Magistriõpe Hariduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas olete koolitaja, kes on valmis oma koolipiirkonnas edasi liikuma, või äriprofessionaal, kes on huvitatud korporatiivsetele redelitele ronimisest The University of Findlay pakub teie karjääri eesmärkide saavutamiseks magistriõppe programmi.

Lühidalt

 • Õppemaks on võrreldav riigikoolidega.
 • Isiklik nõustaja, kes töötab kogu programmi vältel teiega üks-ühele.
 • Kraadi läbimine 12-18 kuu jooksul (kui võetakse täiskohaga).

Findlay ülikooli online-kunstide magistriõpe - teadusharidus on kantud parimate loodusõpetuse magistriõppe 2019 loendisse!

Online Hariduse Magistriõpe

Online Magistriõpe Haridus Findlay's MAE programm koosneb 33 krediidi tundi

 • 5 tuumiklassi (15 tundi) +
 • Valige üks järgmistest rõhuasetuste aladest (18 tundi) või
 • Valige mõni Findlay's magistriõppe kraadiõppe kursustest.

Kandideerige juba täna ja alustage klassidega 18. mail 2020

Findlay ülikooli online-magistrikraad hariduses võimaldab teil astuda järgmise sammu oma karjääris, töötades samal ajal graafiku järgi hõivatud professionaalina. Puudub kindel tund, kus peate olema arvutiga aheldatud. Pakume teile tähelepanu ja tuge, et töö omal ajal valmis saaks. Ehkki saate oma kraadi lõpetada kõigest 18 kuuga, võib teie võetud kursustel rakendada kraadi kuni 7 aastat.

Me oleme pühendunud sellele, et saaksite aidata teil oma tulevase hariduse eesmärgid täita. Koostöös oma nõustajaga saate luua kursuste ajakava, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele, või järgida ühte meie pedagoogilistest põhisuundadest.

Rõhuaspektid

Lastekirjandus

Saage eksperdiks, kuidas integreerida lastekirjandust ja illustratsioone oma õppekavasse ja klassiruumi.

Õppekava ja õpetamine

Uuendage õppekava ja õpetajakoolitust, et viia oma kool 21. sajandisse.

Haridusamet

Mõjutage haridusele väljaspool klassiruumi, juhtides ja toetades oma kooli õpetajaid.

Inimressursside arendamine

Mõeldud nii haridustöötajatele kui ka teiste valdkondade professionaalidele, see tegevussuund valmistab teid ette ametikohtadel veebipõhise juhendamise, tööjõu arendamise, täiskasvanute õppekavade kujundamise ja paljude muude täiskasvanute koolitamisega seotud rollide jaoks.

Matemaatika

Laiendage oma teadmisi matemaatikast ja sellega seotud õpetamisstrateegiatest valdkonnas tegutseva praeguse koolitajana.

Lugemine

Viige oma õpilased edukale arenenud lugemistehnikate abil, mida saab rakendada erivajadustega klassiruumides, hindamistes ja uurimistöös. Selle tegevussuuna jaoks vajalikud kursuste tööd on samad, mis lugemise kinnitamiseks. See on suurepärane võimalus õpetajatele, kes soovivad oma karjääri edendada, kuid see ei pruugi olla täielik kaptenite töökoormus.

Teadus

Parempoolse loodusteadusliku hariduse magistriprogrammide edetabelis BestColleges.com esikümnesse jõudnud programm aitab teil saada eksperdiks teaduse, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika põhimõtete integreerimisel igapäevastesse tunniplaanidesse ja õppekavasse.

STE (A) M - teadus, tehnoloogia, tehnika, kunst ja matemaatika

Koostöös Discovery Educationiga keskenduvad need kursused sellistele teemadele nagu juhtiv innovatsioon koolides tänapäeval, päringupõhine teaduse õpetamine, teaduse ja tehnoloogia õpetamine õpetajatele, diferentseeritud juhendamine, lastekirjandus kogu õppekavas ja kooli juhtkond, osalejad õpivad veebis mõisteid, mis saab järgmisel päeval klassiruumis hõlpsasti rakendada.

Magistriõpe ülikoolis hariduse alal

Findlay magistrikraad hariduses (MAE) koosneb 33 krediiditunnist

Findlay magistriõppe programm võimaldab teil astuda järgmise sammu oma karjääris, töötades samal ajal graafikust kinni nagu hõivatud spetsialist. Meie nõustajad teevad teiega isiklike karjäärieesmärkide saavutamiseks teiega koostööd üks-ühele. Pakume teile tähelepanu ja tuge, et töö omal ajal valmis saaks.

Sisseastujad veerevad klassidega, mis algavad igal aastal sügisel, suvel ja kevadsemestril. Kandideerige juba täna, et alustada klasse 18. mail 2020 või 17. augustil 2020.

Kursuse võimalused

Üliõpilased, kes soovivad õppida täielikult Findlay ülikoolilinnakus, saavad oma õpingud keskenduda inimressursside arendamisele (HRD) või valida spetsialiseerumise Findlay kraadiõppe pakkumiste hulgast.

Inimressursside arendamine

Tänapäeval tunnistavad ettevõtted töötajate arendamise ja koolituse olulisust. Kasvab nõudlus personalitöötajate järele, kes saavad välja töötada ja rakendada koolitusprogramme ning luua kogu organisatsiooni jaoks dünaamilise dünaamika.

Tuginedes haridusprogrammi magistrikraadi tugevale alusele, pakub personaliarenduse tegevussuund töötajate koolitusele keskenduvaid kursusi.
Inimressursi arendamise alal magistrikraadi omandavad üliõpilased peavad täitma:

 • Kraadiõppe tuum (viis kursust),
 • Inimressursside arendamise suund (kolm kursust) ja
 • Kolme kursuse läbimine ühes järgmistest valdkondadest:
  • Juhtimine
  • Koolitus ja arendus

Üldine magistrikraad hariduses

Üldine MAE-programm tehti vastavalt teie isiklikele ja tööalastele eesmärkidele, võimaldades meie õpilastel valida neile sobivad klassid.

Hariduse magistrikraadi teenivad üliõpilased peavad täitma:

  • Kraadiõppe tuum (viis kursust) ja
  • 18 krediidi tundi kraadiõppe tasemel kursusi.

Magistriõpe rahvusvaheliste üliõpilaste hariduses

Uue kultuuri sisenemine võib olla hirmutav ja hämmastav, kuid The University of Findlay püüame oma ülikoolilinnakus tunda end teise koduna. The University of Findlay magistrikraad hariduses (MAE) on üles ehitatud haridusalase juhtimise ümber. Hariduskolledži õppejõud aitavad teil kohandada oma MAE kraadi vastavalt teie karjääri eesmärkidele ja akadeemilistele huvidele. Findlay kogenud õpetajate, haridusametnike ja personaliarenduse spetsialistid hoolivad sinust ja su tulevasest edust. Findlay MAE programm:

 • Pakutakse täielikult ülikoolilinnakus.
 • Saab lõpule viia vaid 18 kuuga.
 • Korraldab määratud rahvusvahelise tudenginõustaja, kes aitab õpilastel oma õppeprogrammi kavandada, klassidesse registreeruda ja kraadiprogrammi kaudu tuge pakkuda.
 • Julgustab õpilasi klassiruumis oma kodukultuuri jagama.
 • Õpetab kursuse sisu kultuuriliselt asjakohasel viisil, mida saab rakendada ka teistes riikides.

Õppevaldkonnad

Rahvusvahelised tudengid, kes soovivad õppida Findlay ülikoolilinnakus, saavad oma õpingud keskenduda inimressursside arendamisele (HRD) või valida spetsialiseerumise Findlay kraadiõppe pakkumiste hulgast. Inimressursside arendamine (HRD) HRD eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud väljaõppe ja arendustöötajate järele, pakkudes lõpetajatele teadmisi, oskusi, väljaõpet ja praktilisi kogemusi, mis on vajalikud täiskasvanute ja täiendõppe juhirollide jaoks.

Inimressursi arendamise alal magistrikraadi omandavad üliõpilased peavad täitma:
 • Kraadiõppe Core (viis kursust)
 • Inimressursi arendamise suund (kolm kursust)
 • Kolme kursuse läbimine ühes järgmistest valdkondadest:

Juhtimine - suurendage oma teadmisi tõhusast juhtimisest interaktsioonide ja strateegia rakendamise kaudu.

Koolitus ja arendus - praegustele ja edasipüüdlikele personalispetsialistidele, kes soovivad saada juhtimis- ja korraldusvõtete osas uut vaatenurka.

Valige oma fookus

Kui olete huvitatud karjäärist, mis pole seotud inimressurssidega, võite valida üldhariduse omandamise. Üldine MAE-programm tehti vastavalt teie isiklikele ja tööalastele eesmärkidele, võimaldades meie õpilastel valida neile sobivad klassid. See tee koosneb viiest koolituskursusest ja teie valitud 18 lõpetanud ainepunktist. See tähendab, et saate valida Findlay pakutavad klassid, mis vastavad teie isiklikele huvidele, et kohandada kraadi teie vajadustele.


Hariduse magistrikraadi teenivad üliõpilased peavad täitma:

 • Kraadiõppe Core (viis kursust)
 • 18 krediidi tundi kraadiõppe tasemel kursusi

Vastuvõtutingimused

 • Algsed ja ametlikud volikirjad, mis näitavad bakalaureuse kraadi lõpetamist ja omistamist VÕI vähemalt seitsmenda ametiaja jooksul valminud töö.
 • Minimaalne skoor kontrollitud TOEFLi Interneti-põhises testis (iBT) peab olema vähemalt 79, rääkimisel vähemalt 20 ja paremini ning kirjalikult vähemalt 20 või parem, või kontrollitud rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilisel skooril, mille minimaalne üldine skooride arv 6,5.
 • GPA on 2,75 skaalal 4,0 ja 3,0 viimase 60 tunni baaskursuse või kõrgema kursuse korral.
 • Kolm soovituskirja, kui GPA on vahemikus 2,5–2,75.Kui teie TEOFL- või IELTS-i hinded ei vasta neile nõuetele, kaaluge registreerumist ülikoolilinnas või veebis pakutavale Findlay intensiivsele inglise keele programmile (IELP). Selle programmi eesmärk on parandada teie inglise keelt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Loe edasi

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Näita vähem