Magistriõpe Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Tunnustatud programm, mis on mõeldud edukate spetsialistide tootmiseks

Master of Science in Finance pakub spetsialiseerunud õppekava keskendunud koolituse rahastamiseks. Kraad on mõeldud pakkuma täiustatud, rakendatud ja teoreetilisi kogemusi investeerimispanganduses, ettevõtte finantsides ja / või tuletisinstrumentides. Alabama ülikooli tunnustatakse CFA instituudi kaudu.

Programmi lugusid

Järgnevalt on toodud näited formaalsetest lugudest, mida õpilased saavad teha. Te ei pea järgima kindlat rada. Ettevõtte finantsrada on mõeldud MSFi üliõpilastele, kes otsivad karjääri suurettevõtetes, nagu näiteks Home Depot, International Paper ja Federal Express. Finantskorralduse teekond on mõeldud MSF üliõpilastele, kes otsivad karjääri finantsteenuste sektoris, nagu Goldman Sachs, Bank of America ja Regional Bank.

Finantskorraldus

Tuletisinstrumentide, nagu optsioonide, futuuride ja vahetuslepingute, plahvatusliku kasvuga ning üha laieneva uute kujundatud väärtpaberitega, nagu hüpoteegiga tagatud väärtpaberid ja struktureeritud võlakirjad, on nõudlus selle valdkonna eripädevusega inimeste järele. on kasvanud. Sellele nõudlusele vastates pakume finantskorralduse rajal, keskendudes kaasaegsetele finantsriskide juhtimise meetoditele.

MSF-i finantskorralduse rada on kättesaadav tugeva kvantitatiivse matemaatika taustaga õpilastele. Selle raja põhirõhk on kaasaegsete finantsriski juhtimise tehnikate haldamine. Sellist koondumist valivatel õpilastel on võimalus saada väljaõpe nüüdisaegsete tehnikate kohta tuletisinstrumentide hindamisel ning nende tuletisinstrumentidega finantsriski juhtimisel. Rõhk asetatakse arvutipõhisele lahenduste kujundamisele objektorienteeritud raamistikus.

Corporate Finance

Ettevõtete finantseerimise kasvava tähtsusega on kasvanud nõudlus inimeste järele, kes on võimelised mõistma ettevõtte finantsotsuseid. Sellele nõudmisele vastamiseks pakub Alabama Ülikooli majandus-, rahandus- ja õigusalaste uuringute osakond järjestikuseid klasse, mis keskenduvad kaasaegsetele tehnikatele ettevõtete finantsprobleemide lahendamiseks.

MSF-i programmi Corporate Finance Track eesmärk on pakkuda täiustatud rakendusteadmisi finantsotsuste tegemisel. Raja põhirõhk on finants- ja strateegiliste äriprobleemide analüüsimine ja lahendamine. Selle kontsentratsiooni valinud õpilastel on võimalus rakendada finantskontseptsioone reaalse äritegevuse probleemidele, keskendudes ettevõtte rahanduse valdkondadele, mida ei käsitleta bakalaureuseõppe rahastamise õppekavades. See programm on mõeldud selleks, et anda üliõpilastele rohkem arenenud tausta, mis on vajalik suurettevõtete probleemide lahendamise valdkondades, investeerimispangandusettevõtte ärikonsultatsioonialal või väikeettevõtete finantsaspektide loomisel ja juhtimisel .

Kinnisvara

Kinnisvararada on mõeldud pakkuma üliõpilastele huvi kinnisvaraga seotud karjääri kohta, millel on range taust kinnisvara põhialustes, sealhulgas kinnisvara finantseerimine, hindamine, kinnisvara maksustamine ja investeeringute analüüs. Üliõpilasi tutvustatakse ka kinnisvarahalduse ja maakasutuse ning arenduskontseptsioonidega, et toetada mitut karjääriarengut.

Interdistsiplinaarsed kursused, mis hõlmavad varade ja portfelli analüüsi, pangandust, kvantitatiivseid meetodeid ja majandust, toetavad kinnisvararada, mis on üles ehitatud, et soodustada analüütilist mõtlemist, loomingulist probleemide lahendamist ja strateegilist otsustamist.

Õppekava ülevaade

Magistriõpe rahastamisprogrammis pakub spetsiaalset õppekava, milles on keskendunud rahastamise koolitusele. Õppetöö eesmärk on anda ülevaade järgmistest teemadest:

 1. finantsvahendajate oluline roll;
 2. finantsvahendajate juhtimine ja nende turgude mõistmine, milles nad osalevad;
 3. finantsvarade, näiteks aktsiate, võlakirjade, tuletisinstrumentide ja muude spetsialiseeritud varade hindamine ning portfelli haldamise viis;
 4. intressimäärade kindlaksmääramine ja käitumine ning varade tootlus; ja
 5. ettevõtete käitumise stiimulid ja tegurid.

Master of Science in Finance on mõeldud pakkuma täiustatud rakendatud ja teoreetilisi teadmisi investeeringute, panganduse, ettevõtete rahanduse ja / või finantskorralduse valdkonnas. Finantsriskide strateegia selles magistriõppes käsitleb kaasaegseid finantsriski juhtimise tehnikaid. Seda teekonda valinud õpilastel on võimalus saada väljaõpet väärtpaberite väärtuse hindamisel ja kasutamisel tipptasemel tehnikatel, pöörates erilist tähelepanu hüpoteegiga tagatud väärtpaberitele, struktureeritud võlakirjadele ja arvutipõhisele lahenduse kujundamisele objektide piires. raamistik.

Rahastamise magistriprogrammi edukas lõpuleviimine annab üliõpilastele teadmisi, mis on vajalikud karjääri jätkamiseks investeeringutes, finantsjuhtimises, panganduses ja muudes finantsteenustes. Kursuste sobiva valikuga saavad õpilased taotleda paljude magistriõppekursuste ülekandmist rahanduse doktoriõppesse.

Taotlemise nõuded

 • Bakalaureusekraad akrediteeritud ülikoolist või kolledžist.
 • Kõikide kolleegiumide ärakirjad osalesid.
 • Eesmärk, mis kirjeldab teie põhjusi, miks soovid kraadi.
 • Ajakohane jätkamine.
 • 2 Soovituskirja.
 • Keskmine GMAT-i skoor: 678
 • Keskmine GPA: 3.90

Karjäärivõimalused

Mandersoni tudengid, kes on lõpetanud magistrikraadi finantsprogrammis, on töötanud:

 • IBM
 • Deutsche Bank
 • eBay
 • Regioonide väärtpaberid
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Culverhouse College of Business’ students have access to an uncommon variety of resources within an institution that is renowned for its faculty, staff and cutting-edge curriculum. Culverhouse’s dedic ... Loe edasi

Culverhouse College of Business’ students have access to an uncommon variety of resources within an institution that is renowned for its faculty, staff and cutting-edge curriculum. Culverhouse’s dedication to the growth and development of its students and graduates goes beyond classroom learning to instill in students the values of the school itself: the rigorous pursuit of knowledge, a capacity for innovation in modern business’ most competitive fields and the ability to remain relevant in a global business environment that is always redefining relevance. Näita vähem