Magistriõpe - Elektrotehnika

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Elektrotehnika magistriprogramm sobib elektrisüsteemide ja elektrienergia allikate, elektri- ja elektrimootorite huvides olevatele õpilastele ning elektrotehnika on kiiresti kasvav valdkond, millel on palju karjäärivõimalusi.

Elektrotehnika on umbes rakendatud elektrotehnika. See on keeruline ja dünaamiline distsipliin, mis ulatub mikroelektroonikast elektromagnetismi ja suure võimsusega tehnoloogia abil, alates homse infotehnoloogia väljatöötamisest kuni keerukate tööstuslike protsesside automatiseerimisse ja seadmesse. Elektroonilised insenerid on aastakümnete jooksul muutnud meie tavalise päeva. Mõiste "kõrgtehnoloogia" tugineb suuresti elektrotehnika alal tehtavatele uuendustele. Selle distsipliini piires on teil võimalus õppida omandama erinevaid oskusi.

  • Taastuv energia
  • Energiasüsteemide stabiilsus ja usaldusväärsus
  • Energiasüsteemide kasutamine, juhtimine ja ökonoomika
  • Elektroonikaseadmed ja elektrimootorid
  • Kontrolli teooria

Magistriõpe pakub kindlat arusaama sellistest valdkondadest nagu arvutitehnika, signaali töötlemine, juhtimistehnika, jõuelektroonika, mikroprotsessori tehnoloogia ja programmeerimine, mehhatroonika ja elektrimootorite ajamid ning elektromagnetism. Te töötate ka praktilise, tööstusega seotud projektiga, mis pakub täiendavaid võimalusi akadeemiliseks õppimiseks. Nii projektid kui ka lõputöö tehakse tavaliselt koostöös ettevõtetega. See annab teile ainulaadse võimaluse saada võimalikuks tulevaseks tööandjaks kontakti.

Õpitulemused

Elektrotehnika magistriõppeprogrammi ajal peaks omandama piisavalt teadmisi elektrisüsteemide ja taastuvate energiaallikate, juhtimisteooria, jõuelektroonika ja elektrimootorite ajamite kohta.

Nad peaksid suutma projekteerida, ehitada ja käitada arenenud ja innovatiivseid elektrisüsteeme, mis on laias valikus kasutusel.

Vastuvõtutingimused

Asjakohane bakalaureuseõppe inseneriprogramm, kus on vähemalt 30 ainepunkti matemaatika / statistika teemasid.

Õpetamine ja hindamine

Õppetöö ja õppemeetodid

Enamik kursusi põhineb loengul, eneseõppusel ja harjutustel individuaalselt või gruppides. Harjutused võivad olla vabatahtlikud või kohustuslikud. Projektidesse on kaasatud mitu laboriuuringut. Palun vaadake lisateabe üksikute kursuste kirjeldusi.

Teataval määral on olemas ka kohustuslikud projektid. Neid teostavad õpilaste rühmad, kes töötavad välja lõpliku projektiaruande, mis tuleb esitada õpetajale, eksamile või kaasõpilastele. Sellise projekti teemad võivad põhineda laborikatsetustel, asjakohastel äriprobleemidel või sarnastel teemadel. Mõned kursused põhinevad täielikult õpetajate juhistega projektidel.

Lõplik magistritöö võib teha tihedas koostöös asjaomaste tööstuspartneritega ja / või olemasolevate R-de alusel

Hindamisvorm

Kogu programmi raames kasutatakse erinevate ainete hindamise erinevaid vorme, sõltuvalt õpetajate eelistustest. Enamikul juhtudel esitatakse põhieksam kirjalik eksam. Lisaks kirjalikele eksamitele lisatakse lõplikule hindamisele sageli kohustuslikud ülesanded või projektid (eraldi või gruppides).

Mõne aine puhul kasutatakse portfelli hindamist, teised hinnatakse lõpliku aruande alusel ja võib-olla ka ettekande põhjal. Magistritöö hinnatakse ainult kirjaliku lõpparuande põhjal. Lisateavet erinevate kursuste kohta leiate kursuse kirjeldustest.

Vahetusvõimalused

Teistes ülikoolides on võimalik õppida magistriõppe osi. Sellisel juhul tuleb individuaalne kava koostada vastavalt programmi juhtkonnale.

Tööpakkumisi

Saate töötada elektroonikaseadmete, automatiseerimise, telekommunikatsiooni, keskkonnaseire, andmetöötluse, elektrivarustuse ja seadmete arendamise, ehitamise, uurimise ja projektijuhtimisega. Tööandjad on sageli protsesside tööstuses ja energiasektoris.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Ph.D. üliõpilased teevad oma uurimistööd uurimisgrupis Electromechanical Systems.

Programm vastab üliõpilastele doktorikraadi omandamiseks ja Campus Narvik pakub sellist haridust koostöös teiste ülikoolidega Norras ja Rootsis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change ... Loe edasi

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change, the exploitation of Arctic resources and environmental threats are topics of great public concern, and which the University of Tromsø takes special interest in. At UiT The Arctic University of Norway you can explore global issues from a close-up perspective. Näita vähem
Tromsø , Alta , Narvik + 2 Rohkem Vähem