Magistriõpe Infotehnoloogia Juhtimise (MSITM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Students at Computer

Ükskõik, kas olete IT-spetsialist, kes soovib astuda ettevõtte juhtimisse või äriettevõtte, kes soovib IT-i liikuda, pakume ainulaadset ja haruldast MSITM-i programmi, mis aitab teil saavutada oma eesmärke.

Kui teil on üks meie kolme SRÜ programmiga seotud bakalaureuseõpe, räägi oma õppejõu nõunikuga meie 4 1 programmi kohta. Saate teenida oma bakalaureusekraadi ja MSITMi vaid viis aastat. Säästad aega ja õppetööd.

Meie lõpetajad töötavad Deere juures

TÄHELEPANU

SAU oli kolledži konsensuse (2018) Iowa parimate kolledžite ja ülikoolide uuringus 5. kohal ning parimaid piirkondlikke ülikoole - kesk-läänes 13. kohal, mis põhines avaldatud edetabelite ja üliõpilaste hinnangute keskmisel. Edetab 38-nda (lips) USA Uudised

Ambroosi eelised

  • Ainult Graduate IT Management kraadi Midwest
  • Funktsionaalne koolitus
  • Parim teaduskond

Oleme loonud programmi töötavatele spetsialistidele ja meie ekspertide teaduskond annab teile toetust, mis on vajalik edukaks koolilõpetajate koolituseks. MSITMi üliõpilased saavad mitmekülgse juhtimis- ja kõrgetasemeliste IT-oskuste komplekti.

St Ambrose'i ülikool on tunnustatud kolledž oma edukate tulemuste, suure õpetamise, elava kogukonna loomise ja haritud õpilaste harimise eest.

St. Ambrose Fall Drone'i ekskursioon St Ambrose Ülikoolist Vimeos.

Mida ma õpin

Meie programm annab ülevaate juhtimise teemadest, nagu rahandus, eelarve koostamine ja äritegevus, ning õpetab teile, kuidas tõhusaid ettevõtteid saab toetada aluseks olevate infotehnoloogiatega. IT-spetsiifilised kursused lõid analüüsi-, projekteerimis-, rakendus- ja juhtimislahendusi ning inimressursse.

Mitu korda meie õpilased tegelevad projektidega oma tööandjate jaoks või valivad projektid, mis kehtivad nende töökoha osana kursuste. Varem on sellised projektid hõlmanud kohapealsete sülearvutite poliitikate ja paroolikontrollide väljatöötamist, SAU klassiruumides turbe sisenemise analüüsimist ja kunstimuuseumi online-kohaloleku parandamist.

Oleme loonud selle 36-krediidi tundade programmi töötavatele spetsialistidele. Võite osaleda õhtuste klassides osalise tööajaga või kui saate aega pühendada, registreeruge täiskoormusega üliõpilaseks ja lõpetage programm nii vähesel kui kolmel semestril ja suvel.

Mis muudab programmi St. Ambrose'is erinevaks?

Meie õppejõud on tuntud tippkoolituse ja individuaalse tähelepanu pakkumise eest. SAU-s on meie üliõpilaste ja õppejõudude suhe 12 kuni 1, mis tähendab, et saate tihedat teaduskonna nõustamist ja juhendamist, mis võib süvendada oma õppimist.

Väikesed klassid võimaldavad teil tutvuda oma kaasklassikaaslastega ja nad teevad tihti koostööd väljaspool klassi. Nad jagavad reaalses olukorras olevaid olukordi, tuvastavad lahendused ja rakendavad neid oma töökohal kohe. Sa saad pideva ja asjakohase õppimise.

Meie programme tugevdavad meie CIS-i vilistlaste nõuandekomisjon. Need 15 vilistlased on hästi väljakujunenud, edukad, töötavad IT-spetsialistid ja tööstuse juhid kogu USA-st ning nad on investeeritud ülikoolis ja hoolivad meie õpilastest. Nad annavad meile meie õppekava sisendit ja tagasisidet ning annavad meile nõu tööstussuundade kohta, mis võimaldavad meil pakkuda tugevat ja põhjalikku haridust.

Meie programm on avatud kõigile õpilastele, olenemata teie bakalaureuseõppe üliõpilastest. Me nõuame, et teil on võrgustike loomine, andmebaas ja programmeerimine. Mõned õpilased, kes sisenevad programmist mitte-arvuti taustal, võivad enne lõpetamist MSITMiga lõpetada kuni neli bakalaureuseõppe kursust. Lisateabe saamiseks pidage nõu oma nõustajaga.

Kui teil on üks meie kolme SRÜ programmiga seotud bakalaureuseõpe, räägi oma õppejõu nõunikuga meie 4 1 programmi kohta. Saate teenida oma bakalaureusekraadi ja MSITMi vaid viis aastat. Säästad aega ja õppetööd.

St. Ambrose'i karjäärikeskus toetab teid kogu tööotsimise protsessis. Keskus pakub ülevaate ülevaadet, praktilisi intervjuusid ja juhendab teie karjääri puudutavaid otsuseid. Teid soovitatakse kasutada keskuse karjääriotsingu ressursse.

Mis on sellest programmist vilistlased?

  • Beth Tinsman '12 MSITM on 1992. aastal asutatud firma Twin State Technical Services omanik. Ta osales MSITM-programmis, et jääda kursis tehnoloogia ja parimate tavadega, mis tema sõnul aitab tal hoida oma klientide ettevõtteid sujuvalt.
  • David Pearson '10 MSITM on Fortune 100 ettevõtte ülemaailmne õigusfirma Operations Manager. Ta õpetab ka püha Ambroose jaoks mõnda arvutiklassi.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Loe edasi

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Näita vähem