Magistriõpe Elektrotehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuhu sa sooviksid, et teie kraadiõpe saaksid teid? Kas te töötate välja traadita, aruka traadita andurivõrgu, mis suudab tuvastada bioloogilisi või keemilisi aineid? Uus viis akustiliste signaalide haldamiseks kõnes, ultrahelis, kuuldeaparaatides või muusikas? Või midagi täiesti uut?

Elektrotehnika magistrikraadi saamiseks valite ühe järgmistest.

Lõputöö valik

  • 24 krediidi tundi nõutavaid elektrotehnika kursusi
  • 6 krediidi tundi magistritöö käigus

Non-thesis valik

  • 33 krediidi tundi nõutavaid elektrotehnika kursusi
  • 3 krediidi tundi suunatud õppekursusest

Lõpetajate võimalused

Põhja-Texase Ülikooli elektrotehnika osakond pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on magistrikraad elektrotehnikas. Sellisel määral on teil heal positsioonil homsel tehnoloogial põhinevas maailmas saavutatud karjäär.

Väikeste klassi suurustega teete tihedat koostööd silmapaistvate õppejõududega, et lahendada keerulisi probleeme, millega seisavad silmitsi valitsus, ettevõtted ja tarbijad. Te saate ka ära kasutada hindamatuid kontakte, mida oleme välja töötanud juhtivate ettevõtete ja äripartneritega.

Meie tipptasemel kursused ja uurimisvaldkonnad ulatuvad tehisintellekti ja kodeerimise teooriast kuni kõnepõhise näo animatsiooni ja väga laiaulatusliku integreerimise disainini.

Te saate osaleda arenenud kõrgtehnoloogilistes teadusuuringutes, mida toetavad riikliku teadusfondi, NASA, USA armee uurimislabori ja teiste tööstusharu toetused.

Inseneriklassid ja -uuringud viiakse läbi Discovery Parkis, 300-aakri uurimiskeskuses, mis asub viie miili kaugusel põhikampusest ja mida pakub tasuta transport. See ühendab laborid, bürood ja klassiruumid, et maksimeerida loovuse, koostöö ja tehnoloogiliste uuenduste potentsiaali.

Teadusuuringud ja laborid

Me oleme pühendunud õpetamise tipptasemele ning teadmiste avastamisele ja rakendamisele teadusuuringute ja loomingulise tegevuse kaudu. Osakonnas on mitu tipptasemel õpetamis- ja uurimislaborit, mis pakuvad praktilisi ja täiustatud praktilisi kogemusi. Interdistsiplinaarseks tööks on olemas ka mõnede teiste osakondade laborid ja vahendid.

Analoog-, RF- ja Mixed-Signal Design Laboratory'l on arenenud elektroonilised seadmed ja vahendid simulatsiooniks, prototüüpimiseks ja RF / mikrolaine komponentide ja süsteemide mõõtmiseks.

Autonoomsete süsteemide labor keskendub otsuste tegemise ja järelduste tegemisele autonoomsetes süsteemides, nagu mehitamata õhusõidukid ja maapealsed sõidukid, mis on seotud otsingu- ja päästetööde ning muude hädaolukordade missioonidega.

Side- ja signaalitöötluslabori uurijad kodeerivad, teooriat, krüpteerimist, traadita võrgu ja tarkvaraga määratletud raadiot tööstus-, kaitse- ja kosmosesektoris.

Arvutipõhine projekteerimislabor pakub CAD-i infrastruktuuri, kaasa arvatud mitmed uusimad CAD-tarkvaraga tööjaamad. Uuring hõlmab analoog-, digitaalsete ja segasignaalide pooljuhtkiipide disaini, testimist ja simuleerimist.

Kõne, muusika ja digitaalse signaali töötlemine Laboratoorium uurib kõnet, ultraheli, kuulmisproteetikat, muusikat (analüüsi, sünteesi ja transkriptsiooni) ja akustilisi signaale.

Texas Environmental Observatory pakub peaaegu reaalajas andmeid keskkonnatingimuste kohta Texases, kasutades maapealset vaatluskeskuste võrgustikku. Samuti pakub see küberinfrastruktuuri, et muuta andmed avalikkusele kättesaadavaks ning neid saab modelleerida, analüüsida ja sünteesida.

Visiooni, robootika ja juhtimissüsteemide laboratoorium uurib ulatuslikke dünaamilisi võrgustikke, detsentraliseeritud kontrolli, mustrite äratundmist, kujutise töötlemist, arvutivisiooni, arvutitehnoloogiat, robootikat ja sellega seotud alasid.

Traadita süsteemide ja sensorivõrkude laboratoorium keskendub kõrgtasemel traadita võrkude ja intelligentsete andurivõrkude projekteerimisel kriitilistele süsteemitaseme tagamisele ja integreerimisele.

Vastuvõtutingimused

Biomeditsiinitehnika magistriõppesse sisenemise lubamiseks peavad õpilased vastama järgmistele nõuetele.

  • Bakalaureusekraad seotud valdkonnas.
  • Vähemalt 3,0 GPA bakalaureuseõppe kursustel.
  • GRE hinded. Edukad taotlejad esitavad tavaliselt kvantitatiivses osas hinded 155 või kõrgemad ja verbaalses osas 146 või rohkem.
  • Enamik rahvusvahelisi üliõpilasi vajavad tõendeid inglise keele oskuse kohta 79-st TOEFL-i või 6.0-s IELTS-i kohta.

Üliõpilased, kellel ei ole arvutitehnoloogia taustal, võivad osakonna poolt määratud programmile lubamiseks saada tasanduskursusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Loe edasi

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Näita vähem