Magistriõpe ISLI-s - ülemaailmne tarneahela juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Väärtus innovatsiooni ja loovuse kaudu

ISLI programmid asutati 1984. aastal, et rahuldada rahvusvaheliste professionaalsete ühenduste nõudlust ja muutunud ülemaailmseks juhtivaks ülemaailmse tarneahela juhtimise programmiks. Nende rahvusvaheline maine põhineb nende professionaalsel tunnustamisel, uurimisrühmal, väljaannetel ja kogemuslikul pedagoogial. Nad on akrediteeritud “The Chartered Institute of Purchasing

MSc ülemaailmses tarneahela juhtimises valmistab üksikisikuid toime uue ärijuhtimise ajastu probleemidega. Edukad juhid on need, kes võtavad oma analüüsis globaalse lähenemisviisi ja oskavad ehitada tarneahela arhitektuuri ülemaailmsetele võrkudele.

Miks valida see programm?

Meeskonnatöö mitmekultuurilises raamistikus

Tarneahelas on vaja meeskonnapõhist lähenemist juhtimisele ja tänapäeva ärikeskkond eeldab piiriüleseid tegutsemisahelaid.

Üle 20 erineva rahvuse esindajad uurivad erinevaid perspektiive ja assimileerivad teisi sotsiaalseid mudeleid. Tõhustatud mitmekultuuriline teadlikkus parandab läbirääkimisvõimet ja arendab tõeliselt rahvusvahelist profiili. Õpilased õpivad ühitama kultuurilisi erinevusi, pidades alati silmas tegelikke töötingimusi.

Tarneahela töökojad

 • Nädala pikkused seminarid, kus osalejad täidavad nõustamistöö.
 • Koostöös rahvusvaheliste juhtidega: LVMH, Amazon, Renault, Kuehnel Nagel, Airbus jne.
 • Parandab otsuste tegemise oskusi mitmekultuurilises keskkonnas.
 • Julgustab õpilasi rakendama erinevaid tarneahela vahendeid ja meetodeid erinevates tingimustes.

Ettevõttesisene konsultatsiooniprojekt on kuuekuuline multikultuurne töökogemus

 • Nõustamisülesanded tarneahela teemal varustamise tarneahela tippkeskuse ja ettevõtetega.
 • Kogu õppeaasta vältel.
 • Muudab iga õpilase ettevõtte mängijaks.
 • Arendada uuendusliku tarneahela teema asjatundlikkust.
 • Parandab nende võimet juhtida, otsuseid teha ja pakkuda uuenduslikke ja pragmaatilisi lahendusi.

Täistööajaga ettevõttepraktika (6 kuud)

 • Rakenda uusi tarneahela meetodeid keerulises ja mitmekultuurilises keskkonnas.
 • Õpilased esitavad ja põhjendavad oma ettepanekuid professionaalse paneeli ees.
 • Rahvusvaheline praktika.

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud