Magistriõpe Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Teeni magistrikraad insenerijuhtimises ja liikuge insenerimeeskonna liikme juurest insenerimeeskonna juhiks. See interdistsiplinaarne magistrikraad ühendab endas tehnikakõrgkooli ja Foxi ärikooli kursuste tööd. Tööstusjuhtide ja ekspertide õpetatud eesmärk on arendada ärimeelsust, mis juhiks teie tõusu läbi ettevõtete ridade või käivitaks teie ettevõtmise edukalt.

121063_180917_TempleEngineering-62.jpg

Kasuks tuleb keskendunud õppekava, mis tutvustab äriteadmisi inseneriprojektide ja prototüüpide kontekstis. Õpid, kuidas

 • arvestada tootearendusprotsessis turu- ja kaubanduslike teguritega,
 • kaasata kliendi mustrid tootedisaini,
 • juhtida inseneriprojekte ja
 • aru saada finantsaruande elementidest ja funktsioonidest.

Saate põhjaliku ülevaate, kuidas oma organisatsiooni tõhusalt juhtida ja ettevõtte prioriteete integreerida tehnilise tootearenduse nõuetega. Samuti saate teada, kuidas inseneriprojekti õnnestumine või ebaõnnestumine võib lõpptulemust mõjutada. Lisaks saate demonstreerida oma juhtimisvõimet ja saada praktilisi kogemusi, viies lõpule nurgakiviprojekti, milles leiate lahenduse reaalse tööstuse probleemidele.

Krediidinõuetele

Engineering Management MS nõuab vähemalt 30 krediidi tundi.

Klassid ja õppekava

13,5 semestritundi võetakse läbi tehnikakõrgkooli ja 7,5 semestritundi Foxi ärikoolis. Ülejäänud kursused võivad olla ükskõik kumma kooli valikained.

Õppekava saate läbida ühe aasta jooksul täiskoormusega õppides; osalise tööajaga kraadiõppurid läbivad selle üldjuhul kahe kuni kolme aasta jooksul. Lõputöö nõuet pole. Magistriõpe saamiseks on teil maksimaalselt viis aastat, mille annab välja tehnikakõrgkool.

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumisega juurdepääsule ja taskukohasusele pakub see magistrikraad konkurentsivõimelist õppemaksu, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta

Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

121068_180917_TempleEngineering-872.jpg

Meie nõustajad

Teaduskonna nõustaja juhendab teid õppekavas navigeerimisel ja akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks sobivate kursuste valimisel. Ka kraadiõppuri nõustaja on teile abiks sõiduplaani, poliitikate ja protseduuride korraldamisel, et tagada sujuv läbimine programmis.

Akrediteerimine

Õppekava on kavandatud vastama Ameerika Insenerijuhtimise Seltsi nõuetele.

Foxi äri- ja juhtimiskool on ühingu poolt akrediteeritud rahvusvahelise kolledžikoolide arendamiseks.

Karjääriteenused

Templiõpilasena võite oma töökoha või praktikakoha otsingu ajal külastada ka ülikooli karjäärikeskust. Drop-in lühikesele visiidile või kavandage 30-minutiline treeneriseanss, et arutada oma profiprofiili komponente, sealhulgas oma lühikokkuvõtet ja LinkedIn-i kohalolekut.

Karjääriteenused saavad pakkuda

 • hinnangud teie ametialasele suunale,
 • üliõpilaste ja vilistlaste töökuulutused,
 • - tööotsimisressursside loendid ja -
 • tööotsimisstrateegiate toetamine.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses, teaduses või tehnoloogias ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.

Taotlemise nõuded

 • Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
 • Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
 • GRE tulemus: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
 • Praegune erialane kokkuvõte
 • Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem