AACSB Accredited

Infosüsteemide karjäär võib olla põnev ja keeruline. IS on kasvav valdkond, millel on palju võimalusi. IS bakalaureusetöötajate tasud on kõrgemad kui bakalaureuseõppe ja magistri kraadi tüüpilised äriülesanded.

Magistriõpe Infosüsteemide eesmärk on anda lõpetajale nii üldised teadmised äri-ja spetsialiseeritud teadmisi infosüsteemide. Õpilased puutuvad kokku arvukate infosüsteemide valdkondade, sealhulgas juhtimisinfosüsteemide, andmebaaside haldussüsteemide, süsteemide analüüsi ja disaini ning andmeside teoreetika, uurimistöö ja praktiliste rakendustega. ja võib võtta valikained üldiselt süsteemide kontseptsioonide, elektroonilise kaubanduse, äri analüüsi, probleemide formuleerimine, infotehnoloogia, juhtimise teaduste, teadusuuringute ja muude seotud valdkondades. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette infosüsteemide karjäär äri- ja tööstusettevõtetes, samuti valitsus- ja mittetulunduslikes organisatsioonides.
MSIS-programmi tüüpiline õppekava on:
 • BSTAT 5325 täiustatud statistika
 • INSY 5337 Andmete säilitamine ja ärinõustamine
 • INSY 5339 Andmete kaevandamine
 • INSY 5376 Big Data või INSY 5377 veebianalüüs või INSY 5378 andmeteadus
 • INSY 5373 projektijuhtimine
 • INSY 5375 Infotehnoloogia juhtimine
 • valikainete hindamine, mille on heaks kiitnud kraadiõpetaja **
MSIS-programm võimaldab paindlikkust valikute valimisel ja programmi tempos. Kõik kursused pakutakse Arlingtonis, Texases asuvas ülikoolilinnakus õhtuti.
** Neile õpilastele, kellel on ebapiisavad IT kursused, on valikained kohustuslikud INSY 5309, INSY 5335 ja INSY 5341.


Vastuvõtutingimused

Vastuvõtmise MS infosüsteemide (MSIS) programm põhineb lõpule üldine vastuvõtu nõuetele, nagu on määratletud Graduate vastuvõtu nõuded ja protseduurid Graduate Catalog.
Osakonnal on kaks alternatiivset tingimuste kogumit, mis võimaldavad taotlejatel ilma tingimusteta tunnustada osakonna kõrghariduse õppekomitee poolt läbivaatamist. MSISi kraadide nõustaja vaatab läbi kõik taotlused ja otsustab, kas nad vastavad ühele kahest kriteeriumide kogumikust. Taotlejad, kes ei täida tingimusteta sissepääsu tingimustele ühtegi järgmistest tingimustest, suunatakse osakondade magistriõppekomiteele arutamiseks.
Tingimusteta sissepääs ilma komitee läbivaatamiseta
Taotlejad saavad tingimusteta sissepääsu, ilma et osakondadevaheline kõrghariduskomisjon peaks neid läbi vaatama, kui nad vastavad ühele kahest järgmisest tingimusteta sissepääsukriteeriumidest:
 • Määrake number 1: GMAT-i tingimus
  Isikutele, kes vastavad kõigile järgmistele tingimustele, antakse tingimusteta sissepääs:
  • Taotlejal on omandatud bakalaureusekraad AACSB-akrediteeritud kolledžis või ülikoolis, kusjuures viimase 60 tunni jooksul oli bakalaureuseõppe minimaalne GPA 3,25
  • GMATi üldskoor on vähemalt 520, kusjuures verbaalne ja kvantitatiivne skoor on 36 protsentiilil või kõrgem, mõlemal juhul. GMAT on eelistatud, aga GRE skoori kaalutakse, kui verbaalne ja kvantitatiivne skoor on 50. protsentiilil või mõlemal kõrgemal.
 • Määrake # 2: GMATi loobumise tingimus
  See tingimusteta sissepääs nr 2 keskendub järgmiste kriteeriumide täitmisele.
  Lõpetas UTA ​​kolme aasta jooksul eeldatavast BS / BBA infosüsteemide (või sellega seotud kraadi) lõpetajaprogrammi sisenemisest koos vähemalt 3,25 GPA üldise ja 3,25 infosüsteemiga GPA.

Sissepääs komitee läbivaatamise teel

Taotlejad, kes nõuavad komitee läbivaatamist, loetakse sissepääsuks, kasutades järgmisi tegureid, kusjuures üksainus tegur ei ole vastuvõtuotsuste tegemise peamine kriteerium.

 • Bakalaureuse- ja magistriõppega GPA (üldine, suur, viimase 60 tunni) ja taotleja kraadiandva asutuse programmi akrediteerimise staatus;
 • GMAT / GRE skoor (sh eraldi verbaalsete ja kvantitatiivsete osade skoorid);
 • Taotleja ametialane töökogemus ja kutsealane sertifitseerimine / litsentsimine; ja
 • Taotleja esitatud kirjad ja isiklik avaldus.

Hindades taotleja kõiki asjaolusid, sealhulgas eespool loetletud tegureid, hindab kõrgkoolide komitee taotleja valmisolekut lõpetaja programmi edukaks lõpuleviimiseks. Sõltuvalt komisjoni otsusest võib otsus lubada tingimusteta lubamist, katseajaluba, ajutist vastuvõtmist, edasilükkamist või lubamist. Komisjoni otsus on lõplik. Taotleja, kelle emakeel ei ole inglise keel, peab tõendama inglise keele oskust piisava tasemega, et tagada ülikooliõpingute edukus, nagu on määratletud kõrgkooli kataloogis "Vastuvõtu nõuded ja protseduurid". Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama TOEFL skoori või IELTS skoori, mis vastab standarditele, mis on loetletud vastuvõtutingimustes.

Kraadi nõuded

Infosüsteemide ja operatsioonide juhtimise osakond pakub kahte magistrikraadi: väitekirja neile, kes kavatsevad hiljem doktorikraadi omandada. infosüsteemides ja mitte-lõputöö trajektoor, traditsiooniline paindlik valik. Mitte-lõputöö variant on paindlik programm, mis võimaldab astme kandidaadil suuremat paindlikkust oma programmi kujundamisel.


Õppemaks ja tasud

Fall 2018 Lõpetanud mitteresidentide õppemaks ja tasud

Fall 2018 Graduate Resident Tuition ja tasud


Rahvusvahelised üliõpilased soovivad esitada finantsdokumente / avaldusi, kuna nad esitavad ka taotluse materjalid vastuvõtmiseks.

Rahvusvaheline finantsaruannete vorm


Meie taotlusprioriteedid on järgmised:

Kuku: 15. märts
Kevad: 15. oktoober
Suvel: 1. aprill


Taotlused võetakse vastu pärast iga väljaande avaldatud prioriteedikuupäeva, kuid lubamise tagamiseks peate esitama taotluse ja sellega seotud materjalid prioriteedikuupäeva järgi. Siiski on tähtis, et programmispetsiifilised rahastamisvõimalused, nagu assistendid ja stipendiumid, oleksid sobivad hästi kavandatud alguskuupäevast. Pidage meeles, et osakondade taotluste menetlemisajad on väga erinevad ja mõned programmid nõuavad rakendusi kuni üks aasta ette.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 9 kursust University of Texas Arlingtonis »

Viimati uuendatud August 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,126 USD
10,126 dollarit semestri kohta mitteresidentidele (9 tundi semestris). 4,577 dollarit semestri kohta mitteresidentidele (võttes 9 tundi semestris).
Deadline
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
dets 12, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
application priority deadline
End Date
dets 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal