Uurige maailma ainsa logistikaülikooli magistriprogrammi ülemaailmses logistikas. Meie programm ühendab ainulaadselt teemade logistika, tarneahela juhtimise ja juhtimise. Logistika @ SCM teemad esindavad rohkem kui poole õppekavast! Kõiki meie programme eristab rahvusvaheline üliõpilaskond, silmapaistev õppejõud, intiimne õpikeskkond ja ulatuslikud korporatiivsed sidemed. Kõiki meie programme õpetatakse inglise keeles!

Programmi sisu / teenused

Siin on ülevaade õppekavast:

  • Logistika, tarneahela juhtimise, juhtimise, majanduse ja juhtimisoskuste kursused
  • Valikuline kiirhoiatus kolme semestri jooksul (bakalaureusekraad = 210 ECTS)
  • Vahetage semestrit partnerülikoolidega (standardrada, mis on vabatahtlik esimese astme omanikele väljaspool Saksamaad)
  • Kolmekuuline praktika
  • Magistritöö (5 kuud)

Nautige eraülikooli eeliseid: juhendamine väikestes gruppides, soodne õpilaste ja õppejõudude suhe, lihtne juurdepääs olulistele kontaktidele, kaasaegne infrastruktuur ja laiaulatuslik teenuste hulk.

Meie karjääriteenuste meeskond pakub ainulaadset programmi, mis on suunatud teie isiklikule arengule ning kontaktidele tulevaste tööandjatega. Meie rahvusvaheline büroo sillutab teed oma semestrile välismaal ja meie programmi juhtkond tagab, et teie õppekursus vastab meie kvaliteedistandarditele ja töötab võimalikult sujuvalt. Vastuvõtmisel aitame teil korraldada reisi Hamburgisse ja jätkata teid selles protsessis.

Te teete õppimist, teeme kõik muu!

Vastuvõtutingimused

  • bakalaureusekraad või samaväärne, eelistatavalt äri- või majandusteaduses *.
  • TOEFL või IELTS näitavad inglise keele oskust.
  • tugev akadeemiline rekord.

* Teisi valdkondi, nagu tööstustehnoloogia, äriinformaatika, psühholoogia või matemaatika, kaalutakse juhul, kui bakalaureusekraad koosneb piisavast arvust (vähemalt neli) ja erinevatest kursustest ärijuhtimise või äriökonoomika valdkonnas.

Kühne Logistics University taotlevad üliõpilased saavad jooksva sisseastumispoliitika. KLU peab iga õpilase avaldust kohe, kui kõik nõutavad dokumendid on laekunud ja teatab taotlejale viivitamata vastuvõtukomisjoni otsusest. Septembris 2019 algava programmi esitamise tähtaeg on 15. juuli 2019.

Soovitame tungivalt, et kolmandatest riikidest pärit taotlejad kehtiksid 31. märtsiks. Viisatöötlus kestab kuni kaks kuud, alates KLU poolt heakskiitmise kuupäevast. Palun pidage meeles, et välismaal õppimise kavandamisel on palju muid organisatsioonilisi küsimusi.

Teil ei ole veel bakalaureuseõpet? Loomulikult saate Kühne Logistics University siiski taotleda. Lihtsalt esitage dokumentide ärakiri, mis sisaldab kõiki seni antud klasse, ning saate oma bakalaureusekraadi hiljem edastada.

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti.

Rahastamine

Õppemaksud ei ole kunagi keegi õppinud Kühne Logistics University . Me ei paku ainult õpilastele KLU stipendiume, vaid oleme loonud ka uuendusliku rahastamiskava - Brain Capital rahastamine. Selle plaani osalejad ei maksa õppimise ajal õppemaksu. Vastutasuks kohustuvad nad pärast lõpetamist sissetulekupõhiseid makseid tegema!

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Kühne Logistics University - KLUis »

Viimati uuendatud Jaanuar 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
6,480 EUR
hind semestri kohta
Deadline
Contact school
Rolling admission: 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
sept 1, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
Rolling admission: 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
Rolling admission: 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.
End Date
sept 1, 2021