Magistriõpe Elektrotehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Elektrotehnika magistrikraad on interdistsiplinaarne, praktikale orienteeritud programm tehnikakõrgkoolis. Kasutage kasu praktilistest uurimisvõimalustest ja uurige mehhanisme, mis toetavad meie elu tehnoloogilist ülesehitust, sealhulgas arvutid ja Internet.

Nagu magistriõppe üliõpilane, saate nautida paindlikku kursuste valikut, kus on palju valikainete võimalusi, mis sobivad teie konkreetsete akadeemiliste ja ametialaste huvidega. Tehke tihedat koostööd nõustajaga, et kaardistada programmi kaudu isikupärastatud kursus.

121067_180917_TempleEngineering-746.jpg

Elektri- ja arvutitehnika osakonna ning selle õppejõudude väiksus ja sõbralik keskkond pakuvad ainulaadselt kaasahaaravat õpikogemust. Professorid tegutsevad vastavalt avatud uste poliitikale, nii et saate neid regulaarselt väljaspool klassi külastada, et teha ajurünnakuid sõltumatutele uurimisprojektidele, arutada küsimusi või rääkida läbi professionaalse arengu probleemide. Õpilaskonna mitmekesised isiklikud ja tööalased kogemused annavad klassiprojektidele, aruteludele ja rühmatöödele lisaväärtust.

Krediidinõuetele

Elektrotehnika MS nõuab vähemalt 30 krediiditundi.

Klassid ja õppekava

Elektrotehnika kraadiga kaasneb suur paindlikkus: võite valida, kas õppida täistööajaga või osalise tööajaga, enamus klasse algab pärast kella 16.30. Paljud õpilased lõpetavad oma nõuded kahe aasta jooksul, ehkki nende täitmise tähtaeg on viis aastat . Mõned õpilased sisenevad magistriprogrammi otse bakalaureuse kraadi, et lõpetada programm täiskohaga. Paljud tudengid töötavad selles valdkonnas magistrikraadi osalise tööajaga töötades.

Valite ühe kolmest paladest.

Thesis

 • 24 ainepunkti kursuse töö eest
 • lõputöö kuus ainepunkti

Projekt

 • 27 ainepunkti didaktilist kursustööd
 • kolm ainepunkti projektitööd

Kursuse töö

 • 30 ainepunkti didaktilist kursustööd

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumisega juurdepääsule ja taskukohasusele pakub see magistrikraad elektrotehnika alal konkurentsivõimelist õppetaset, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta

Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

Õpilaste mitmekesisus

Insenerikolledž kajastab mitmekesisust, mis on alati olnud templi elu tunnus. Kõigi 50 osariigi, 129 riigi õpilaste ja igasuguse kultuuritaustaga õpilastel on Templi klassiruumid rikastatud lugematute vaatenurkadega, pakkudes õpilastele ülemaailmset vaatenurka distsipliinide ja valdkondade lõikes ning tugevdades sidemeid, mis soodustavad õpilaste edukust.

Kogukonnana on templi ühine vastutus parandada kõigi templikogukonna liikmete elukvaliteeti, pakkudes turvalist, toetavat ja tervitatavat keskkonda, kus õppida, töötada ja kasvada.

Karjääriteenused

Templiõpilasena võite oma töökoha või praktikakoha otsingu ajal külastada ka ülikooli karjäärikeskust. Drop-in lühikesele visiidile või kavandage 30-minutiline treeneriseanss, et arutada oma profiprofiili komponente, sealhulgas oma lühikokkuvõtet ja LinkedIn-i kohalolekut.

Karjääriteenused saavad pakkuda

 • hinnangud teie ametialasele suunale,
 • üliõpilaste ja vilistlaste töökuulutused,
 • - tööotsimisressursside loendid ja -
 • tööotsimisstrateegiate toetamine.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.

121061_180917_TempleEngineering-478.jpg

Taotlemise nõuded

 • Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
 • Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
 • GRE tulemus: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
 • Praegune erialane kokkuvõte
 • Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem