Magistriõpe Globaalses Kommunikatsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe globaalses kommunikatsioonis pakuvad ühiselt GW rahvusvaheliste suhete kool Elliott ja Columbia kunstide ja teaduste kolledži meedia- ja avalike suhete kool (SMPA). See ühendab Elliotti kooli ülemaailmselt tunnustatud akadeemilise tipptaseme rahvusvahelistes suhetes ning SMPA tugevustega juhtiva kommunikatsiooni- ja ajakirjanduskoolina.

See kraadiõppe programm aitab õpilastel mõista keerulist globaalset teabekeskkonda; selle mõju juhtimisele, turvalisusele ja ettevõtlusele; ja kuidas tõhusalt suhelda ülemaailmse vaatajaskonnaga.

Mida sa õpid

Õpilased selle programmi võtab range akadeemilise programmi, mis valmistab neid ette nii intellektuaalselt kui ka professionaalselt põnevaks karjääriks avalikus, era- ja mittetulundussektoris. Globaalse kommunikatsiooni programmi üliõpilasena saate teada põnevast ja kiiresti arenevast globaalsest teabekeskkonnast. Tulevikus või valdkonnas professionaalselt arenedes õpid, kuidas selles keskkonnas töötada ja tõhusalt suhelda kogu maailmas asuva vaatajaskonnaga.

Magistriõppe teenimiseks globaalses kommunikatsioonis peate edukalt läbima meie 40 krediidiprogrammi, mis sisaldab 15 ainepunkti põhikursustel, 9 ainepunkti kas globaalse väljaande või piirkondliku valdkonna spetsialiseerumisel, ühte 3 krediidi oskuskursust ja 9 ainepunkti valikaineid. Peate samuti lõpule viima 4 krediidi nurgakiviprojekti või registreeruma 3 krediidi alternatiivse nurgakivimajanduse variandi. Õpilastel on ka võimalus lõputööga tegeleda.

Globaalsed teemad

Globaalsed alad valitakse nii, et need täiendavad üksiku õpilase tausta ja huve. Fookusvaldkondi moodustavaid kursusi võib pakkuda Elliotti kooli või SMPA, aga ka teiste GW osakondade kaudu.

Piirkondlikud spetsialiseerumised

Kui leiate, et olete huvitatud Lähis-Ida konfliktide ja ekstremismi või Ladina-Ameerika muutuvate majanduste uurimisest, võite valida oma valikainete täitmiseks piirkondliku valdkonna.

Globaalne nurgakiviks

Global Capstone on kulminatiivne kogemus ja allkirjaprojekt Elliotti kooli kraadiõppuritele.

121750_43736379110_419e80edb6_k.jpg

Eeltingimused

Võõrkeeled

Avalduse esitamise ajal on vajalik võõrkeelne akadeemiline kursuste loomine, mis valmistaks õpilasi ette programmi keelenõude * täitmiseks. Seda saab näidata:

 • Uuring, mis võrdub nelja semestriga ülikooli tasemel kursuste või samaväärse.
 • Ametliku keeleõppe lõpuleviimine töösuhte raames (nt Peace Corps, JET jne).
 • Kasvab leibkonnas, kus räägitakse keelt.

* Õpilastel peab enne registreerumist olema võõrkeeles tugev alus, et programmi ajal keelenõuded edukalt täita.

Majandus

Kursuse taust majanduses (mikro- ja makromajandus) on eeltingimus, mis aitab õpilastel ette valmistuda magistriõppe kraadiõppe magistriõppes (magistriõppes), mis on vajalik globaalse kommunikatsiooni õppekavas. Kursus (ed) tuleb edukalt läbida akrediteeritud asutuse kaudu:

 • Sissejuhatav mikroökonoomika
 • Sissejuhatav makromajandus

või

 • Majanduspõhimõtted

Mõnel juhul võidakse vastu võtta üliõpilane, kes pole majandusnõudeid täitnud *; sel juhul peab tudeng enne Elliotti kooli astumist võtma kursuse (kursused) akrediteeritud kolledžis / ülikoolis.

* Kevadised taotlejad peavad olema selle eeltingimuse täitnud taotluse esitamise ajal.

134754_2019ClassProfile.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Sidusühing

IPDGC pakub õppejõududele, üliõpilastele ja töötavatele spetsialistidele foorumit globaalsetes küsimustes uue meedia, riikliku julgeoleku ja avaliku diplomaatia vastastikuse mõju, USA välispoliitika prioriteetide vahel arengumaades ja palju muud.

Kuhu sa lähed

graphic: a pie graph with the text "Global Communication" in the center. The pie graph is divided as follows: 30% private, 35% public, and 35% non-profit. Private, public, and non-profit refer to the sectors that Elliott Graduates enter

Meie lõpetajad jätkavad mitmesuguseid põnevaid karjäärivõimeid diplomaatia ja avaliku teenistuse, ettevõtluse, julgeoleku, konfliktide lahendamise, arengu ja rahvatervise alal. Parimate tööandjate hulka kuulusid 2016. aasta lõpetanute seas:

 • USA riigisekretär
 • Atlandi Nõukogu
 • USA rahuinstituut
 • Mintz Levin
 • Meridiani rahvusvaheline keskus
 • USA esindajatekoda
 • Keemikud

Meie juures õppides ja isegi pärast lahkumist pakume teile ressursse ja tuge, mis aitab teil saada tööd, mida olete alati soovinud pärast lõpetamist. Alates karjäärinõustamisest, töötubadest, kohapealsetest külastustest ja teabesessioonidest pakub kraadiõppurite karjääri arendamise keskus mitmesuguseid tööriistu ja näpunäiteid, et viia teid sinna, kus soovite olla.

Elliotti kool numbrite järgi

Elliott School by the NumbersThe George Washington University - Elliott School Of International Affairs","author_url":"","source":""}" />

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... Loe edasi

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. Näita vähem