Magistriõpe Engineering Technology

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhja-Texase Ülikooli insenertehnoloogia osakond annab teile võimaluse saada praktilisi kogemusi insenertehnoloogia ja tehniliste uuringute alal ning valmistab teid ette süsteemide ja protsesside kavandamiseks, ehitamiseks, katsetamiseks, kasutamiseks ja hooldamiseks. Meie osakond on ainus omalaadne Dallas-Fort Worthi piirkonnas ja pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on insenertehnoloogia magistrikraad.

Teie programm on planeeritud suurema professori või nõuniku juhtimisel kraadiõppe esimesel poolaastal. Kui kraadiõppekava on lõpetaja dekaanis heaks kiidetud, siis lubatakse kandidaadiks.

Lõputöö valik

  • 24 krediidi tundi kursuste koondumise piirkonnas
  • 6 krediidi tundi töö (Te arendate teema ja disaini väitekirja konsulteerides oma kraadiõppe nõuandekomiteega. See valik lõpeb väitekirja kaitsega.)

Non-thesis valik

  • 30 krediidi tundi kursuste koondumise piirkonnas
  • 3-krediidi tunnise projekti-in-of-thesis

Ainult valikuvõimalus

  • 30 krediidi tundi kursuste koondumise piirkonnas
  • 3 krediidi tundi integreerivat kursust

Lõpetajate võimalused

Meie õppekava rakendab praeguseid ja uusi tehnoloogiaid tehniliste probleemide lahendamiseks. Kogemuslikud õppetegevused viiakse sisse enamikus kursustes, rõhutades samal ajal praktilist laboritegevust. Kraad pakub Teile võimalusi oma analüütiliste, kommunikatsiooni- ja inseneri probleemide lahendamise oskuste parandamiseks.

Te töötate tihedas koostöös erakordsete õppejõududega väikese klassi keskkonnas, et lahendada keerukaid probleeme, millega ettevõtted ja tarbijad silmitsi seisavad. Samuti saate ära kasutada ülikooli hindamatuid kontakte juhtivate ettevõtete ja äripartneritega. Paindlikud klassi- ja laboriajad on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga töötades.

Meie osakonna lõpetajate värbavad aktiivselt tehnilised ettevõtted ja ettevõtted. Rohkem kui 1200 vilistlaste valduses tehnoloogia kraadi, me mõõta meie edu meie lõpetajate edu.

UNT pakub ainulaadseid teenuseid kraadiõppurite vajadustele. Graduate Writing Support Center võib aidata teil kirjutada väitekirja, väitekirja või klassi paberit ning uurimiskonsultatsiooni büroo aitab teil saavutada oma teadusuuringute eesmärke tipptasemel teadustehnoloogia vahendite ja statistilise analüüsi abil. Toulouse'i kõrgkooli ® kaudu on saadaval väitekirja Boot Camp ja muud spetsiaalsed töökojad. Paljud seminarid on teie mugavuse huvides kättesaadavad Internetis.

Olemasolevad kraadiprogrammid

Selles kraadiõppes võib teesitöö või mitte-väitekirja valikul järgida järgmisi valdkondi.

Ehitusjuhtimine ühendab ajakava, riskijuhtimise, teabe modelleerimise ja vaidluste vältimise lepingu.

Engineering Management rõhutab projekteerimise eksperimente, tehnoloogilisi uuendusi, raamatupidamist, turundust ja ärijuhtimist.

Mehaanilised süsteemid uurivad tootearendust ja arendustööd, keskendudes mehaanilisele disainile, materjalidele ja tootmisele.

Uurimisvõimalused

Osakonna teadusuuringuid juhivad peamiselt tööstuse lühiajalised ja keskmise tähtajaga vajadused. See tähendab arenenud teaduse, inseneriteaduse ja matemaatika rakendamist, et luua rakendatav lahendus tehnoloogiaga seotud probleemidele. Meie laborid on hästi varustatud nii, et nad saaksid õppekeskkondades võimalikult palju ära pakkuda.

Osakond asub Discovery Parkis, UNT 300-aakri uurimisasutuses. Iga rõhuasetusega laboratooriumil on uued arvutid, tarkvara, seadmed ja instrumendid. Teiste osakondade laboriseadmed on kättesaadavad doktoritöö toetamiseks. Osakonna teadusprojektide toetamine on pärit erinevatest tööstus-, riigi- ja föderaalsetest allikatest.

Vastuvõtutingimused

Selleks, et saada insenertehnoloogia magistriõppesse, peaksid õpilased vastama järgmistele nõuetele.

  • Bakalaureusekraad seotud valdkonnas.
  • Vähemalt 3,0 GPA bakalaureuseõppe kursustel.
  • Lubatud GRE hinded. Edukad taotlejad esitavad tavaliselt kvantitatiivses osas hinded 155 või kõrgemad ja verbaalses osas 146 või rohkem.
  • Enamik rahvusvahelisi üliõpilasi vajavad tõendeid inglise keele oskuse kohta 79-st TOEFL-i või 6.0-s IELTS-i kohta.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Loe edasi

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Näita vähem