Magistriõpe Integreeritud Ringkonnakohtu Disain (IC Design)

Üldine

Programmi kirjeldus

Integreeritud ringkonnakujunduse magistri ühine TUM-NTU magistriõpe on koolitanud rohkem kui kaheksa inseneride ja teadlaste kohorte, kuna see algas 2005. aastal. See varustab õpilasi akadeemilise oskuse ja praktiliste teadmistega, mis on vajalikud integreeritud või integreeritud elektrooniliste toodete projekteerimine, arendamine ja tootmine.

ÜHISED AJAKAVA

Teostanud Technische Universität München (Saksamaa) ja Nanyang Technological University (Singapur). TUUM-NTU integreeritud magistriprogrammi integreeritud disaini kraad tagab, et õpilased on valmis oma ideid muutma uuenduslikeks lahendusteks


2 AASTAT TÄPPISPROGRAMM

Kaks aastat täiskoormusega teadus- ja rakendustepõhist programmi, mis hõlmab praktikakogemust ja magistritööd.

  • Õpilane peab täitma 12 moodulit (6 põhi moodulit, 4 eriala tehnilist valikaine moodulit, 2 mittetehnilist valikainete moodulit)
  • 45 Kontakttunde iga Core kohta
  • 2 Kohustuslikud Lab moodulid, mida peab täitma iga üliõpilane

TÖÖSTUSE KINNITUS

Kuna meie TUMi professorid töötavad juhtivate tööstusharude esindajatega, osalevad nad õpilastega, ühendades teoreetilised teadmised oma tegelike elukogemustega. Me sõime meie TUMi professoritelt Saksamaalt, et õpetada eksklusiivset õpetamispõhimõtet, tagades kvaliteedi kompromissi. Õpilased saavad Euroopa ja Aasia tööstuse teadmisi, mis võimaldab neil teadmisi uutele kõrgustele omandada, kui nad lõpuks tööstusele või uurimisvaldkonnale lähevad.

GLOBAL VÕIMALUSED

Sul on võimalik lõpetada oma internatuuri ja väitekirja Münchenis, Singapuris või mujal maailmas, mis tahes ettevõtte või uurimisasutusega.

Meie üleilmne klassiruum pakub ka head töökoha katsestendi. Võimalus töötada erinevate kultuuride inimestega on nüüd töökoha jaoks oluline oskus ja alustamiseks pole paremat võimalust kui meie klassiruumis.

TÄITMISE KRITEERIUMID

Nõutav on vähemalt 3-aastane bakalaureusekraad elektri-, elektroonikainseneride või samaväärse kraadi teistes asjakohastes valdkondades.

Võite taotleda programmi, kui olete lõpetanud bakalaureusekraadi või olete oma bakalaureusekraadi viimasel aastal.

  • TOEFL / IELTS (Nõutav taotlejatele, kelle emakeel või varasemate õpingute õppevahend ei ole inglise keeles)
  • TOEFL: hiljutised punktid Interneti-põhise testi jaoks vähemalt 100 ja arvutipõhise testi jaoks 234
  • IELTS (www.ielts.org): akadeemilise IELTS-i tulemus on vähemalt 6,5
  • Akademische Prüfstelle (APS) sertifikaat (Nõutav ainult taotlejatele, kellel on kraad Hiinast, Vietnamist või Mongoolist)

TAOTLUS TAOTLEMISEKS

Meie võrguteenuste portaal avatakse iga aasta 15. oktoobril. Jäta meile oma e-posti aadress (päringuvormi kaudu) ja me teavitame teid sellest, kui sissepääsu portaal on avatud.

Kõik taotlejad peavad oma taotlust alustama veebipõhise rakendusportaali kaudu ja seejärel saatma taotlusele vastava nõutava paberkandjal dokumendi (posti teel) nimekirja. Kui saadate meile päringuvormi, saadetakse teile lisateave.


"Kui ma nägin personaalarvuti esmakordselt, olin ma üllatunud selle üle, et matemaatikaülesannete täitmise võimet on inimestel võimatu teha. Uuendajad on aastakümneid protsessori tehnoloogia piire pidevalt tungivalt inspireerinud. ma jätkan oma bakalaureuse ja magistriõppes elektrotehnika alal. "

Rupal Jain

Õpilane, MSc integreeritud vooluahelas

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM).

Technical University of Munich Asia (also known as TUM Asia) commenced operations in Singapore in 2002 as the branch campus of the Technische Universität München (TUM). Näita vähem