Magistriõpe Engineering - Elektroonika

Üldine

Programmi kirjeldus

Peaaegu kõik elektroonika sisaldavad täna jõu elektroonikat ja manussüsteeme ühel või teisel viisil ning see trend on tõusuteel, tulevased tooted ja tootmine muutuvad üha intelligentsemaks ja energiatõhusamaks. See tähendab, et üha rohkem elektroonika põhineb võimsus elektroonika, manussüsteemid ja juhtimistehnoloogia. Seepärast on nõudlus nende valdkondade asjatundlikkusega elektrooniliste inseneride järele.

Sind õpetatakse kolmes valdkonnas:

• toiteelektroonika
Maailma kollektiivne energiatarbimine on tõusuteel, mis on suurendanud keskendumist vajadusele muuta energia tootmine fossiilkütuste kasutamisest taastuvenergiasse, näiteks päikese- ja tuuleenergia kujul. Elektroonikaseadmed on uute säästvate energiaallikate võti.

• Manussüsteemid
Manussüsteemid leitakse peaaegu kõigis elektroonikaseadmetes ja nutikates lahendustes. Tulevase toote- ja teenuseteabe lisamiseks on elektroonilised süsteemid ka sisse lülitatud.
Manussüsteemid leiavad kõikjal ja neid kasutatakse kõikides turusektorites, nagu energia, meditsiin, keskkond, põllumajandus, side, meelelahutus, tekstiil, transport, logistika, keemia, toit ja materjalid.

• Integreeritud rakendus
Võimlektroonika ja manussüsteemide kasutamise integreerimiseks on vaja iga seadme jaoks välja töötada unikaalne juhtimissüsteem.
See integreeritud jõuelektroonika rakendus ja funktsioonide juhtimine manussüsteemide kujul on eeltingimus intelligentsete toodete jätkusuutliku tuleviku arendamiseks ja optimeerimiseks.

Karjäärivõimalused
Kuna jõuelektroonika ja manussüsteemid mängivad keskset rolli tulevaste toodete ja teenuste energiatootmises, pakub see aste paljudele erinevatele valdkondadele - nii Taanis kui ka välismaal - paljudele karjäärivõimalustele.


Näiteid töökohtadest, mida saate teha magistrikraadiga insener - elektroonika:
• arendusprojektide projektijuht
• Teadus- ja arendustegevuse insener
• tehniline juht
• Konsultant
• Ettevõtja

Sissepääs
Te vajate bakalaureusekraadi Electronics, Electrical Engineering, Robot Systems või Physics and Technology.

Samasugust bakalaureusekraadi taotlejad kaaluvad, kui nende akadeemiline kvalifikatsioon vastab ülalmainitud bakalaureuse kraadile ja seda võib individuaalse hindamise alusel aktsepteerida.

Lisateabe saamiseks vaadake programmi veebilehte.

Lisaks võib inglise keele oskuse kontrollimiseks nõuda dokumentatsiooni.

Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem