks ja võimendamiseks.

Prognoosimine

Strateegiline ärianalüütika See kursus õpetab Teid kujundama, hindama ja juhtima äristrateegiaid ning kuidas kasutada kvantitatiivseid meetodeid strateegilises konsultatsioonipõhises lähenemisviisis reaalsete juhtumiuuringute kaudu.

CentraleSupéleci ülikoolis pakutavad kursused

Pidev

Suured andmete algoritmid, tehnikad

Masinõpe See kursus annab võimaluse rakendada kursusteooriat reaalmaailma probleemidele läbi grupi laboriprojektide, keskendudes eelkõige statistilisele riskile ja selle minimeerimisele ennustamisfunktsiooni suhtes.

Spetsiaalsed rajad

Jaanuarist märtsini võite valida 6 valikainete kursust 16 pakutava kursuse nimekirjast. 8 neist on spetsialiseerunud Data Sciences'ile ja neid pakutakse CentraleSupéleci ülikoolis. Ülejäänud 8 valikainet on spetsialiseerunud ärianalüütikale ja neid pakutakse ESSEC Business School Campus'is. Sõltuvalt teie profiilist ja karjääriplaanidest on sul võimalik valida, kas spetsialiseeruda ärianalüütikale või andmeteadustele: teie konkreetsetele soovidele ja ambitsioonidele kohandatud programm.

Õppimine tehes

Data Sciences

Teie praktika, mille kestus on 4 kuni 6 kuud, võib toimuda kõikjal maailmas ja see on mõeldud õpilaste professionaalse integratsiooni hõlbustamiseks. ESSEC ja CentraleSupéleci koostööpartnerite, institutsioonide ja vilistlaste arendatud võrgustiku abil saate kindlasti leida oma karjääri eesmärkidele sobiva praktika.

Akadeemiline väitekiri on individuaalne uuring, mille teete tipptasemel teemal, mis on seotud andmeteaduste ja / või ärianalüütikaga. See on suurepärane võimalus ühendada oma ehitatud asjatundlikkus uudishimuliku mõtteviisi ja reaalse maailma andmetega. Teie eesmärgiks on kogeda esimene täielik ja originaalne rakendatud teoreetiline teadustöö kogemus.

Lõpuks, International Field Trip on ühe nädala pikkune reis, et kohtuda kohalike spetsialistide ja ärijuhtidega üle kogu maailma. Võite reisida Hongkongi, Silicon Valley'i jne.

ADMISSIOONID

Kas mul on sobilik profiil?

  • kas olete lõpetanud või peagi lõpetanud kõrgema ülikooli / kooli, millel on tugev kraad (bakalaureus / M1) inseneri-, matemaatika-, statistika-, äri-, majandusteaduse jne alal?
  • kas teil on vähe või üldse mitte kraadiõppe kogemusi?
  • kas teil on hea inglise keele tase ja kes soovivad Prantsusmaal täielikult inglise keeles õppida?
  • kas soovid ühendada tehnilisi ja juhtimisoskusi, et saada eksperdiks ja juhiks?
  • kas sa oled probleemide lahendaja? suured andmed huvitavad?
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who ... Loe edasi

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who are able to reinvent business. Accredited by AACSB, EQUIS, and AMBA, ESSEC maintains a superior level of academic excellence that is recognized worldwide. Näita vähem
Cergy , Pariis , Singapur , Port Louis , Casablanca + 4 Rohkem Vähem