Magistriõpe Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas kaalute oma karjääri jätkamist insenerijuhtimise kraadi omandamisega? UNT Inseneri uus kraadiõppe programm võib olla just vastus. Meie magistrikraad insenerihalduses võimaldab teil omandada juhtimisteadmisi, mida tööstuses hinnatakse. Üliõpilased saavad kandideerida 2020. aasta sügissemestriks.

UNT kraad on interdistsiplinaarne, võimaldades üliõpilastel õppida tehnilise juhtimise ja enda valitud eriala kohta. Meie programmi magistrantidel on võimalus spetsialiseeruda ehituse juhtimisele või energeetikale.

EAB poolt läbi viidud uuringute kohaselt suurenesid 2016. aasta septembrist 2019. aasta veebruarini magistriõppe tasemel insenerikorralduse spetsialistide piirkondlikud tööpakkumised 172 protsenti, tuues välja valdkonnas kasvava nõudluse insenerijuhtide järele tööstuses.

Mida oodata

Õpilased võivad oodata 21 tundi põhilisi kursusi ja 12 tundi valitud kontsentratsiooni.

Põhikursused aitavad õpilastel uurida katsete kavandamist, tehnoloogilisi uuendusi, toodete töökindlust ja kvaliteeti ning inimeste ja ettevõtete juhtimist.

Koondumisalad keskenduvad ehituse juhtimisele ja energiale.

Selle programmi lõpetanud üliõpilased saavad:

 • Töötage välja Six Sigma jaoks katsete kavandamine ja sellega seotud metoodikad kulude ja kvaliteedi parendamiseks protsesside ja toodete insenerimisel
 • Juhtige inseneriprojektide arengut ja nende inimlikke ja ühiskondlikke mõjusid
 • Osalege strateegilises ja ettevõtlusalases tegevuses

Kursuste pakkumised

 • Põhikursused | 21 tundi (kohustuslik kõigile õpilastele)
 • Ehituse juhtimise kontsentratsioon | 12 tundi
 • Energia kontsentratsioon | 12 tundi

Valige oma karjääritee

Tööandjad otsivad insenerijuhte, kellel oleks ulatuslik juhtimistöö ja põhjalikud teadmised tehnika ja tehnoloogia alal. Tuum ja kontsentratsioonid meie MS inseneri juhtimise programm on mõeldud vastama õpilaste ja tööstuse vajadustele meie piirkonnas. Texases on rahvaarvult suuruselt teine ehitustööde juhtimise töökoht ja Dallas-Ft. Worth-Arlingtonil on tööstatistika büroo andmetel mis tahes suurlinna piirkonnas viiendat arvu ehituse juhtimisega seotud töökohti. Lisaks on Texas E2 raporti kohaselt puhta energiaga töökohtade hulgas 2. kohal ja juhib seda riiki järjekindlalt nafta ja gaasi töökohtade arvu osas.

Turustatavad oskused

 • Inseneriprojektide haldamine
 • Töötage välja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ärimudelid
 • Hallake väikese ja keskmise suurusega organisatsiooni inimressursside vajadusi
 • Sõnastage toote või protsessi statistiline analüüs
 • Viige läbi riskianalüüs ja juhtimine

Oma kraadi finantseerimine

Õppe- ja teadustöötaja assistendikohad pakuvad tuge paljudele kraadiõppuritele. Lisaks igakuisele stipendiumile kvalifitseeruvad abistajad üliõpilastele ka riikliku õppemaksu määra ning paljud üliõpilased saavad õppe- ja lõivutoetust. Stipendiumid on saadaval ka kraadiõppuritele. Stipendiumi üldine tähtaeg on iga aasta 1. märts. Samuti pakub tehnikakõrgkool kogu aasta vältel stipendiume kvalifitseeritud üliõpilastele.

Vastuvõtutingimused

Meie programm on avatud inseneriteaduste, informaatika või sellega seotud valdkonna üliõpilastele. Iga taotleja ärakiri vaadatakse üle, et teha kindlaks, kas tema taust sobib valitud koondumiseks ja / või on vajalik kursuste tasandamine. Kui on vaja kursuste tasandamist, võidakse üliõpilastelt nõuda, et nad võtaksid bakalaureuse taseme kursused, et valmistuda kursuste jaoks enda valitud kontsentratsioonis.

Selle programmi taotlejad peaksid:

 • Esitage ärakirjad, mis näitavad varasemate kursuste korral vähemalt 3,0 kumulatiivset GPA-d
 • Pakkumise GRE hinded. GRE-st võib loobuda üliõpilaste jaoks, kes on lõpetanud ABET-akrediteeritud kraadiõppe programmi või kelle GPA on 3,3 või kõrgem
 • Kas on 79 või kõrgem TOEFL, 6,0 või kõrgem IELTS või vastake muul viisil ülikooli inglise keele oskuse nõuetele (kui see on rahvusvaheline)
 • Esitage CV, et kajastada kogemusi inseneriteadustes, kui bakalaureusekraad ei ole ilmselgelt seotud inseneri, informaatika või muu sellega seotud valdkonnaga

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Loe edasi

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Näita vähem