Loe ametlikku kirjeldust

Internetikursuse programm annab õpilastele praktilise praktilise õppimise kogemuse, kasutades Cisco Systemsi Interneti-tööturu jaoks pakutavaid ressursse, sealhulgas marsruutimise, kommuteerimise, turvalisuse ja traadita side. Internetis pakutavad valikained on saadaval. Programm hõlmab kõiki võrgustike organisatsioonilise kasutamise aspekte: projekteerimist, rakendamist, turvalisust, haldamist, lõpp-süsteeme ja rakendusi. See kursus valmistab ette üliõpilaste bakalaureuseõppe kvalifikatsiooni, mis ei ole IKT valdkonnas, tööturule sisenemiseks IKT võrguprofessionaalina. Õpilased, kellel on IKT kvalifikatsioon, võivad oma õppimist laiendada. Õpilased võivad töötada välja mitmekesised oskused internetitöö valdkonnas vastavalt huvipakkuvatele ja valikulistele valikutele; näiteks ümberlülitamine ja marsruutimine, süsteemid ja võrguhaldus ja -analüüs, võrgu turvalisus, liikuvus ja veebiarendus. Õpilastel on võimalus valmistuda Cisco CCNA ja CCNP sertifikaatide programmi jooksul.

Selle programmi eesmärk on: ümberehitada professionaalid, kes soovivad info- ja kommunikatsioonitehnoloogiasse tööle asuda. Võrgustikutööstuses töötavate ettevõtete vajadustele vastavad arvutivõrgu spetsialistid sihivad mitmeid tööstuspõhiseid sertifikaate: CCNA (Cisco Certified Network Associate), CCNP (Cisco Certified Network Professional) ja CCNA Turvalisus annab põhjaliku ja praktilise aluse võrgustike loomise, turvalisuse, võrgu projekteerimise, haldamise ja juhtimise alal, mis annab tugeva aluse veebi- ja mobiilirakenduste väljatöötamiseks, et valmistada õpilasi ette kutsealast praktikat, mõistmaks projektijuhtimist, kutse-eetikat ja organisatsioonide infosüsteemid ja õpilaste vajaduste rahuldamine, võimaldades spetsialiseerumist projekti töö ja teema valiku kaudu.

Karjäärivõimalused hõlmavad arvutivõrku ja süsteeminsenerit, võrguadministraatorit, võrgu analüütikut ja turvaekspertiisi. Sõltuvalt valitud valikutest saavad teised karjäärivõimalused ka rakenduste arendaja, võrguarhitekt, pilvandmetöötlus spetsialist või võrguhaldur.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 99 kursust University of Technology Sydneyis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,030 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date