Magistriõpe Infosüsteemides (MSIS)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Arendage laia spektriga võimekust, et mõista, analüüsida ja hallata organisatsioonilisi probleeme alates lõppkasutaja arvutitest kuni tehnoloogiliste projektide strateegiliste mõjudeni ning ühendada oma kogemuslikud teadmised klientide, turu ja tulutsüklite kohta IS-i analüütika oskustega, et saada kaalukaks äriotsuseks - tegija.

Olenemata sellest, kas teie kogemus ja haridus on seotud tehnoloogia või ettevõtlusega - Coles'i kolledži magistrikraad infosüsteemides (MSIS) annab teile kõige ihaldatumad oskused, mis aitavad teil oma karjääris edasi liikuda ja saada väärtuslikumaks infosüsteemiks (IS) juht. Mõned iga ärijuhi peamised tähelepanu keskpunktid hõlmavad järgmist: infoturve, andmete integreerimine, kliendisuhete haldamine (CRM), analüüs ja aruandlus otsuste tegemiseks ja agiilse arengu toetamine.

Colesi kolledž MSIS pakub mugavust, taskukohasust ja paindlikkust. Leiate ka kogenud ja pühendunud professoreid, kes õpetavad ja tegelevad teiega aktiivselt, tagades teie koha äritehnoloogia esirinnas.

MSIS õppekava

MSIS kraadiõppe programm keskendub väljakutsetele, mis on tänapäeval olulised infoteaduse valdkonna spetsialistidele, sealhulgas äriteabe luureandmete kaevandamine; andmepõhine äriotsustamine; IS eetika, poliitika ja strateegia; IS projektiportfelli haldamine; Funktsionaalsete süsteemide IT-integreerimine ettevõtete vahel; infosüsteemide täielik turvalisus; ja globaalne IS-i haldus.

MSIS-programmi kaudu õpite arendama äri- ja tehnoloogialahendusi praktiliste rakendustega, näiteks andmepõhine CRM - lahendused, mida saate oma praeguses organisatsioonis kohe rakendada ja mis laiendavad teie võimeid tulevastes rollides.

Põhikursused

Põhikursused pakuvad teile tehnilisi teadmisi ja ärilisi väljavaateid, mida juhtida globaalses IT-organisatsioonis (10 põhikursust või 33 põhilist krediiditundi).

Nurgakivi kursused

Võtke kurssi oma kraadiõppe programmi lõpus. Teie kraadinõude hulka arvestatakse maksimaalselt kolm (3) tundi loendist. Oma ametialase tugevuse nišši kujundamiseks või praegusele oskustepagasi põhjalikkusele ja laiusele lisamiseks võite võtta mitu nurgakivikursust, sealhulgas 1-ühega kokku lepitud eriteema, eriprojekti ja lõputöökursusi.

126341_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgInfosüsteemide magistrikraad töötab nii MBA kandidaatidele kui ka infotehnoloogia spetsialistidele.

Coles College of Business pakub palju eeliseid, kui tõukate oma karjääri edasi, liikudes tehnoloogiaprojektide ja tehnoloogiapõhiste organisatsioonide suuremasse juhtimisse:

 • AACSB akrediteeritud - peamine rahvusvaheline akrediteerimine ärikolledžitele.
 • Ärijuhtimise lähenemisviis strateegilistele tehnoloogilistele väljakutsetele.
 • Tutvumine ja kogemus kaasaegsete metoodikate ja tehnoloogiatega, sealhulgas andmebaaside, andmete kaevandamise, äriteabe ja andmepõhise CRM-iga.
 • Väikesed klassid ja pühendunud õppejõud.
 • IS-i turvalisuse ja kindluse täielik katmine, sealhulgas talitluspidevuse planeerimine - seda õpetavad meie riiklikult tunnustatud IS-i turvalisuse ja turvalisuse tagamise professorid.
 • Enamik klasse on hübriidsed (50/50 näost näkku ja veebipõhine kaasamine), mõned klassid on veebis saadaval.
 • Kahekordne MBA-MSIS, ainult mõne klassiga rohkem kui ainult teie MSIS.
 • Lõpetaja tunnistuse infoturbe ja -tagatise kohta saadaval, enamiku kursuste puhul arvestatakse teie MSISi ja kõigi klassidega veebis.

Vastuvõtutingimused

 • Jätka - oma tööalase töökogemuse täpsustamine.
 • Ametlikud ärakirjad.
 • Huvipakkuv avaldus - 1-2 lehekülge kirjeldab, miks olete huvitatud KSU MSIS programmist ja kuidas programm sobib teie karjääri / hariduse eesmärkidega.
 • GMATi tulemuste aruanne - taotleda, et teie hinded saadetaks KSU-le elektrooniliselt. KSU kooli kood tulemuste teatamiseks on 5359.

  • Eelmine lõpetanud kraadi USA / Kanada nõuetekohaselt akrediteeritud ülikoolis.
  • Viis (5) või enam aastat erialast täistööajaga, küpsustunnistuse järgset töökogemust.
  • Kolm (3) või enam aastat erialast täistööajaga, küpsustunnistuse järgset töökogemust vähemalt 3,25 üldise kumulatiivse bakalaureuseastmega GPA-ga.

* Märkus: kui teie bakalaureuse kraad on pärit väljastpoolt USA / Kanadat ja teil pole lõputunnistust USA / Kanada sobivalt akrediteeritud ülikoolis, pole GMATist loobumine võimalik.

MSIS õppemaks ja abi

Coles College of Business püüab pakkuda muljetavaldava investeeringutasuvusega haridust. Õppemaks ja tasud varieeruvad programmi ja elukoha staatuse järgi ning on konkurentsivõimelised võrreldes teiste Gruusias aspirantuuriga. Lõpetajad teadusuuringute assistendid ja stipendiumid on saadaval enamikus programmides.

MSIS-programmi ligikaudne maksumus: 18 000 USD

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degre ... Loe edasi

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degrees to its more than 35,000 students. Näita vähem
Kennesaw , Marietta + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited