Magistriõpe Füüsika

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Füüsika

Füüsika kujundab tulevikku. Kus iganes sa vaatad, näete füüsikat ja füüsikat rakendavaid viise. Mobiiltelefonid, CD-mängijad, raadiod, televiisorid ja arvutid on kõik füüsilised meetodid ja põhimõtted põhinevad täiustatud tehnikavõimalustel. Meie üleval olevad satelliidid jälgivad Maa peal toimuvat, kaasa arvatud keskkonnareostus. Need tähelepanekud laaditakse alla satelliidipaikade kaudu ja tõlgitakse piltidele, mis muudavad Maa olukorra mõistmise lihtsamaks. See on ka füüsika. Meteoroloogiafüüsika abil mõõdetakse meie kohal olevat õhku paremate ilmateadete prognoosimiseks. Põhjapoolsete tulede uuringud on samuti olulised, et mõista nähtusi põhja laiuskraadidel.

Programmi kirjeldus

Magistriõppekava füüsikas pakub nelja erinevat eriala valida:

  • Maapinna vaatlus
  • Elektrotehnika
  • Energia ja kliima
  • Kosmosefüüsika

Õpitulemused

Teadmised - kandidaat: omab tugevat alust füüsikas, üldiselt on kõrgtasemel teadmisi ühes pakutavates valdkondades on teadmised teaduslike meetodite kohta matemaatika, statistika ja füüsika

Oskused - kandidaat:

suudab kasutada teaduslikke mõõteseadmeid ja täiustada eksperimente on võimeline hindama ja analüüsima mõõtmisandmeid suudab kasutada programmeerimisvahendeid füüsiliste probleemide lahendamiseks Arvesti abil saab hinnata ja analüüsida avalikustatud teooriaid, meetodeid ja eksperimente füüsika kirjanduses suudab töötama koos probleemide lahendamisega iseseisvalt

Pädevused - kandidaat:

suuliselt ja kirjalikult hea suhtlemisoskuse näitamine teadustöö ettekandes nii üldsusele kui ka valdkonna spetsialistidele. näitab head tööharjumust järgib eetikakoodeksit ning suudab jätkata karjääri ühiskonnas uurimis-, tootmis-, arendus- ja tehniliste kutsealade kaudu

Vastuvõtutingimused

Sissepääs füüsika magistriõppesse nõuab bakalaureusekraadi füüsikalisest või mõnest muust kraadist vähemalt kolmeaastase õppekava järgi või sarnase hariduse alusel, mis on heaks kiidetud vastavalt Norra ülikoolide seaduse paragrahvile 3-4.

Lisaks on vajalik füüsika spetsialiseerumine vähemalt 80 ECTS ainepunkti väärtuses. Tavaliselt tuleb keskmist märki "C" või parem olla bakalaureusekraad või samalaadne vastuvõtu alus.

Taotlejad Norrast või muudest Põhjamaadest:

Norra ja teiste Põhjamaade taotlejate taotluste esitamise tähtpäev on 15. aprilliks sügissemestri lubamiseks ja 1. novembriks kevadsemestri lubamiseks.

Taotlejad väljaspool Põhjamaad:

Õpetamine ja hindamine

Õppekava kursused on varieerunud õppevormide, tavaliselt loengute, harjutuste, laboritööde, arvutitegevuse või nende kombinatsioonide abil.

Eriõppekavasid, projekteerimistöid ja magistritöid juhendavad osakonna akadeemilised töötajad individuaalselt, võimalusel koostöös väliste ettevõtete või institutsioonidega kokkuleppel.

Hindamisvorm varieerub, kuid enamikul uuringutel on portfellihinnang inglisekeelse eksami, projektipaberi või laboraruande koostamisel koos viimase suulise või kirjaliku eksamiga. Mõne kursuse puhul tuleb eksamile juurdepääsu saamiseks heaks kiita kohustuslikud ülesanded.

Pärast magistritöö edastamist hinnatakse ja tavaliselt 6 nädala jooksul toimub suuline ettekanne ja eksam, mis võib mõjutada lõplikku kaubamärki.

Õpetuskeel

Õppekeel on inglise keel ja kogu ainekava on inglise keeles. Eksamiküsimused antakse inglise keeles, kuid sellele võib vastata kas inglise keeles või skandinaavia keeles.

Samuti võib magistritöö kirjutada kas inglise keeles või skandinaavia keeles.

Vahetusvõimalused

Vahetuskursusi välismaal või Svalbardi ülikoolikeskuses saab tunnustada magistriõppes, kui seda soovitab teie juhendaja, ja ainult siis, kui välised kursused on enne väljasõitu valideeritud.

Tööpakkumisi

Programm viib nii era- kui ka avalikus sektoris välja põnevad karjäärivõimalused nii kodu- kui ka välismaal teadustöö, tööstuse, halduse ja õpetamise valdkonnas.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Lõpetatud magistrikraadi omandamine on lubatud doktoriõppes füüsika, sõltuvalt rahuldav märkide magistrikraadi ja bakalaureusekraadi. PhD-õpinguid füüsikas pakutakse UIT The Arctic University of Norway .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change ... Loe edasi

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change, the exploitation of Arctic resources and environmental threats are topics of great public concern, and which the University of Tromsø takes special interest in. At UiT The Arctic University of Norway you can explore global issues from a close-up perspective. Näita vähem
Tromsø , Alta , Narvik + 2 Rohkem Vähem