Magistriõpe Fashion Management (MPS)

Üldine

Programmi kirjeldus

New Yorgi Parsonsi disainikool - mida hiljuti nimetati USA parimaks kunsti- ja disainikooliks ning kuulus maailmas 2. kohale - on disainiharidusele alates oma asutamisest 1896. aastal pakkunud uuenduslikke lähenemisviise. Täna on Parsons ainus suur ameeriklane kunsti- ja disainikool tervikliku ülikooli raames: The New School . Parsonsis saate omandada väljakujunenud loomepraktikaid ja luua uusi, õppides samal ajal kõigil ülikooli erialadel.

Parsonsi Disainikooli uus meistrikursus Fashion Management valmistab ette õpilasi, et edendada ja muuta oma karjääri kujunenud mood äritegevuse maastikku. Selle üheaastase kutseõppe magistri (MPS) kraadi kaudu õpivad õpilased väljakuulutama moemaailmas olemasolevad paradigmad, et luua moeettevõtetele, alustavatele ettevõtetele ja moega seotud teenuseid läbimurde ideed. Õpilased lõpetavad põhjalikke teadmisi ja arenenud oskusi globaalses ja kohalikus tootmises, eetilise tootmise, väärtusahelate, turunduse ja kaubanduse valdkonnas.

Programmi õpilased saavad kasu akadeemilisest juhtimisest, ressurssidest ja tööstusvõrgustikest, mis on Parsonsi asunud moehariduse esirinnas.

21. sajandi moejuhtimine

MPS-i Moodiministeerium paneb moetööstuse üliõpilased omavahel ühendatud süsteemi. 12-kuuline kursus käsitleb kiiresti muutuvat moetööstust paljude vaatenurkade, sealhulgas tehnoloogia, innovatsiooni, juhtimise, ettevõtluse, tarbijate psühholoogia, strateegilise juhtimise ja uute ärimudelite kaudu. Õpilased osalevad vestluses loovuse ja kaubanduse tasakaalu kohta, kuidas ettevõtted ja ettevõtjad saavad olemasolevaid süsteeme taaselustada, sotsiaalmeedia ja e-kaubanduse lahendusi ning jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse üliolulist vajadust tööstuse kõikidel tasanditel.

Kavandatud tegijatele ja juhtidele

Programmi eesmärk on meelitada dünaamilist kohanimi töötavate spetsialistidega, kellel on varasemat moetööstuse kogemust, samuti inimesi, kellel on bakalaureusekraadi ja taustteave teistes jae- ja tarbekaupade tööstuses olulistes valdkondades. Õpilased ühendavad loovuse ja kaubanduse, et arendada välja teadmisi ja strateegiaid, mis mõjutavad tarbijate arusaamu, ostudeharjumusi ja tootemärkide ja disaineritega suhtlemist. Ekspertteadjate ja kogenud tööstuse praktikute juhendamisel selgitavad õpilased ettevõtlusvõimalusi, uusi võimalusi kulutõhususe ja efektiivsuse protsesside tõhustamiseks ning kiire innovatsiooni meetodeid, mis avavad uusi võimalusi jaemüügiks.

Kutseline asjakohasus moetööstusele

Õppekava koosneb intensiivkursuste moodulitest. Kogu programmi raames omandavad üliõpilased reaalajas kogemusi New Yorgi moefirmade ja ateljeetega juhtumiuuringute, praktika ja kohapealsete külastuste kaudu, andes neile kogemustepaberi, mida saab viivitamatult rakendada uuendustegevuse edendamisel moodsas tööstuses.

Tulevikuvõimalused

Lõpetajad on valmis jätkama mitmesuguseid karjääri moodi ja brändi juhtimise aladel, kaasa arvatud moe kujundamine, moetööstus, moe toimetamine, moekaubandus, brändi juhtimine, moe turundus, reklaam ja visuaalne kauplus.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Loe edasi

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Näita vähem