Tööstusarhitektuuri kraadiõppekava eesmärk on anda üliõpilane põhiteadmisi tööstustehnoloogia eri valdkondades ja võimalust rõhutada konkreetses valdkonnas. Magistriõppe üliõpilane võib spetsialiseeruda ükskõik millisele tööstustehnoloogia valdkonnale, nagu näiteks üldine tööstusintegratsioon, operatsiooniuuringud ja rakendusstatistika, tootmissüsteemid, logistika, ettevõttesüsteemid, ettevõtete juhtimine ja ergonoomika.

Magistriõpe tööstusliku inseneri teadus-orienteeritud programm, mis koosneb väitekirja võimalus, väitekirja asendaja võimalus ja mitte-väitekirja võimalus.

MS kraad tööstuse inseneri nõuab 30 tundi muidugi lisaks bakalaureuse kraadi mitte-väitekirja võimalus. Programm hõlmab selliseid kursusi nagu:

 • Statistika
 • Regressioonanalüüs
 • Tegevuste uurimine
 • Engineering Economics
 • Kvaliteedisüsteemid
 • Simulatsioon ja optimeerimine
 • Mõõtmine ja mõõtmine
 • Tootmis- ja inventari juhtimissüsteemid
 • Mõõtmine ja mõõtmine
 • Inimtehnoloogia
 • Rajatiste planeerimine ja disain


Tööstusharude jaoks mõeldud MS-i kiirteede programm

Fast Track programm võimaldab lõpetamata ülikooli Arlingtoni kõrgemate üliõpilaste tööstusliku inseneri, et rahuldada kraadiõppe nõuded, mille tulemuseks on magistrikraad Industrial Engineering ajal lõpetada oma bakalaureuse-uuringud. Kui kõrgema taseme õpilased on 15 tunni jooksul pärast bakalaureuse kraadi nõuete täitmist, võivad nad kuni 6 tundi heaks kiidetud kõrgemate kursuste, mille on määranud Industrial Engineering Program, et rahuldada nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppe nõudeid. Piiratud juhul peaks üliõpilane, kes täidab maksimaalsed lubatud tundid (6), samal ajal kui bakalaureuse staatus peaks võtma ainult 24 täiendavat magistriõppe taset, et täita minimaalsed nõuded lõpetamist.

Huvitatud UT Arlingtoni bakalaureuseõppe tööstuseaduse üliõpilased peaksid taotlema kiirteede programmi vahetult enne oma bakalaureusekraadi viimase 30 tunni algust. UTA-l peab olema UTA-s vähemalt 30 tundi, saavutades üldise GPA 3,0 või enama kogu UTA-s tehtud töö. Lisaks peavad nad olema läbinud 9 tundi kindlaksmääratud sihtasutuse kursusi, mille minimaalne GPA on 3,3 nendel kursustel. Lisateavet programmi kohta saate pöörduda tööstuse inseneri bakalaureuseõppe nõustaja või kõrgema nõustaja poole.


Vastuvõtutingimused

MS programmide taotlejatele peab olema vastav bakalaureusekraad ja nad peavad vastama allpool kirjeldatud tingimusteta sissepääsukriteeriumidele. Kandidaatidele, kes ei vasta kõikidele kriteeriumidele, võidakse anda katseajal või ajutiselt.

Tingimusteta sisenemise kriteeriumid

Tingimusteta sissepääs MS programmidesse antakse, kui kõik järgmised tingimused on täidetud.

 • GPA vähemalt 3,0 viimase 60 tunni jooksul bakalaureuse kursuste.
 • Kõigi varasemate kraadiõppega GPA vähemalt 3,0.
 • Minimaalne punktisumma GRE kvantitatiivsel jaotisel 155 ja GRE verbaalses osas 146.
 • Minimaalne punktisumma 79 TOEFL iBT või samaväärne, kui inglise keel ei ole taotleja emakeel.
 • Piisav ettevalmistus matemaatika, teaduse ja inseneri valdkonnas.
 • Eelistatakse sobivat töökogemust omavatele õpilastele.

Kandidaatide puhul, kellel ei ole eelnevat inseneritehnilist koolitust, kehtivad samad miinimumnõuded. Lisaks vaadatakse nende andmed läbi seoses kavandatava õppekavaga ja võib osutuda vajalikuks konkreetne parandustegevus.

Kandidaatide, kes on juba saanud inseneriteaduse magistrikraadi, välja arvatud tööstuse insener, vastuvõtmine põhineb ülalmainitud minimaalsel kriteeriumil ja lõpetanud töö tulemustel.

GRE-i tulemuslikkus ei ole ainus kriteerium kandidaatide vastuvõtmiseks või magistriprogrammi lubamise keelamiseks. Juhtudel, kui GRE-tulemuslikkus ei vasta miinimumnõuetele, hinnatakse kõiki muid taotleja esitatud kvalifikatsioone, et tõendada edukuse potentsiaali.

Tõenäoline sissepääs

Tõenäoliste õppimistingimuste mittevastavatele õpilastele võidakse anda katseajaluba, kui nende kvalifikatsioon näitab edukuse potentsiaali. Võib olla nõutav puuduse kursuste töö. Kõigi puudujääginõuete täitmine ja GPA nõustumine vähemalt 3,0-ni iga esimese kahe semestri lõpueksamiskohtades võib katseaja staatuse tühistada.

Ajutine sissepääs

Taotleja, kellel ei õnnestu enne nõutava tähtaja saamist esitada kõiki nõutavaid ametlikke dokumente, kuid kelle olemasolevad dokumendid vastavad teistele vastuvõtu nõuetele, võidakse ajutiselt lubada.

Edasilükkamine

Vastuvõtu otsus lükatakse edasi, kui programm on võimsuses või vastuvõtuotsuse tegemiseks ei ole piisavalt teavet.

Sissepääsust keeldumine

Tulevastele üliõpilastele, kes ei vasta vastuvõtu kriteeriumidele, ei lubata. Graduate Advisor võib anda katseaja sissepääsu, kui muud tegurid viitavad võimalusele edu lõpetaja programmi.


Jätkamine

Selleks, et jätkata programmi lõpetamise suunas, peab iga kraad üliõpilane:

 • Säilitage vähemalt 3,0 üldine GPA kõigis kursuste puhul, mis on võetud kraadiõppe üliõpilasena ja nende programmis ja
 • Näidata sobilikkust kutsealal.

Kui üliõpilane esitab küsimusi ülalnimetatud küsimuste kohta, teavitatakse tudengit ja antakse võimalus vastata osakonna kõrghariduskomisjonile. Kraadiõppekomitee vaatab läbi üliõpilase töö tulemuslikkuse ja annab soovituse üliõpilase abikõlblikkuse kohta jätkata programmis. Jätkamisotsuse edasikaebamist võib esitada tavapäraste menetluste kaudu, mis on toodud käesoleva kataloogi jaotises "Kaebused peale klasside".


Kraadi nõuded

Õpilased, kellel on kraadi teistes inseneri erialadel, võivad kvalifitseeruda kraadiõppeks tööstuse inseneri pärast lõpetamist ettenähtud puuduste kursused. Sisenemine kraadiõppuritele, kes ei oska inseneri majandust, tõenäosust ja statistikat, operatsioonide uurimist või tööstusliku inseneri projekteerimist ja analüüsi, võib nõuda ebapiisavate kursuste vastuvõtmist, et pakkuda asjakohast tausta kraadiõppele tööstuse inseneri valdkonnas. Taotlejate puhul, kellel pole eelnevat inseneriõpetust, kohaldatakse samu puudujääkide kursusi. Lisaks võib olla vajalik matemaatika, füüsika, infotehnoloogia ja põhitehnika kursused.

Iga IE lõpetanud üliõpilane on kohustatud võtma kuus kursust osana tööstuse inseneri põhikooli õppekava. Ülejäänud õpilase programm on valikaine, sõltuvalt üliõpilase järelevalvekomitee nõusolekust. Põhiõppekava on järgmine:

 • Kolm tundi kursuste inseneri statistikas kinnitatud lõpetaja nõunik.
 • Kolm tundi kursuste operatsioonide uurimistööd, mille on heaks kiitnud kraadiõppe nõustaja.
 • Kolm tundi kursuste inseneri majanduses kinnitatud lõpetaja nõunik.
 • Üheksa tundi tööstuslikku inseneritööd, mille on heaks kiitnud kraadiõppe nõustaja.

Iga kapteni kandidaadi jaoks on vajalik lõpueksam. Mitte-lõputöö lõpueksamit kirjutatakse.


Õppemaks ja tasud

Fall 2018 Lõpetanud mitteresidentide õppemaks ja tasud

Fall 2018 Graduate Resident Tuition ja tasud


Rahvusvahelised üliõpilased soovivad esitada finantsdokumente / avaldusi, kuna nad esitavad ka taotluse materjalid vastuvõtmiseks.

Rahvusvaheline finantsaruannete vorm


Meie taotlusprioriteedid on järgmised:

Kuku: 15. märts
Kevad: 15. oktoober
Suvel: 1. aprill


Taotlused võetakse vastu pärast iga väljaande avaldatud prioriteedikuupäeva, kuid lubamise tagamiseks peate esitama taotluse ja sellega seotud materjalid prioriteedikuupäeva järgi. Siiski on tähtis, et programmispetsiifilised rahastamisvõimalused, nagu assistendid ja stipendiumid, oleksid sobivad hästi kavandatud alguskuupäevast. Pidage meeles, et osakondade taotluste menetlemisajad on väga erinevad ja mõned programmid nõuavad rakendusi kuni üks aasta ette.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust University of Texas Arlingtonis »

Viimati uuendatud August 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,126 USD
10,126 dollarit semestri kohta mitteresidentidele (9 tundi semestris). 4,577 dollarit semestri kohta mitteresidentidele (võttes 9 tundi semestris).
Deadline
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
dets 12, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
dets 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal