Magistriõpe Fashion Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc mood Management eesmärk on toota lõpetajate, kes suudavad analüüsida tarbijate ja muude suundumuste ühiskonnas, et arendada tõhusaid ostu-, jaemüügi-ja reklaami strateegiad.

Programm sobib kandidaatidele, kes soovivad jätkata juhtimiskarjääri moetööstuses. Võimalike rollide näited hõlmavad poehaldurit, kaubamärgi esindajat, moeostjat, suundumuste prognoosi ja turundusjuhtkonda.

Taotlusi on teretulnud paljude erialade, sealhulgas disaini-, äri-, kunsti- ja sotsiaalteadused.

Tähtsündmused

 • Programmi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele kasutab kursus külalisesinejaid, kes on moe- ja muude tegevusvaldkondade spetsialistid.

Kuidas sa õpid

Programm ühendab kolm distsipliinivaldkonda juhtimine, turundus ja mood, mille eesmärk on varustada õpilasi karjääri moe juhtimine. Fashion Management MSc ühendab geneeriliste äri-ja juhtimis moodulite spetsialiseerunud moodulite moetööstus sealhulgas moe hankimine ja kaubandus.

Äri- ja juhtimismoodulid annavad üliõpilastele võimaluse arendada oma arusaama sellest, kuidas meeskondi tööle panna, kuidas saada eelarveid, hallata ja kasutada finantsteavet. Tarbimiskäitumise, kaubamärgi ja digitaalse turunduse turunduse moodulid on mõeldud õpilastele teadmiste ja oskuste loomiseks, et luua kaubamärke ja käitada reklaamikampaaniaid.

Õpilased võtavad ka mooduleid, mis kaardistavad moetööstuse erinevaid sektoreid, keskendudes hankimisele ja müügile.

Programmi õpetatav element koosneb seitsmest kohustuslikust moodulisist ja ühest vabatahtlikust moodulist.

Kohustuslikud moodulid on:

 • Brändi juhtimine
 • Tarbijate käitumine
 • Ürituste kavandamine ja rakendamine
 • Moe hankimine ja müük
 • Turunduskommunikatsioon
 • Uurimismeetodid ja disain
 • Moetööstus

Järgnev on valikuliste moodulite illustreeriv nimekiri. Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

 • Digitaalturundus
 • Sugu, võim ja äri
 • Ülemaailmne tarnestrateegia
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Innovatsioon ja sündmuste loovus
 • Rahvusvaheline ettevõtlus
 • Strateegia tegemine

Lisaks õpilased võtavad lõpliku väitekirja. Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Kuidas teid hinnatakse

Programmi hindamine hõlmab laia valikut kujundavaid ja summaarseid hindamismeetodeid. Õpilasi julgustatakse loovalt suhtuma iga ülesande juurde.

Mõne mooduli jaoks nõutavate ametlike akadeemiliste aruannete täiendamiseks kasutatakse nii analüüsi- kui ka suhtlusoskuste hindamiseks esitlusi. Samal ajal annavad peegeldavad ajakirjad võimaluse mõtiskleda kogenud tegevustest, uurides enese rolli praktilise projekti töös.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Ettevõtluskoolis on kogenud personali meeskond, mis koosneb akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõududest, kellel on asjakohane tööstuslik kogemus ja rahastajad, kellel on laialdased teadusuuringutega seotud huvid.

Ärikool korraldab igal aastal külastajate rühma. Kooli osana saavad õpilased tööstuse ekspertidelt õppida. Varasemad kõnelejad on kaasanud selliste organisatsioonide esindajaid nagu Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Siseaudiitorite Instituut ja Sir David Tweedie (endine IASB esimees).

Õpilastel on võimalus oma oskusi ja teadmisi veelgi täiendada õppekavavälise tegevusega, nagu ühine ühiskond, vabatahtlik tegevus või õppurite suursaadik.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s, kusjuures iga elemendi kohta on vähemalt 5,5 või samaväärne http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt http://www.lincoln.ac.uk/isc

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem