Magistriõpe Haridusõiguses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Olge haridussektoris liidri osalusega haridusseadustes.

NSU veebipõhine magistrikraad haridusseaduses, mis on loodud spetsiaalselt spetsialistidele, kes soovivad mõista, kuidas kehtivad ja kavandatavad õigusaktid mõjutavad Ameerika Ühendriikide haridussüsteemi. MS õigusteaduse üliõpilased õpivad, kuidas tuvastada õpilasi, õpetajaid ja koolijuhte mõjutavaid juriidilisi probleeme.

 • Hankige oma magistrikraad haridusõiguse kraadist nii vähe kui 2 aastat
 • Õppige veebis, mugavalt oma kodus
 • Lubatakse ilma GRE või LSAT eksami nõueteta
 • 4 alguskuupäeva: jaanuar, aprill, juuli ja september

Kraadi fokuseerimiseks on valikulised kontsentratsioonid:

 • Haridusseaduse propageerimine
 • Erandlik haridusseadus
 • Küberturvalisuseadus

Kooli tagasi naasmine on oluline otsus ja meil on 18-aastane veebipõhise juriidilise hariduse kogemus, mis aitab teil edu saavutada. NSU serv aitab teil keskenduda oma kirele, et valmistada teid ette oma karjääris, kogukonnas ja elus edu saavutamiseks.

130325_thumbnail_NSULawMSEducationLawStroud22Keystone.jpg

Teaduskond

Shepard Broad University of Law lahutamatu osa on meie õppejõud. Nad on tõelised mentorid ja eeskujud, kes panevad teid proovile ja inspireerivad. Nende teadmised ja pädevus väljakujunenud ja kujunemisjärgus õigusvaldkondades pakuvad silla traditsioonide ja juristide arengu vahel. NSU õigusteaduskonna ja kogenud advokaadid õpetavad kõiki NSU magistrikraadi õigusteaduses.

Vastuvõtutingimused

Programm on avatud õpilastele, kellel on bakalaureusekraad piirkondlikult akrediteeritud koolist. Sisseastumiseks pole vaja standardiseeritud testi (GRE ega LSAT).

Välisriikide ülikoolides või kolledžites osalenud kandidaatidelt nõutakse, et nende akadeemilisi volikirju hinnataks USA institutsionaalse samaväärsuse osas (kursuste kaupa hindamine) järgmistes ettevõtetes:

 • Josef Silny & Associates www.jsilny.com
 • Maailma haridusteenused www.wes.org

Välisriikide kodanikud, kes elavad taotluse esitamise ajal väljaspool USA-d ja kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama inglise keele oskuse tõendid, täites rahuldavalt inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL), mille minimaalne punktisumma on 600. Test hinded tuleb esitada vastuvõtuametisse. TOEFL-i rakenduse saamiseks külastage veebisaiti aadressil http://www.ets.org/toefl/. Nova Southeastern University aktsepteerib inglise keele oskuse tõendina Pearsoni testi inglise-akadeemiliseks (PTE-Academic). Minimaalne nõutav PTE-Academicu üldhinne on 54. PTE-Academic on alternatiiviks TOEFL-i ja IELTS-i eksamitele.

NSU magistrikraad õigusteaduses ei ole avatud juristidele ega üliõpilastele, sealhulgas välismaalt haritud ja rahvusvahelistele juristidele.

MS-i taotlusprotsess

Täitke veebipõhine taotlus. https://www.law.nova.edu/apply-now/

Tagasimakseta on 50-dollarine taotlustasu, mis tuleb tasuda avalduse esitamise ajal. Sellest tasust võidakse loobuda, kui osalete veebipõhisel avatud uste sessioonil.

Ametlikud ärakirjad, mis näitavad bakalaureusekraadi omandamist piirkondlikult akrediteeritud ülikoolist, ja vajaduse korral kõigi osalenud kolledžite (bakalaureuse- ja magistriõppe) ametlikud ärakirjad.

Taotlejatele hinnatakse nende võimet töötada veebikeskkonnas konstruktiivselt koos teiste spetsialistidega. See hõlmab, kuid ei piirdu sellega, tõhusat võrgus või isiklikku suhtlemist NSU õppejõudude, töötajate ja administraatoritega.

Õppemaks ja tasud

Aastal 2019-2020 õppeaastal võetakse õigusteaduses õppemaksu krediidi tunni kohta kiirusega 711 dollarit. Lisatasud võivad erineda ning õppemaks ja tasud võivad muutuda.

Töötajad ja nõustajad

 • mslawprograms@nova.edu
 • 1 800 541 6682 ext 26367

Susan Stephan

Kraadiõppe ja veebiprogrammide dotsent ning õigusteaduse dotsent

 • E-post: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 või 1-800-541-6682 Ext. 26289

Jennifer McIntyre

Dekaanide assistent veebiprogrammides

 • E-post: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 või 1-800-541-6682 Ext. 26079

Elizabeth DiBiase

Online-programmide direktori asetäitja

 • E-post: ed400@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6367 või 1-800-541-6682 Ext. 26367

Nova Kaguülikooli Shepardi lai õigusteaduskond

Nova Kaguülikooli Shepardi Broad College of Law pakub väärtuslikke õppimisvõimalusi rangete õigusteaduse magistriprogrammide kaudu. Kõik meie programmid on loodud lisama väärtust teie karjäärile ja valmistama teid ette tulevikuks, mis aitab parandada teiste elu.

Meie õppekava on loodud hõivatud spetsialistidele, kellel on ka kodu- ja perekondlikud kohustused. Sihipärased veebikursused aitavad teil oma magistrikraadi õigusteaduse teenimisel oma kodu või kontori privaatsuse huvides endale sobival ajal teha vaid kahe aasta jooksul.

Eesmärk on muuta oma eesmärkide saavutamine teie valitud eriala ümbritseva uurimise kaudu võimalikult lihtsaks. Nova Southeastern University Shepard Broad College of Law asub Fort Lauderdale'is, Floridas.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Loe edasi

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Näita vähem
Fort Lauderdale