Magistriõpe - Grande Ecole

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Isikupärastatud kursus

„MIM on kaheaastane programm (Master 1

Tänu massilistele investeeringutele, mis soodustavad eksperimenteerimist, kriitilise mõtlemise ja tehnilise juhtimise arendamist, püüame 100% meie õpilastest edendada tehnoloogia ja ettevõtluse akultureerimist. Meie eesmärk on rõhutada meie võimet koolitada juhte, kes on pühendunud ühisele hüvele ja kes on täiesti teadlikud erinevatest olulistest sotsiaalsetest probleemidest. ”

PASCAL KRUPKA, juhtimise magistrikraad (MIM) programm

2 ülikoolilinnakut

Bordeaux:

Anglo-saksi ülikoolide vaimus kujundatud ülikoolilinnas on 35 000 m2 töö-, spordi- ja lõõgastumisalasid.

See asub Talence ülikooli ülikoolilinnas, 20 minuti kaugusel Bordeaux kesklinnast trammiga. Bordeaux on ideaalne elukvaliteedi (Harris Interactive 2017) ja viimase 10 aasta jooksul juhtivtöötajate arvu poolest kõige enam hinnatud Prantsuse linn. Hispaaniast ja 40 minuti kaugusel Atlandi ookeani rannikust.

Liider neljas teadmiste valdkonnas: ostmine, tarneahel, veinid ja kanged alkohoolsed joogid ning loomemajandus.

Marseille:

Calumquesi rahvuspargi südames paiknev Luminy ülikool on unikaalne näide tänapäevase arhitektuuri integreerimisest looduskeskkonda. Alates 2020. aasta septembrist muutub see juhtivaks keskkonnasõbralikuks ülikooliks tänu ambitsioonikale laiendus- ja renoveerimisprojektile.

Ülikool asub 20 minuti kaugusel kesklinnast ja mõne kilomeetri kaugusel Cassisist. Marseille asub ideaalses kohas: 3h15 Pariisist, 3h30 Barcelona, 2h30 Itaaliast ja 2h Lõuna-Alpidest. Marseille on ka esimene prantsuse tech linn pärast Pariisi.

Juht viiest teadmiste valdkonnast: ettevõtlus ja innovatsioon, turundus, rahandus, tervishoid ja ettevõtete sotsiaalne vastutus.

Miks valida see programm?

Isikupärastatud, kogemuslik ja multimodaalne pedagoogika

  • Isikupärastatud: iga õpilane ehitab oma tee vastavalt oma huvidele, isiklikule maitsele ja eesmärkidele. Kogu programmi vältel saavad nad isiklikku tuge ja individuaalset juhendamist.
  • Kogemuslik: KEDGE MIM on projektide ja tegevuste õppimise mudel. Virtuaalsete katsetega tõestatud tegelik kogemus aitab õpilastel parandada innovatsiooni- ja loovusvõimet.
  • Multimodaalne: õpetamine vaheldub individuaalsete ja kollektiivsete klasside vahel, kasutades kombineerituna traditsioonilist ja modulaarset materjali ja vorminguid, et parandada õpilase õpikeskkonda.

Vähemalt 6-kuuline praktika

Praktika Prantsusmaal või välismaal.

12 kuni 36 kuu pikkune rahvusvaheline kogemus

  • 2 kohustuslikku rahvusvahelist kogemust:
    • Partnerülikoolid või töökogemus (töö, praktika jne)
  • 1–4 semestrit Hiinas

10 magistriõpet, mida saab teha topelt kraadidena

Masteri teise aasta jooksul saate valida 10 MSc

Rahvusvaheline tunnustus

  • Kedge Business School on võrgustiku “Conférence des Grandes Écoles” liige. Sõltumatud asutused viivad läbi ranged auditid, et tõendada teile pakutava hariduse kvaliteeti. See pidev täiustamisprotsess peegeldab Kedge Business School võrgustiku kõrget kvaliteeti ja selle arenguprogrammide suurt tähtsust.
  • Kedge Business School on sertifitseerinud ka kolm suuremat rahvusvahelist akrediteerimisasutust, mis on spetsialiseerunud ärijuhtimise koolitusele: EQUIS, AACSB, AMBA.

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud