Selle programmi eesmärgiks on anda õpilastele olulisi teadmisi ja oskusi uute ettevõtete ja ettevõtlusorganisatsioonide käivitamiseks ja juhtimiseks.

See on loodud suurepäraseks õppeks Pathway inimestele, kes soovivad alustada ja hallata oma äri, ettevõtluses osalemise eest suurtes organisatsioonides, väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes (VKEd) ning toetada alustavate ettevõtete arengut dünaamilises ärikeskkond.

Programm pakub ka tugeva aluse neile, kes soovivad jätkata teadusuuringuid äri-, juhtimis- ja ettevõtlusvaldkonnas.

Põhijooned

  1. Tugev keskendumine kogemuslikule ja autentsele õppimisele õpilastel, et omandada esmaklassiline kogemus selle kohta, kuidas ettevõtjad ja ärijuhid teevad otsuseid reaalses kontekstis.
  2. Rõhuasetus selliste üldiste pädevuste arendamisele nagu loov mõtlemine, otsuste tegemine, suhtlemine ja meeskonnatöö, mis tänapäeval on dünaamilises ärikontekstis väga vajalik.
  3. Ainulaadne MSc projekti, mida saab kohandada erinevatesse formaatidesse, sealhulgas ettevõttepõhine projekt, laiendatud äriplaan või traditsiooniline väitekiri, mis sobib kokku individuaalsete karjäärinõuetega.
  4. Uue Wu Jieh Yee innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse pakutavad täiendavad õppemeetodid, mis sisaldavad eelinkubatsiooniprogrammi, seemne rahastamist, käivitamisstipendiume ja erinevaid võrgustikupõhiseid üritusi.

Õppimisviisid

Saadaval on nii täistööajaga kui osalise tööajaga õppimisviisid. Tavaliselt eeldatakse, et üliõpilased lõpetavad programmi ühe aasta jooksul täiskoormusega õpperežiimis või kaks aastat osalise tööajaga õppemoodulina. Klassid võivad olla planeeritud tööpäevade ja laupäeva pärastlõunade ajal või intensiivsete uuringupaikade järgi tööpäevadel.

Tasud

Kohalikud üliõpilased: HK $ 4140 * krediidi kohta; HK $ 124,200 * kogu programmi jaoks

Mitte-kohalikud õpilased: 4,554 dollarit HK-le ühe krediidi kohta; HK $ 136 620 * kogu programmi jaoks

* Vastavalt lõplikule nõusolekule

Sisenemise nõuded

  1. Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või samaväärsest; ja
  2. Täidetakse üks järgmistest inglise keele oskuse nõudest, kui taotleja bakalaureuse kraadi ei saadud ülikoolist, kus inglise keel on õppevahend: TOEFL ≥ 550 (paberil), ≥ 213 (arvutipõhine), ≥ 79 (internet põhineb); IELTS ≥ 6,5; CET 6 ≥ 430; TEM-4 ≥ 70.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
124,200 HKD
- kohalikud õpilased, 136 620 HKD - mitte-kohalik õpilane. Tasud peavad olema lõplikult heaks kiidetud.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date