Magistriõpe Infotehnoloogia Juhtimise (MS-ITM)

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Kaasaegse infotehnoloogia (IT) juhid on organisatsiooni juhid, kes ühendavad ja integreerivad ärimaailma ja infotehnoloogia. Nad kaasavad ärijuhte pidevalt ja uuenduslikult rakendades infotehnoloogiaid, mis võimaldavad äri edukust ja oskuste kogumid, mis toimivad keerulises distsipliinis, millel on palju tahke.

Magistriõpe Infotehnoloogia Juhtimise (MS ITM) programmis oli välja töötatud tipptasemel tehnoloogiat omava teaduskonna poolt, et arendada IT-juhtimise valdkonna tipppositsioonidele sobivaid spetsialiste. See tase vastab tänapäeva juhtimistaseme tehnoloogia spetsialistile, kes vastutab strateegilise ettevõtte tehnoloogia ja programmide planeerimise, eelarve koostamise, kujundamise, integreerimise ja kasutuselevõtu eest, mis aitavad kaasa ettevõtte organisatsiooni edule.

MS ITM õppekava põhineb IT-i neljal põhialusel:

 1. tarkvara,
 2. infrastruktuur,
 3. võrk / side ja
 4. andmeid.

Programm käsitleb neid sihtasutusi nii kaasaegses kui ka tulevikku suunatud perspektiivis. Läänepiirkonna tippfirmad, kellel on laiaulatuslik põllu kogemus, pakuvad sihtasutuse strateegilise rakenduse käsitlevaid kursusi, integreerides uusi tehnoloogiaid, nt struktureerimata andmeanalüütikat, pilveteenuseid, virtualiseerimist, mobiilplatvorme ja sotsiaalmeediat. Ettevõtjadandmete analüüsi huvi pakkuvad üliõpilased võivad valida koondumise mõlemas nendes valdkondades.

Õpitulemused

Lõpetajad Magistriõpe Infotehnoloogia Juhtimise programm suudab:
 • Selgitage infotehnoloogia valdkonna raamistikku, määratledes nii sihtasutused kui ka tugiorganisatsioonid.
 • Aidata kaasa ettevõtte juhtimisega seotud aruteludele strateegiliste eesmärkide ja strateegiate toetamise kohta.
 • Määratlege ja käsitleke infotehnoloogia sisemise toimimisega seonduvaid küsimusi ja pakume lahendusi.
 • Osaleda infotehnoloogia kõikide komponentide kavandamisel ja eelarve koostamisel.
 • Kasutage oma teadmisi IT-organisatsioonidest, et murda IT-silohoidlatevahelised takistused oma töökeskkonnas.
 • Kaasata oma äriringkondadesse mõtestatud dialoogi, mille tulemuseks on tugev partnerlus.
 • Integreerige uued ja esilekerkivad tehnoloogiad kõigisse IT-alustaladesse.
 • Rakendage programmis omandatud teadmisi suurema nurgakivi projekti lõpuleviimiseks.

Formaadid

* MS IT Management International Cohort programmi õpilased osalevad iganädalastel karjäärinõustamiskursustel ja neil on tööotsimise valikul põhineva praktilise väljaõppe (OPT) tööhõive toetus. Golden Gate University ei taga töölerakendamist.

** MS IT Management International Cohort programmi taotlejad saavad taotleda ühekordset toetust 4000 dollarile programmi lubamisel.

GGU Rahvusvahelise Tervitusstipendiumi saamiseks saavad kohordi üliõpilased ka kuni 2000 dollarit.

Vastuvõtutingimused

Mitte-kohordi

Üliõpilasel, kes soovivad selle programmi lubamist, on IT-kursustel vähemalt 30 bakalaureuse ainepunkti või IT-osakonnas kolm aastat olulist täiskohaga töökogemust. Samuti võib kaaluda nelja-aastase kogemusega äri- / insenerihaldurit, kelle töö nõuab olulist suhtlust IT-ga.

Magistriõpe IT-juhtimise nõuab lõpetamist 33 ühikut kraadiõppe programmi. Sihtprogrammi kursused võidakse loobuda vastavalt ülikooli poliitikale seoses loobumisega kursustel. Sõiduplaanide hõlbustamiseks võib õpilasi enne õppekava läbimist täiendada täiustatud programmikursustel, kuid lõpule viia sihtasutuse kursused kuni üheksa ühikut on arenenud programmis teenitud.

Rahvusvaheline kohort

Sissepääs on valikuline ja piiratud. Kõigi avalduste hoolikalt läbi vaatab Golden Gate University Ageno School of Businessi Kohtori vastuvõtukomitee. Lisaks kõigile Ageno äriülikoolis osalemise nõuetele vastamiseks peavad rahvusvahelise kohordi programmi taotlejad näitama oma valmisolekut selle rangema programmi jaoks. Taotlejad peavad:

 • Taotle Golden Gate University 1. juuliks 2018.
 • Edukalt lõpetage GGU Graduate Writing Paigutuse Eksam, mille tulemus on piisav, et loobuda lõpetaja kirjalikult klassid (või rahuldada muu loobuda GGU lõpetanud kirjutamine paigutuse eksam).
 • Esitage akadeemilisi ärakirju, mis näitavad, et ta on lõpetanud matemaatika kursused, mis on samaväärsed MATH 20-ga või kõrgemal, klassi B-ga või parem enne registreerimist.
 • Esitage üksikasjalik jätk, mis kajastab kogu haridust, kogu töökogemust ja asjakohaseid auhindu, sertifikaate ja muid saavutusi.
 • Esitage kirjalik selgitus eesmärkide kohta, mis käsitlevad järgmisi küsimusi:
  1. Miks on taotleja programmi sobivaks oma akadeemilise ja erialase arengu seisukohalt?
  2. Millised tugevused ja kogemused taotlejal on, mis tõendab programmi edukuse tõenäosust?
  3. Milliste asjaolude või väljakutsetega taotleja taustal on vaja täiendavat selgitust (kui on olemas)?

Isiklik intervjuu võib nõuda ja seda võib korraldada isiklikult või veebikonverentsi kaudu.

Mõlemas kohordis peavad üliõpilased oskama inglise keelt. 79 TOEFL või 6,5 IELTS või 57 PTE on minimaalne eksami skoor.

Business analytics kontsentratsioon - 9 ühikut

Ärianalüütikate kontsentratsioon on mõeldud IT-halduse professionaalile, kes peab suutma rakendada nii analoogsetel kui ka struktureerimata andmeanalüütika tööriistu ja võtteid, hankides teavet, mida organisatsioon saab strateegiliste otsuste tegemiseks kasutada. Kontsentratsiooni võtvad üliõpilased tutvustatakse spetsialiseeritud analüütiliste vahendite ja tehnoloogiatega.

Valige allolevast loendist kolm kursust:
 • MSBA 300 Business Analyticsi alused
 • MSBA 305 Business Intelligence
 • MSBA 320 Business Analyticsi tööriistad
 • MSBA 324 veebi- ja sotsiaalanalüüs
 • MSBA 328 visualiseerimine ja kommunikatsioon läbi storytelling
Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... Loe edasi

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. Näita vähem
San Francisco , USA veebis , Los Angeles , Seattle + 3 Rohkem Vähem