Magistriõpe Jätkusuutlikkuse Teaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Säästev areng on 21. sajandi üks peamisi sotsiaalseid väljakutseid - see on palju vaieldamatu. Siiski jääb endiselt ebaselgeks, millises suunas, millises sotsiaalses ja ökoloogilises raamistikus ning millise strateegia abil saab jätkusuutlik areng edasi liikuda. Need küsimused on lähtepunktiks meie inter- ja interdistsiplinaarsele teadusele orienteeritud ja probleemikesksele magistriprogrammile Jätkusuutlikkuse teadus.

Väljavaated

Magistriõppes Jätkusuutlikkus Sciences pakub akadeemiliselt põhjendatud hariduse keskkonna- ja säästva uuringuid kapten tasandil. Eesmärk on anda teoreetilisi, metoodilisi, organisatsioonilisi ja kommunikatiivseid oskusi, mis on vajalikud enda distsiplinaar- ja interdistsiplinaarse uurimistöö ning keskkonna- ja jätkusuutlikkuse teaduste valdkonna projektide arendamiseks, realiseerimiseks ja kajastamiseks.

Lisaks on kraadiprogrammi eesmärk võimaldada teil tegutseda muutuste vahendajatena ning algatada, edendada ja juhtida jätkusuutlikule poliitikale ülemineku protsesse majanduslikes, teaduslikes, poliitilistes ja kodanikuühendustes, samuti hinnata protsesside tulemusi ja mõju.

Sõltuvalt teie individuaalsest akadeemilise profiili Lõpetajad on laia karjääri võimalusi jätkusuutlikkusele keskendunud teadus (eriti interdistsiplinaarse ja transdistsiplinaarse uurimiskontekstidega). Teil on juurdepääs ka juhtivatele ametikohtadele ettevõtluses ja nõustamises, avalikus halduses, riiklikes ja rahvusvahelistes kolmanda sektori organisatsioonides ning ka poliitilistes nõustamistes.

Aspirandid

Magistriprogramm on suunatud bakalaureuse või samaväärse kraadi omandanud lõpetanutele, kes soovivad laiendada oma akadeemilisi teadmisi keskkonna- ja säästvusalase teaduse alal. Ei ole vaja, et teie eelmine kraad oleks lõpetatud keskkonna- või jätkusuutusteadustes, kuid siiski on vajalikud põhiteadmised vähemalt ühes jätkusuutlikkuse teaduse valdkonnas.

Esimesel semestril pakutavatel põhimoodulitel on lähenemisfunktsioon ja seetõttu peate olema valmis tegema interdistsiplinaarset koostööd. Sissepääs nõuded hõlmavad muu hulgas aspekte, piisavad teadmised inglise keeles.

Lühidalt

  • Kraad omistatakse: Magistrikraad (M.Sc.)
  • Kandideerimise periood: 1. aprill - 1. juuni
  • Õppekohad: 38
  • Alguskuupäev: 1. oktoober
  • Kursus: 120 ECTS
  • Kestus: 4 semestrit
  • Keel: inglise keel
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Loe edasi

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Näita vähem