Kursuse kirjeldus

Magistriõpe "Interneti interneti ja multimeedia IKT" jaoks, mida pakub University of Padova , sisaldab professionaalse inseneri kujunduse arengut ning kujutab endast kaasaegset õpetamispakkumist, mis ühendab nii tugevad põhiteadmised kui ka arenenud tehnoloogilised oskused. Sel põhjusel sisaldab programm nii tugevaid teoreetilisi kursusi kui ka rakendusuuringutel põhinevat õpetamist tulevase ühiskonna kõrgtehnoloogiate suunas. Interneti ja multimeedia IKT lõpetaja on võimeline keerukaid süsteeme haldama, haldama andmeid, kavandama strateegiaid ja tegema innovaatilisi tegevusi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, pöörates erilist tähelepanu sidevõrkudele ja signaalitöötlusele, aga ka selle aluseks olevale teadlikkusele. füüsiline reaalsus, mis võimaldab sellistel süsteemidel töötada ja suhelda.

Selle programmi kaudu saab moodustada mitmeid professionaalseid tegelasi, sealhulgas edastus- ja kommunikatsioonispetsialistid, IKT turvakonsultandid, multimeediumikommunikatsioonide insenerid, küberesüsteemide eksperdid, fotoonikasteadlased ja professionaalid, kes suudavad kasutada elu ja tervise parandamise tehnoloogiat .

Selle programmi teised olulised tunnused hõlmavad tugevat valdkondadevahelist võrgustikku, mis sarnaneb sellele, kuidas Internet ühendab erinevaid allsüsteeme; tõeline kutse rahvusvahelistumise ja mitmekesisuse poole, ühendades erinevad kultuurid sama vaimu kaudu multimeediumsisu; ja lõpuks praktika ja praktilise kogemuse valdkonnas tiheda tööstusliku koostööga, et muuta IKT ühiskond tegelikkuseks.

Kursuse ülesehitus

See aste pakub infotehnoloogia valdkonnas multidistsiplinaarset haridustee koos uuendusliku vedeliku õpetamise mudeliga. See annab õpilastele võimaluse kujundada oma teadmisi mitme konkreetse rakendusalaga, saades samal ajal kindla üldotstarbelise insenerikultuuri.

Kursus on korraldatud neljas õppekavas:

  • Telekommunikatsioon - klassikaline telekommunikatsioonijuht, mis hõlmab ülekande-, võrgu-, signaali- ja pilditöötlust, elektromagnetismi ja ülekandeseadmeid
  • Kübersisüsteemid - interdistsiplinaarne õppekava, mis on suunatud võrgustikele ja suurtele andmetele
  • Fotoonika - interdistsiplinaarne õppekava füüsika ja materjaliteaduste suhtes
  • IKT elukvaliteedile ja tervisele - interdistsiplinaarne õppekava, mis on suunatud tervishoiu- ja loodusteaduste rakendustele

Pakutud kursuste täielik nimekiri (kõik inglise keeles) on kättesaadav aadressil https://en.didattica.unipd.it/off/2018/LM/IN/IN2371. Klõpsa huvipakkuval õppekaval („kraadiõppe lugusid” veebilehe alguses), et saada selgem ülevaade õppetööst.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad "IKT internetis ja multimeedias" on koolitatud keeruliste IKT süsteemide ja rakenduste analüüsimiseks, kavandamiseks, planeerimiseks ja haldamiseks. Nad on kvalifitseeritud pakkuma ettevõtetele tehnilist tuge tootmis- ja teenindusettevõtetes või haldusasutustes. Need on suunatud ka teadusasutustele või akadeemilistele ringkondadele. Nende lisandväärtust annavad nende koolitused rahvusvahelisel ja koostöölises keskkonnas, samuti rikas inglise keele oskus.

Neil on IKT-spetsiifilised võimalused: IKT-süsteemi projekteerijad; IKT seadmete ja süsteemide spetsialistid ja operaatorid; IKT sektori teadlased ja järgmise põlvkonna Internet; telekommunikatsioonivõrgud ja keerukad süsteemiadministraatorid ja disainerid, multimeediateenuseid kasutavate platvormide haldajad; telekommunikatsiooni reguleerivate asutuste tehnilised analüütikud.

Lisaks omandavad nad multidistsiplinaarseid oskusi : küberjulgeoleku eksperdid; Big Data algoritmide arendajad; süsteemidisainerid teabe kogumiseks ja töötlemiseks bioloogilistest instrumentidest, anduritest ja täiturseadmetest; Interneti-rakenduste projekteerijad ja arendajad.

Lõpetajad leiavad tööd: võrgu- ja telekommunikatsioonisüsteemide operaatoritena; tootjad IKT sektoris ja kaitse; IKT-rakenduste ja -teenuste haldamise ja arendamise eest vastutavad avaliku ja erasektori ettevõtted; süsteem Integrators ja IKT konsultatsioonifirmad; reguleerivad asutused, standardimisasutused ja sertifitseerimisasutused; teadus- ja arenduskeskused ning Akadeemia; tarkvaramajad; inseneride konsultandid; võrgustatud multimeediateenused (äri ja meelelahutus).

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peavad vastama konkreetsetele õppekava nõuetele, mis tõendavad:

  • infotehnoloogia üldiste meetodite ja teadusliku sisu valdamine, eelkõige: matemaatika, kalkulaator ja maatriksid; arvutiteadus ja programmeerimine; Fourieri analüüs; juhuslike muutujate ja protsesside statistika;
  • põhioskused telekommunikatsioonis, võrkudes ja infosüsteemi töötlemise, säilitamise ja edastamise süsteemides;
  • üldised probleemide lahendamise oskused ka multidistsiplinaarsetes kontekstides
  • Inglise keel B2 tasemel (lugemine ja kuulamine);
  • lõplik hinne on vähemalt 84/110.

Keelenõuded

Inglise keel B2 tasemel (lugemine ja kuulamine)

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date