Magistriõpe Interneti-töös

Üldine

Programmi kirjeldus

Internetitööprogramm pakub praktilist praktilist õpikogemust mitmesuguste ressursside abil, sealhulgas Cisco Systemsi laialdase arvutivõrgu ja asjakohaste rakenduste, sealhulgas marsruutimise, kommuteerimise, turvalisuse, traadita, mobiili, veebisüsteemide, pilvandmetöötluse ja operatsioonisüsteemide poolt pakutavat tuge . Internetis pakutavad valikained on saadaval. Programm hõlmab kõiki võrgustike organisatsioonilise kasutamise aspekte: projekteerimist, rakendamist, turvalisust, haldamist, lõpp-süsteeme ja rakendusi. See kursus võimaldab õpilastel töötada välja mitmekesised oskused Interneti-valdkonnas ja asjakohaste rakenduste väljatöötamise valdkonnas vastavalt huvipakkuvatele ja valikulistele valikutele, näiteks vahetamine ja marsruutimine, süsteemid ja võrguhaldus ja -analüüs, võrgu turvalisus, liikuvus, pilvandmetöötlus, arvutivõrk rakenduste arendamine ja veebiarendus.

Selle programmi eesmärk on: rahuldada tööstuse vajadusi arvutivõrgu spetsialistide sihiks arvukalt tööstusharu sertifikaate: CCNA (Cisco Certified Network Associate) ja CCNP (Cisco Certified Network Professional) ja CCNA turvalisuse ümberõppe IT-spetsialistid, kes soovivad liikuda arvutisse võrgustike loomine ja selle valdkonnad annavad põhjalikku ja praktilist alust võrgustike loomiseks, võrgu projekteerimiseks, võrguhalduseks ja võrguhalduseks, mis on tugeva aluse veebi- ja mobiilirakenduste väljatöötamiseks ning õpilaste vajaduste rahuldamiseks, võimaldades spetsialiseerumist läbi projekti töö ja teema valiku.

Karjäärivõimalused hõlmavad arvutivõrku ja süsteeminsenerit, võrguadministraatorit, võrgu analüütikut ja turvaekspertiisi. Sõltuvalt valitud valikutest saavad teised karjäärivõimalused ka rakenduste arendaja, võrguarhitekt, pilvandmetöötlus spetsialist või võrguhaldur.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Loe edasi

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Näita vähem