Magistriõpe Engineering Systems: Master of Automotive Systems

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Automotive Systems

Kuigi liikuvus on maailmamajanduse jaoks otsustava tähtsusega, on see kaasa aidanud ka CO2-heite suurenemisele. Vajame loovaid lahendusi, mis ühendavad liikumisvajadusi säästva, sotsiaalse ja tehnilise arenguga. Nende lahenduste leidmine nõuab kõrgelt kvalifitseeritud ja uuenduslikke spetsialiste. Uurige autotööstussüsteeme HAN University of Applied Sciences ja saada autoriteediks puhtamate, ohutumate ja targemate sõidukite osas.

Asukoht: Arnhem
Kestus: 1,5 aastat (täistööajaga)
Kraad: magistrikraad
Kursuse algus: september

Kutse lühidalt

Autotehnika insenerina osalete sõidukisüsteemide ja komponentide projekteerimisel, arendamisel, tootmisel ja hindamisel. Magistriõpe täiendava kvalifikatsiooniga omate ka väärtuslikke oskusi rakendusuuringutes, kommunikatsioonis ja juhtimises. See võimaldab teil juhtida projekte, tasakaalustades samal ajal inseneri-, majandus- ja ärihuve. Lisaks on teil olemas tehnilised teadmised, et hinnata ja realiseerida põhilisi kontrollistrateegiaid ja varjatud elektroonilisi süsteeme. Nende oskuste kombinatsioon teeb teid selles tööstusharus väga tööalaks.

Teooria ja praktika

HAN University of Applied Sciences on teooria ja praktika sujuvalt integreeritud. Autotööstussüsteemide magistriõpingute ajal teete teooria praktikas väikesemahuliste projektide ja rakendusuuringute käigus oma magistritöö jaoks. Teadusuuringud on suunatud tööstuse tegeliku probleemi lahendamisele. Nii rakendatakse fundamentaalteaduste alaseid teadmisi ja tehnikaid tööstuskeskkonnas ning rakendatakse autotööstuses ja sõidukites. See koostöömeetod tugevdab sidemeid tööstusega ja stimuleerib teadmiste vahetamist. Selle tulemusena uuendatakse professionaalset praktikat pidevalt ja te saate kasu magistrikraadist, mis sobib ideaalselt tööstuse vajadustega.

Teadusuuringud

Automotive Systems Masteri üliõpilased ja õppejõud osalevad HAN Automotive Research Groupi rakendusuuringutes. Neid projekte motiveerivad autotööstuse arengud, nagu jõuülekande elektrifitseerimine, Toyota Priuse poolt 1997. aastal kasvav trend, mis on sellest ajast alates hoogu ja huvi pakkunud. Uurimisrühm on teinud koostööd erinevate ettevõtetega selle valdkonna uuringute alal, sealhulgas sõidukite prototüüpide ja katseplatvormide ehitamisel ja katsetamisel. Teine oluline areng on arukas liikuvus. Üle 80% kõigist õnnetustest on põhjustatud inimlikest vigadest. Tehes sõidukeid targemaks, saab õnnetusi vältida, näiteks aktiivsete juhtimiskontseptsioonide ja täiustatud juhi toe kaudu. Magistrikursuse üliõpilasena saad töötada selliste uuenduslike uurimisprojektide kallal koostöös firmadega nagu Ford Research ja DAF Trucks.

Praktikapõhised moodulid

Autotööstussüsteemide meistrite esimesel aastal järgite praktikapõhiseid mooduleid. Esiteks, te sattute vastava mooduli teooriasse ja seejärel rakendate seda „väikeste projektide” ajal, kus te töötate väikestes õpilasrühmades.

1. semester

Süsteemi modelleerimise moodulist saate teada, kuidas luua reaalse protsessi valge kasti mudel, kasutades 4-astmelist lähenemist. Rakendatud juhtimismoodulis saate teada, kuidas luua analoog- ja digitaalset tagasisidekontrollerit, kasutades faasi ja võimenduse marginaali ning juure lookust. Lisaks järgite kursusi, mis aitavad teil arendada oskusi, mida on vaja projekti meeskonnas töötamiseks ja teadusuuringute läbiviimiseks, nagu suhtlemisoskused ja teadustöö oskused.

2. semester

Teisel poolaastal valite kaks allpool loetletud moodulit. Iga moodul pakub teile vajalikke teoreetilisi teadmisi, et viia lõpule „vähemtähtsad projektid”, kus te töötate teemaga seotud praktilises küsimuses.

Innovatsioon jõuseadmetes
Heitmete, jõudluse, kütusekulu ja muude asjakohaste aspektide innovaatiliste jõuallikate analüüs.

Arukas liikuvus
Jälgimise kontroll ja automaatne juhtimine.

Sõiduki dünaamika

Magistritöö

3. semestril valmib autosüsteemide valdkonnas ettevõttesisene või ülikoolilinnaku projekt. See projekt on motiveeritud reaalse elu probleemiga, mida pakub autoettevõte. See nõuab eristavate erialade mõistmist ja aktiivset analüüsi, mis kulgeb magistritöös esitatud lahendusena ja kaitses projekti komisjonis esitamise ajal. Ülikoolis läbiviidavad projektid viiakse läbi HAN Automotive Research Groupis, kus üliõpilased, professorid ja teadustöötajad viivad rakendusuuringuid professionaalsesse valdkonda ja selle valdkonnas.

Ettevõttesisene projekt hõlmab teadus- / arendustegevust, mis aitab kaasa konkreetse komponendi, mooduli või sõiduki protsessile autotööstuse tarnija või originaalseadmete tootja (OEM) kas Hollandis või välismaal. Õpilased on varem oma magistritööde teostanud firmades nagu DAF, Ford, Benteler ja Apollo Vredestein.

Rahvusvaheline seade

Programmil on tugev rahvusvaheline tähelepanu ja see kajastab otseselt rahvusvahelisi suundumusi selles valdkonnas, andes teile eelise rahvusvahelises autotööstuses. Lisaks olete osa rahvusvahelisest klassiruumist, mis annab teile võimaluse õppida ja töötada koos õpilastega üle kogu maailma. See võimaldab teil õppida ja mõista erinevaid kultuure ning avab globaalsete suhete võimalused isiklikuks või karjääriks.

Rahastab Hollandi valitsus

Madalmaade valitsus andis hiljuti selle programmi rahastamise selle ainulaadsuse ja kõrge kvaliteedi tõttu. ELi / EMP üliõpilasena võite seega saada madalamaid õppemaksu.

Karjääri väljavaated

Autotööstussüsteemide magistriõppe lõpetajana saate taotleda professionaalset inseneri ametikohta rahvusvaheliselt tegutsevatel autotööstuse ettevõtetel ja tarnijatel. Näiteks Hollandi ja Saksamaa piirialal on autotööstuse inseneridele suurepärased karjäärivõimalused. Pealegi näitate magistrikraadiga, et teil on oskusi juhtida projekte ja rakendada rakendusuuringuid, oskusi, mis on selles tööstusharus suur nõudlus.

Meie lõpetajad saavad tööd järgmiselt:

 • Sõiduki rakendusinsener
 • Toote insener
 • Kalibreerimisinsener
 • Advanced Research Engineer
 • System / CAE insener

Hea mäng?

 • Kas olete kirglik autotööstuse vastu?
 • Kas soovite oma karjäärivõimalusi laiendada?
 • Kas sooviksite olla eri distsipliinide ja juhtimise vahel?
 • Kas soovite arendada oma juhtimisomadusi?
 • Kas soovid oma oskusi kultuuridevahelises meeskonnatöös edasi arendada?
 • Kas olete analüütiline ja kas te kasutate rakendusuuringuid?

Kas teie vastus enamikule küsimustele on JAH? Siis oleks see õppeprogramm teie jaoks sobiv.

Õppekoormus nädalas

 • Kontaktiaeg: 16-20
 • Õppetund: 25

Lõpetamise protsent

80% õpilastest lõpetab 2 aasta jooksul.

Tööalane konkurentsivõime

80% kõigist lõpetajatest leiab tööd 12 kuu jooksul.

Kursuse ülevaade

1. semester

 • Rakendusfüüsika
 • Modelleerimise tutvustus
 • Praktika modelleerimine ja simulatsioon
 • Süsteemi identifitseerimine
 • Väike projekt: modelleerimissüsteemid
 • Tagasiside juhtimine
 • Rakenda kontrolleristrateegiat
 • Kontrolleri rakendamine
 • Optimaalne kontroll
 • Väike projekt: rakendatud kontroll

2. semester

Valik kahest järgmistest moodulitest, millest igaühel on väike projekt:

 • Innovatsioon jõuseadmetes
 • Arukas liikuvus
 • Sõiduki dünaamika

3. semester

 • Magistritöö
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students.

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students. Näita vähem
Nijmegen , Arnhem + 1 Rohkem Vähem