Magistriõpe Interneti ja multimeedia insener

Üldine

Programmi kirjeldus

Kokkuvõte

Kursus pakub kõrgharidust info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) alal, pöörates erilist tähelepanu signaalitöötlusele (hääl-, video-, andme- ja multimeedium), telekommunikatsioonisüsteemidele, võrkudele ja võrgurakendustele. Programm keskendub metoodiliste ja arenenud projekteerimisoskuste pakkumisele, et saada kõrgetasemelisteks professionaalideks kõigis telekommunikatsiooni valdkondades.

Õppimine tehes

Kursus pakub loenguid (inglise keeles), laboratooriume, ettevõtte külastusi ja seminare. Lõputööde projekt annab üliõpilastele võimaluse arendada täiendavat pädevust kõrgetasemeliste teaduslaborite raames.

Karjäärivõimalused

Kommertspakkumiste, müügi, tehnilise abi ja klienditeeninduse kavandamine, rakendamine ja esitlemine kõrgtehnoloogilises IKT-tehnoloogias, pöörates erilist tähelepanu süsteemide, võrkude ja rakenduste arendamisele.

Mida sa õpid

Täiustatud telekommunikatsioonitehnika: digitaalse kommunikatsiooni, kanalimudelite, kodeerimise ja modulatsiooni füüsilise kihi aspektid.

Mobiilsidesüsteemid: mobiilsed raadiovõrgud, praegune struktuur ja areng 5G suunas.

Võrguarhitektuurid ja -protokollid: täiustatud võrgundus, QoS, virtualiseerimine, pilve / udu arvutamine, andurivõrgud ja IoT, jõudluse hindamine.

Multimeedium digitaalse signaali töötlemine: täiustatud DSP, piltide töötlemine ja äratundmine, massiivi SP, kognitiivsed telekommunikatsioonisüsteemid.

Antennid ja elektromagnetiline levik: juhitava levimise, antennide ja kaugseire põhialused.

Küberturve: arvutisüsteemide ja võrkude turvalisus.

Sisu

Interneti- ja multimeediumitehnika magistriprogramm pakub kõrgharidust signaali-, pildi- ja videotöötluse, võrkude loomise ja telemaatika, mobiilside ja fikseeritud sidesüsteemide ning rakendatud elektromagnetiliste valdkondade alal.

Ehitame Interneti, multimeedia ja telekommunikatsiooni alal kõrgetasemelisi IKT-spetsialiste , kellel on visioon ja teadmised tehnoloogia praeguse arengu kohta ning mis on valmis vastama väljakutsetele asjade Internet, suurandmed, nutikad süsteemid, masinõpe ja 5. põlvkond. Mobiilsidevõrkude (5G) ajastu.

Meie programmil on tugev iseloomustus internetitehnoloogia poole ühelt poolt ning signaalide töötlemise ja multimeediumisüsteemide suunas, kas võrgustunud või eraldi, teiselt poolt. Õpilased õpivad, kuidas lahendada hajutatud kommunikatsiooni- ja töötlemisarhitektuuride ja multimeediarakenduste kavandamist, juhtimist ja toimimist mobiilsuses ja mitmesugustes heterogeensetes võrgustikes, millel on erinevad arukuse ja interaktiivsuse tasemed.

Kiired faktid

Vana veebisait: link


Lisateave siin

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Loe edasi

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Näita vähem
Genova , Varazze , La Spezia + 2 Rohkem Vähem