Read the Official Description

Internetitööprogramm pakub praktilist praktilist õpikogemust mitmesuguste ressursside abil, sealhulgas Cisco Systemsi laialdase arvutivõrgu ja asjakohaste rakenduste, sealhulgas marsruutimise, kommuteerimise, turvalisuse, traadita, mobiili, veebisüsteemide, pilvandmetöötluse ja operatsioonisüsteemide poolt pakutavat tuge . Internetis pakutavad valikained on saadaval. Programm hõlmab kõiki võrgustike organisatsioonilise kasutamise aspekte: projekteerimist, rakendamist, turvalisust, haldamist, lõpp-süsteeme ja rakendusi. See kursus võimaldab õpilastel töötada välja mitmekesised oskused Interneti-valdkonnas ja asjakohaste rakenduste väljatöötamise valdkonnas vastavalt huvipakkuvatele ja valikulistele valikutele, näiteks vahetamine ja marsruutimine, süsteemid ja võrguhaldus ja -analüüs, võrgu turvalisus, liikuvus, pilvandmetöötlus, arvutivõrk rakenduste arendamine ja veebiarendus.

Selle programmi eesmärk on: rahuldada tööstuse vajadusi arvutivõrgu spetsialistide sihiks arvukalt tööstusharu sertifikaate: CCNA (Cisco Certified Network Associate) ja CCNP (Cisco Certified Network Professional) ja CCNA turvalisuse ümberõppe IT-spetsialistid, kes soovivad liikuda arvutisse võrgustike loomine ja selle valdkonnad annavad põhjalikku ja praktilist alust võrgustike loomiseks, võrgu projekteerimiseks, võrguhalduseks ja võrguhalduseks, mis on tugeva aluse veebi- ja mobiilirakenduste väljatöötamiseks ning õpilaste vajaduste rahuldamiseks, võimaldades spetsialiseerumist läbi projekti töö ja teema valiku.

Karjäärivõimalused hõlmavad arvutivõrku ja süsteeminsenerit, võrguadministraatorit, võrgu analüütikut ja turvaekspertiisi. Sõltuvalt valitud valikutest saavad teised karjäärivõimalused ka rakenduste arendaja, võrguarhitekt, pilvandmetöötlus spetsialist või võrguhaldur.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 25, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1.5 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,030 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020