Magistriõpe Engineering Systems: Säästev Energia

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selles suundumises keskendute säästvate energiasüsteemide asutamisele. Õppige modelleerima ja valideerima süsteeme mitme sisendiga ja väljunditega, kasutades nii valge kasti modelleerimist kui ka süsteemi identifitseerimist. Te keskendate jätkusuutliku energia süsteemidele, sealhulgas jätkusuutliku tehnoloogia ja energiasüsteemi integreerimisele (ESI). Sa keskendad tööstuse kasutatavatele juhtimisrakendustele. Lisaks saate valida Data Analyticsi või toiteallika moodulid.

Kursus koosneb:

  • loengud
  • individuaalsed ja grupiülesanded
  • eksperimentaalsed uuringud ja laboriuuringud
  • mudeliarenduse ja simulatsiooniharjutused
  • grupi juhtumid
  • väiksemad projektid
  • suurprojekt, mis sisaldab juhtmängu

Õpetamismeetodid ja spetsialiseerumine

Õppeaasta koosneb semestritest, mille jooksul teile õpetatakse loengute, laborisessioonide ja väiksemate projektide abil. Pärast kursuse õpetajat teed lõpetamise projekti (doktoritöö). Uuringukoormus on 2520 tundi (90 ECTS ainepunkti).

Kursused on teemaatiliselt rühmitatud 15 ühikut, millest igaüks nimetatakse mooduliteks. Moodulist läheb tavaliselt alustuseks teoreetiliste teadmiste loenguga, siis omandate praktilise kogemuse, kasutades selleks saadud teadmisi laborites, millele järgneb mõne teoreetilise ja praktilisi teadmisi probleemi lahendamisel väiksemas projektis tööstusest. Need võimaldavad teil spetsialiseeruda asjakohastele teemadele.

Elukutse

Säästva energeetika inseneril on aktiivne roll üleminekul säästvale energiasüsteemile. Ta töötab kohaliku, piirkondliku ja (siseriikliku) tasandi energia tootmise, ladustamise või levitamise säästvate süsteemide, tehnoloogia ja mudelite väljatöötamisel. Ta võib töötada väikeste ja keskmise suurusega ettevõtjate, võrguettevõtjate, energia tarnijate või valitsuste poolt, et töötada välja uuenduslikud energiasüsteemid või omada rolli energia tasakaalu säilitamiseks riikidevahelisel tasandil.

Sinu tulevik

HAN-il on lai energiateenuste võrgustik, alates võrguoperaatoritest kuni energiatarneteni, et VKEd saaksid uusi tehnoloogiaid arendada. HANiga seotud tööstusharud ja ettevõtted tunnistavad säästva energia süsteemide inseneride vajadust magistri tasemel. Selle magistriõppe sisu põhineb meie pideval suhtlemisel meie tööstuspartneritega ning meie rakendusuuringud keskenduvad nende vajadustele ja huvidele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students.

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students. Näita vähem
Nijmegen , Arnhem + 1 Rohkem Vähem