Magistriõpe Engineering Systems: Lean Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selles juhtpositsioonis keskendub Lean Engineeringi asutuse saamine. Õppige modelleerima ja valideerima süsteeme mitme sisendiga ja väljunditega, kasutades nii valge kasti modelleerimist kui ka süsteemi identifitseerimist. Sa keskendad tööstuse kasutatavatele juhtimisrakendustele. Te süvendate oma tehnilise bakalaureuse teadmisi. Kursus pakub teile tööriistu, et parandada tootmisprotsessi ja tootearendust. Nii saate siduda tehnoloogia arengut äriprotsesside vajadustega.

Kursus koosneb:

  • loengud
  • individuaalsed ja grupiülesanded
  • eksperimentaalsed uuringud ja laboriuuringud
  • mudeliarenduse ja simulatsiooniharjutused
  • grupi juhtumid ja juhtimismängud
  • väiksemad projektid
  • suurprojekt, mis sisaldab juhtmängu

Õpetamismeetodid ja spetsialiseerumine

Õppeaasta koosneb semestritest, mille jooksul teile õpetatakse loengute, laborisessioonide ja väiksemate projektide abil. Pärast kursuse õpetajat teed lõpetamise projekti (doktoritöö). Uuringukoormus on 2520 tundi (90 ECTS ainepunkti).

Moodulid on teemaatiliselt rühmitatud 15 ühikuga õppeüksustes. Kui järgite moodulit tüüpilise nädala jooksul, on teil esmakordselt loeng, et saada teoreetilisi teadmisi, siis omandate praktilisi kogemusi, omandades saadud teadmised laborites, jätkates nii teoreetilisi kui ka praktilisi kogemusi probleemi lahendamisel tööstuses väiksemas projektis .

Väiksemad projektid võimaldavad teil spetsialiseeruda asjakohastele teemadele.

Elukutse

Tööstusettevõtted otsivad alati hästi väljaõppinud spetsialiste Lean Engineering valdkonnas. See magistrikursus on osa haridusprogrammist paljudes ettevõtetes ja meie tööstuse kontaktidel on sageli tööpakkumisi meie lõpetajale. Tehnoloogilised arengud on olulised toodete ja tootmisprotsesside parandamiseks. Need arengud mõjutavad otseselt või kaudselt ettevõtte erinevaid funktsioone või isegi kogu tarneahela funktsioone. See tekitab vajaduse laialdaselt kvalifitseeritud inseneride järele, kellel on süsteemi vaade ja kes saavad kaasa aidata integreeritud protsesside ja toodete arendamisele. Lean Engineering kapten on "integraator" ja sellel on protsesside vaade paranduste väljatöötamisel.

Lean Engineer võib töötada mitmesugustel funktsioonidel, nii tehnilistel kui ka juhtimisaladel. Näideteks on toodete insenerid, tootmisinsenerid, projektijuht, rasvade juhendaja R

Arvukad töövõimalused

Lean Engineering pakub laia paljutõotavate karjäärivõimaluste maailma. Tööstusharu tehnilistes harudes on arvukalt töövõimalusi. Kuid teil on ka õigus töötada väljaspool tehnilist sektorit: teie teadmised on teretulnud kõrgkoolides, uurimisinstituutides ja ettevõtete ja organisatsioonide arendusgruppides.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students.

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students. Näita vähem
Nijmegen , Arnhem + 1 Rohkem Vähem