Magistriõpe Ettevõtluse Ja Innovatsiooni Juhtimise

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise magistriprogramm pakub õpilastele ettevõtliku suhtumise ja oskuste komplekti, mis aitab neil luua uusi ettevõtteid või uuendada olemasolevaid ettevõtteid. Ettevõtluse, ühiskonna ja keskkonnaga seotud probleemide lahendamine nõuab loomingulisi ideid, samuti kindlat arusaamist klientide ja turu arengust. Programm pakub õppimiskogemust, kus teooria ja praktika on omavahel tihedalt seotud, valmistades lõpetajaid ette ettevõtlusest inspireeritud karjääriteedeks - alustades asutamisest ja kasvatamisest kuni juhtiva innovatsioonini ükskõik millises organisatsioonis. Et saada headstart nende karjääri õpilased on kutsutud liituma Aalto 's tuntud ettevõtluse kogukonna ja õpilaste juhitud algatusi nagu Aaltoes, lörtsi ja Junction.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Õppe eesmärgid

Ettevõtlus ja innovatsioon on olulised majanduskasvu ja uuenemise mootorid meie ühiskonnas - nii era-, avalikus kui ka mittetulundussektoris. Selle programmi eesmärk on luua uusi ideid ja muuta need elujõulisteks toodeteks ja teenusteks, mis loovad majanduslikku, sotsiaalset ja keskkondlikku väärtust. Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise programmi lõpetamisel on lõpetanutel välja töötatud:

 • Loovus. Lõpetajad on kasvatanud uudishimu, leiutades, katsetades ja kujundades uusi tooteid ja teenuseid.
 • Ettevõtlik mõtteviis ja oskusteave. Lõpetajad on enesekindlad ja valmis oma ideede ümber uute ettevõtete loomiseks ja arendamiseks.
 • Juhtimisvõimalused. Lõpetajatel on kogemus keerukate projektide juhtimisel ja meeskondade töös erineva taustaga kolleegidega.
 • Ebakindluse tolerants. Lõpetajad hoiavad pead jahedas, kui juhivad ettevõtteid kiiresti muutuvas keskkonnas.
 • Lahendused reaalse elu väljakutsetele. Lõpetajad rakendavad loodus- ja teooriapõhiseid õpetusi reaalse maailma probleemidele reageerimiseks.
 • Jõud maailma kujundamiseks. Lõpetajad suudavad luua edukaid ettevõtteid, millel on positiivne finants-, ühiskondlik ja keskkonnamõju.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Stipendiumid ja õppemaksud

Õppetasu suurus on 15 000 eurot õppeaastas mitte-EL / EMP kodanikele.
Tulevased üliõpilased, kellele makstakse õppemaksu, saavad kandideerida Aalto University stipendiumile.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Õppekeel

Õppekeel on inglise keel.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Õppetöö struktuur

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimist korraldab ärikool ja see hõlmab kokku 120 ECTS ainepunkti. Kaheaastane programm koosneb:

 • Programmiõpe (84 EAP)
 • Kõrgharidus (24 EAP)
 • Valikained (12 EAP)

Õpilastel on võimalus lõpetada alaealised õpingud (24 EAP) Business Schooli ametlikus vahetusprogrammi partneris.

Õpingute alguses määratlevad tudengid koos akadeemilise nõustajaga oma isiklikud õppekavad (PSP). PSP peamine eesmärk on tagada, et õpingud toetaksid õpilase huve ja oleksid loogilises järjekorras täidetud.

Isiklik õppeplaan (PSP)

Personaalne õppeplaan (PSP) on praktiline vahend üliõpilase enda õppetee määratlemiseks, st optimaalse kursuste valiku koostamine vastavalt õpilase huvidele ja programmi nõuetele. PSP on ka kasulik vahend õpingutega sammu pidamiseks, kuna PSP aitab näidata, millises staadiumis õpilased on oma õpingutega, ning seab konkreetsed verstapostid nende järgimiseks.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Kraadiõppe võimalused

Kraad annab õiguse doktoriõppeks.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Uuringute sisu

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise magistrantuuri väljakutsepõhise õppe metoodikale on iseloomulik teaduste omandamine teadusteooriatest ja nende rakendamine reaalsetes lahendustes. Elavad juhtumid ettevõtetega, juhendamisvõimalused ja pigivõistlused võimaldavad õpilastel praktiseerida ettevõtlust ja innovatsiooni kontrollitud keskkonnas koos tõeliste klientide, rahastajate ja teiste sidusrühmadega. Mõni EIM-i kursus rakendab nn klappklassi lähenemisviisi, kus klassiruumis veedetakse aeg tavapärase loengu asemel interaktiivseks juhtumianalüüsiks või rühmatööks.

Valikainete valimisel saavad õpilased keskenduda ühele järgmistest teemadest või neid ühendada:

 • Alustavate ettevõtete loomine ja juhtimine
 • Jätkusuutlikkus ettevõtluse, poliitika ja innovatsiooni keerutamise abil
 • Ettevõtte strateegia ja juhtimiskonsultatsioonid

Näited laiast kursuste valikust:

 • Ettevõtmise idee (6 EAP)
 • Ettevõtmise kujundamine (6 EAP)
 • Jätkusuutlik ettevõtlus (6 EAP)
 • Ettevõtliku ettevõtte turule sisenemise strateegiad (6 EAP)
 • Ettevõtlus ja ühiskond (6 EAP)
Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Rahvusvahelised võimalused

Ettevõtlus ja innovatsioon on universaalsed teemad ja tõmbavad ligi ambitsioonikaid õpilasi kogu maailmast. Enam kui pooled EIMi tudengitest on rahvusvahelised ja iga kolmas tudeng läheb õpingute raames vahetusvisiidile mõnda teise ülikooli. Osa õppejõude ja enamik külalisesinejaid on pärit aktiivsest Põhjamaade ettevõtlus- ja innovatsioonimaastikult, sealhulgas kogenud innovatsioonijuhid ja juhid, edukad asutajad, tipptasemel riskikapitalistid ja tuntud külalisprofessorid.

Aalto University on oma olemuselt rahvusvaheline, tervitades igal aastal tuhandeid kraadi- ja vahetusüliõpilasi välismaalt. Need õpilased liituvad Aalto mitmekesise kogukonnaga mitte ainult õpingute kaudu, vaid ka ülikoolilinnakus toimuva mitmekordse vaba aja ürituste, tegevuste ja pidustuste kaudu. Programmi administraatorid ja üliõpilaste tugiteenused töötavad rangelt, et aidata rahvusvahelistel tudengitel integreeruda Põhjamaade kultuuri ja tunda end Soomes koduselt.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Mitut valdkonda hõlmavad võimalused

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise programmil on multidistsiplinaarsus suure paindlikkusega: võite võtta alaealise igast Aalto koolist ja laiendada oma õppekava mitmete valikainete kursustega eri valdkondadest. Lisaks õpingutele meelitab Aalto aktiivne ettevõtluse ökosüsteem ettevõtlikkust ka teistest programmidest, koolidest ja ülikoolidest. Eelkõige EIMi õpilased kipuvad olema Aalto startupi maailmas aktiivsed koostööpartnerid, sealhulgas maailma juhtiv startup-üritus Slush, Euroopa suurim hackathon Junction ja Soome silmapaistvam startup-kiirendi Kiuas - kui tuua mõned näited. Kõik need on üliõpilaste juhitud algatused, mis on välja kujunenud Aalto University ettevõtlusseltsist Aaltoes.

Aalto University on tuntud äri, kunsti, tehnoloogia ja teaduse erialade ühendamise kaudu. Elav ülikoolilinnak ja valikainete kursuste valimise vabadus kogu ülikoolis viivad erinevatest valdkondadest pärit tudengid ühe katuse alla. See spontaanne multidistsiplinaarsuse keskkond õhutab uusi ideid, koondab entusiaste nende ümber ja sünnitab sõprussuhteid, võrgustikke ja iga kord nii sageli alustavat ettevõtmist.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Karjäärivõimalused

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise lõpetanutel on äärmiselt mitmekesised karjäärivõimalused väga dünaamilises, konkurentsitihedas ja ebakindlas ärimaailmas. Kuna paljud EIMi lõpetajad on kirglikud looma midagi uut ise, satuvad nad sageli loomingulistesse rollidesse. Lisaks on neil hea kvalifikatsioon projektijuhtimiseks, nõustamiseks või muudeks ärifunktsioonideks, kus on vaja suurema majandusüksuse terviklikku meisterlikkust. EIMi lõpetajate tavapärased karjäärivõimalused hõlmavad näiteks:

 • Oma ettevõtte asutamine.
 • Töötamine idufirmas, riskifondis või muus idufirmasüsteemi organisatsioonis.
 • Uute toodete, teenuste ja kontseptsioonide väljatöötamine väljakujunenud ettevõttes.
 • Tegutseme konsultantidena mitmesugustele organisatsioonidele, kuidas parandada nende uuendusmeelsust ning kuidas turustada uusi tooteid ja teenuseid.
 • Juhtivad keerulised projektid ja innovatsioon suuremates mittetulundusühingutes.
 • Ettevõtluse / innovatsioonispetsialisti rolli võtmine avalikus sektoris piirkondlikul, riiklikul või riigiülesel (EL, OECD) tasandil.

Aalto University on väljakujunenud karjääriteenused, mis aitavad teil tööle asuda nii Soomes kui ka välismaal. Aalto õpilased leiavad pärast kooli lõpetamist hõlpsasti häid positsioone. Aalto juures on ka väga aktiivne ettevõtluskogukond, mis võib olla hüppelauaks ettevõtte asutamisel. Lõpuks, kui akadeemiline karjäär pakub huvi, on ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise magistriprogramm doktoriõppe jaoks suurepärane alus.

Vastuvõtu kuupäevad

Aalto University ettevõtluse ja majanduse magistriõppesse sisseastumisi korraldatakse kord aastas. 2020. aasta sügisel algavate õpingute taotlusperiood on 2. detsember 2019 - 3. jaanuar 2020.

Siin on kõige olulisemad kuupäevad, mida meeles pidada:

 • 2. detsember 2019 - algab taotlusperiood ja veebipõhine taotluste süsteem avaneb.
 • 3. jaanuar 2020 - taotlusperiood lõpeb ja veebipõhine taotluste süsteem suletakse.
 • 30. märts 2020 - vastuvõtu tulemused avaldatakse.
 • 28. aprill 2020 - pakutava õppekoha vastuvõtmise tähtaeg.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem