Magistriõpe Jätkusuutlikkuse Teaduses

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Lühidalt

  • Kraad omistatakse: Magistrikraad (M.Sc.)
  • Kandideerimise periood: 1. aprill - 1. juuni
  • Programmi liik: temaatiline tähtsus
  • Õppekohad: 38
  • Alguskuupäev: 1. oktoober
  • Maht: 120 AP vastavalt ECTS-ile
  • Kestus: 4 semestrit
  • Keel: inglise keel
  • Poolaasta kaastöö: umbes 353 eurot

Jätkusuutlik areng on üks peamisi sotsiaalseid väljakutseid, millega 21. sajand silmitsi seisab - see on palju vaieldamatu. Siiski jääb endiselt ebaselgeks, millises suunas, millises sotsiaalses ja ökoloogilises raamistikus ning millise strateegia abil saab jätkusuutlik areng edasi liikuda. Need küsimused on lähtepunktiks meie inter- ja transdistsiplinaarsele teadusele orienteeritud ja probleemikesksele magistriprogrammile Jätkusuutlikkuse teadus.

Väljavaated

Magistriprogrammi Jätkusuutlikkus Sciences pakub akadeemiliselt põhjendatud hariduse keskkonna- ja säästva uuringuid kapten tasandil. Eesmärk on anda teoreetilisi, metoodilisi, organisatsioonilisi ja kommunikatiivseid oskusi, mis on vajalikud enda distsiplinaarse ja interdistsiplinaarse uurimistöö ning keskkonna- ja jätkusuutlikkuse teaduste valdkonna projektide arendamiseks, realiseerimiseks ja kajastamiseks.

Lisaks on kraadiprogrammi eesmärk võimaldada üliõpilastel tegutseda muutuste vahendajatena ning algatada, edendada ja juhtida jätkusuutlikule poliitikale ülemineku protsesse majanduslikes, teaduslikes, poliitilistes ja kodanikuühendustes, samuti hinnata protsesside tulemusi ja mõju.

Sõltuvalt nende üksikute akadeemilise profiili Lõpetajad on laia karjääri võimalusi jätkusuutlikkusele keskendunud teadus (eriti interdistsiplinaarse ja transdistsiplinaarse uurimiskontekstidega). Neil on juurdepääs ka juhtivatele ametikohtadele ettevõtluses ja nõustamises, avalikus halduses, riiklikes ja rahvusvahelistes kolmanda sektori organisatsioonides ning ka poliitilistes nõustamistes.

Õppeprogrammi lõppedes antakse üliõpilastele magistrikraad.

Aspirandid

Magistriprogramm on suunatud bakalaureuse või samaväärse kraadi omandanud lõpetanutele, kes soovivad laiendada oma akadeemilisi teadmisi keskkonna- ja jätkusuutlikkuse alal. Ei ole vaja, et teie eelmine kraad oleks lõpetatud keskkonna- või jätkusuutusteadustes, sellegipoolest on vajalikud põhiteadmised vähemalt ühes jätkusuutlikkuse teaduse valdkonnas.

Esimesel semestril pakutavatel põhimoodulitel on lähenemisfunktsioon ja seetõttu peavad õpilased olema valmis tegema interdistsiplinaarset koostööd. Sissepääs nõuded hõlmavad muu hulgas aspekte, piisavad teadmised inglise keeles.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Loe edasi

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Näita vähem
Lüneburg , Glasgow , Berliin , Maastricht , Valencia , Bridgetown , Fööniks + 6 Rohkem Vähem