Magistriõpe Industrial Chemistry

Üldine

Programmi kirjeldus

TUM Asia magistrikraad tööstuslikus keemias (MSc in IC) eesmärk on peigmees tulevaste juhtide valitud tehnoloogiavaldkondades. See on rikkalik kraadiõpe spetsialistide inseneride jaoks farmaatsia valdkonnas

ÜHISED AJAKAVA

Esitanud Technische Universität München (Saksamaa) ja Singapuri Riiklik Ülikool (Singapur). TUUM-NUSi ühine tööstuskeemia kraad on nüüdseks oma 16. aastal ja edukalt koolitanud sadu keemikuid, teadlasi ja insenere, kes tegelevad keemiliste tööstusharude väljakutsetega.

2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritööd.

  • Õpilane peab täitma 12 moodulit (4 põhi moodulit, 7 valikaine moodulit, 1 äri
  • 6 Lab Kursused, mis tuleb lõpule viia (esmane keemia, 4 põhikoostise moodulid ja teadustöö praktiline kursus)
  • 7 Teie valitud valikained koos kolme spetsialiseerumisega: katalüüs ja petrokeemia, ehitus- ja materjaliteadus, interdistsiplinaarne kombinatsioon.
  • 45 kontakttunde iga põhikomponendi, valiku mooduli ja laborikursuse kohta

TÖÖSTUSE KINNITUS

Kuna meie TUMi professorid töötavad juhtivate tööstusharude esindajatega, osalevad nad õpilastega, ühendades teoreetilised teadmised oma tegelike elukogemustega. Me sõime meie TUMi professoritelt Saksamaalt, et õpetada eksklusiivset õpetamispõhimõtet, tagades kvaliteedi kompromissi. Õpilased saavad Euroopa ja Aasia tööstuse teadmisi, mis võimaldab neil teadmisi uutele kõrgustele omandada, kui nad lõpuks tööstusele või uurimisvaldkonnale lähevad.

Fantastiline fakt: kas teadsite, et TUMi keemiateaduskonna 9 liiget on saanud Nobeli preemia keemias.

GLOBAL VÕIMALUSED

Sul on võimalik lõpetada oma internatuuri ja väitekirja Münchenis, Singapuris või mujal maailmas, mis tahes ettevõtte või uurimisasutusega.

Meie üleilmne klassiruum pakub ka head töökoha katsestendi. Võimalus töötada erinevate kultuuride inimestega on nüüd töökoha jaoks oluline oskus ja alustamiseks pole paremat võimalust kui meie klassiruumis.

TÄITMISE KRITEERIUMID

Nõutav on vähemalt 3-aastane bakalaureusekraad keemiatehnoloogia, keemia või samaväärse kraadi teistes asjakohastes valdkondades

  • TOEFL / IELTS (Nõutav taotlejatele, kelle emakeel või varasemate õpingute õppevahend ei ole inglise keeles)
  • TOEFL: hiljutised skoorid Interneti-põhise testi jaoks vähemalt 88 ja arvutipõhise testi jaoks 234
  • IELTS (www.ielts.org): akadeemilise IELTS-i tulemus on vähemalt 6,5
  • Akademische Prüfstelle (APS) sertifikaat (Nõutav ainult taotlejatele, kellel on kraad Hiinast, Vietnamist või Mongoolist)

TAOTLUS TAOTLEMISEKS

Meie võrguteenuste portaal avatakse iga aasta 15. oktoobril. Jäta meile oma e-posti aadress (päringuvormi kaudu) ja me teavitame teid sellest, kui sissepääsu portaal on avatud.

Kõik taotlejad peavad oma taotlust alustama veebipõhise rakendusportaali kaudu ja seejärel saatma taotlusele vastava nõutava paberkandjal dokumendi (posti teel) nimekirja. Kui saadate meile päringuvormi, saadetakse teile lisateave."Pärast bakalaureuseõpingute lõpetamist hakkasin tegutsema Singapuri ülikooli teadurina. Uurijatena on karjäärivõimalused piiratud, kui ei ole doktorikraadi lõpetanud. Seetõttu tunnen, et kõrghariduse omandamine aitaks mul saavutada oma õpinguid. Karjäärieesmärgid. TUM Asia tööstuskeemia programm suutis anda mulle seda, mida vajasin oma karjääri edenemiseks. See võimaldas mul täiendada oma teadmisi ja tuua endaga kaasa teaduse ja tehnikaalaste äriaspektidega seotud moodulid. "

Thomas Goh

Vilistlased, tööstuskeemia magistrikraad

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM).

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM). Näita vähem