Magistriõpe Informaatika - Spetsialiseerumine Software Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

MPhili informaatika õppimiseesmärgid on tehnoloogia mõistmine, selle rakendamine, kriitilise mõtlemise arendamine ning teaduslik ja tehniline kommunikatsioon. See kursus pakub kahte spetsialiseerumist: infosüsteemid (IS) ja tarkvaratehnika (SE), kus eeldatakse, et mõlemad arendavad ühist teadmistebaasi, eriti modelleerimise tehnikate, uute tehnoloogiate, projektijuhtimise ja tehnoloogiliste uuenduste valdkonnas; arvestades, et need valdkonnad on nende kahe valdkonna võtmeks. Kuid erialad annavad infotehnoloogia valdkonnas erinevaid oskusi; SI üliõpilased suudavad äritegevust täiustada tehnoloogia ja juhtimisvahendite abil ning juhivad SI-d sekkumistoimingute parimate tavade abil; omakorda saavad üliõpilased kavandada, juhtida ja juhtida väga keeruliste tarkvarasüsteemide arendustegevust ja kasutada uusi tehnoloogiaid.

115685__MG_0116.jpg

Miks valida see programm

Informaatika MPhil võimaldab omandada teadmisi, mis on spetsialiseerunud ja vajalikud parema professionaalse tulemuslikkuse ja praeguse teadmusühiskonna arengu jaoks. Kursus pakub erialast haridust arenevatel aladel: infosüsteemid ja tarkvaratehnika. Kursusel on enamasti juhtivates ülikoolides doktoriõppejõud, mis tutvustab dünaamilist ja mitmekesisust, mis rikastab haridust. Kahe aasta jooksul sisaldab ühest küljest kursusi mitmetel erialadel prestiižsete spetsialistide ja välisülikoolide õpetajate poolt korraldatud seminaridel ning teisest küljest võimaldab see esimese kursuse üliõpilastel omandada rohkem oskusi. käitumuslikul tasandil, nüüd nii tööandjate nõue. Majandus-, juhtimis- ja informaatika osakonna (DEGI) kursustele on iseloomulik lähedusõpe, mis tagab koolituse kvaliteedi ja seega ka tööjõuturul töötamise edukuse.

Karjääri väljavaated

IT-konsultant, projektijuht, võrguhaldur, mobiilirakenduste vanemprogrammeerija ja multimeedia

Eesmärgid

Tarkvaratehnika spetsialiseerumiseks peavad õpilased omandama oskused:

 • Väga keerukate tarkvarasüsteemide arendustegevuse planeerimine, juhtimine ja läbiviimine;
 • Oskab määratleda tehnoloogilisi lahendusi keerukate organisatsiooniliste probleemide lahendamiseks;
 • Arvutitehnoloogia ja -süsteemide kasutamisega seotud probleemide diagnoosimine;
 • Teada, kuidas kavandada ja hallata tehnoloogia teenuseid, toetada infrastruktuuri organisatsioonides;
 • Infoturbe tagamiseks ja infrastruktuuri toetamiseks;
 • Infotehnoloogiaga seotud riskide mõistmiseks, juhtimiseks ja kontrollimiseks;
 • Kriitilise mõtlemise ja peegeldava suhtumise omandamine;
 • Tutvuge R-ga
 • Juhtimispositsiooni omandamine, eetika ja ametialane vastutus.115686__MG_0111.jpg

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad juhtimises, majanduses või mis tahes sellega seotud valdkonnas
 • Inglise keele oskuse tase vastavalt Euroopa keeleõppe raamdokumendile: B2 - sõltumatu - Vantage või ülemine vahekord CV
 • Intervjuu (live või Skype)

Eesmärgid ja kursuse ülesehitus

MPhil on kraadiõppe programm, mille eesmärgiks on ette valmistada üliõpilane juhtrolli võtma teadmiste ja tehnoloogia rakendamisel, samuti kriitilise mõtlemise arendamisel ning teaduslike ja tehniliste kommunikatsioonide alal.

Kursus võimaldab ühist alust teadmiste struktureerimiseks, nimelt mudelitehnikate, tekkivate tehnoloogiate, projektijuhtimise ja tehnoloogiliste uuenduste valdkonnas.

Kursuse konkreetsed eesmärgid on teada, kuidas kavandada, juhtida ja teostada arenevaid tehnoloogiaid kasutavaid väga keerulisi tarkvarasüsteeme ning kirjeldada tehnoloogilisi lahendusi, et lahendada organisatsioonide keerulisi probleeme. Organisatsioonilisi tehnoloogilisi teenuseid toetava infrastruktuuri planeerimine ja juhtimine koosneb teisest põhiteadmiste valdkonnast, samuti kõrge turvalisuse standardite ja riskijuhtimise tagamisest. Kutsealane eetika ja juhtroll on välja töötatud kriitilises mõtlemises ja vastutustundlikus suhtumises.

Kursus järgib parimaid rahvusvahelisi tavasid ja on kooskõlas ACM / IEEE õppekava soovitustega. Lisaks sellele on akrediteeritud riiklik ametiasutus A3ES ja UPT on unikaalne Portugali eraülikool, millel on ülemaailmse sertifikaadi kvaliteet.

Kaheaastase kursuse programm koosneb 12 kohustuslikust õppekavagrupist, mis pakuvad teoreetilisi aluseid, tehnilisi oskusi ja tarkvaratehnika perspektiive. Siis kulmineerub rakendusuuringute ja arendustegevuse kogemus, mis võib olla internatuuri, projekti või doktoritöö.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Hig ... Loe edasi

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Higher Education - A3ES. UPT’s Research unit, IJP, is certified by the Portuguese funding agency for research, FCT. Näita vähem