Magistriõpe Juhtimise (spetsialiseerumine Operations ja Supply Chain Management)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

UPF Majanduse ja Ettevõtluse Osakonna ja UPF Barcelona Juhtimiskooli ühiselt pakutav magistrijuhtimine (operatsioonide ja tarneahela juhtimise spetsialiseerumine) on üheaastane täistööajaga programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles ja mille eesmärgiks on tugevate kvantitatiivsete oskustega õpilased. Programm pakub teoreetilisi ja praktilisi väljavõtteid teguritest, mis on vajalikud tõhusate toimingute ja pakkumise juhtimiseks tänapäeva globaalsel ja konkurentsivõimelistel turgudel. Lisaks näitab see, kui edukas toimingute tulemuslikkus võib kujundada ja mõjutada ettevõtte müügi- ja kasumipotentsiaali. Te arendate põhjalikku arusaamist operatsioonide strateegia väljatöötamise protsessidest ja meetoditest ning operatsioonide ja tarneahela tegevuste juhtimist.

Programm pakub teile vajalikke teadmisi, et saada juhtimise eksperdiks spetsialiseerunud tegevusvaldkonna ja tarneahela valdkonnas. Ka tänapäeva turgude üks olulisemaid valdkondi võimaldab see magistriõppe programm olla ettevõtetele ideaalne kandidaat.

Magistriõpe halduses (spetsialiseerumine toimingutele ja tarneahela juhtimine) saab kasu väljapaistev, käsitsi korjatud teaduskonna UPF maailmatasemel majanduse ja ettevõtluse osakond, tuntud oma teadusliku lähenemisviisi, selle pidev panus teadmiste loomisesse ja selle suutlikkus teadmisi stimuleerida ja edasi anda.

Miks see programm on?

 1. Talent stipendium: UPF Barcelona School of Management annab igal aastal stipendiume magistriõppe rahastamiseks üliõpilastele, kes suudavad näidata oma annet ja motivatsiooni (lisateavet klõpsake siin)
 2. Õppige rahvusvaheliselt tipptasemel majandus- ja ettevõtlusosakonna (DEE) õppejõud
 3. Te saate teoreetilisi ja praktilisi teadmisi teguritest, mis on vajalikud tõhusate toimingute ja pakkumise juhtimiseks tänapäeva globaalsel ja konkurentsivõimelistel turgudel
 4. Täna tutvustatakse tegevusi ja tarneahela juhtimise kõige uuenduslikumaid tehnoloogiaid ja standardeid
 5. See ühendab teid kõige paremini koolitatud õppejõududega, kes juhatab teid läbi õppimisprotsessi, kuidas tõhusaid toiminguid ja pakkumise juhtimist
 6. Sul on varustatud tööriistade ja oskustega, mis on vajalikud edukaks karjääriks:
 • Tarneahela / toimingute nõustamine
 • Operatsioonide juhtimine
 • Ostujuhtimine
 • Tootmisjuhtimine
 • Inventari haldamine
 • Logistika ja turunduse juhtimine
 • Ladu projekteerimine ja haldamine
 • Tarneahela disain ja planeerimine

Eesmärgid

 • Saage põhjalikku arusaamist operatsioonide strateegia, toimingute haldamise ja tarneahela tegevuste arendamise protsessidest ja meetmetest
 • Õpi edendada suhet tarneahela juhtimise ja teiste operatsioonide osakondade vahel organisatsioonis
 • Rakenda oma teadmisi, võttes tööpõhise projekti koos tööstusega, ühendades olemasolevad tehnikad, funktsionaalsed teadmised ja rakendused organisatsioonis.
 • Täna tutvuge tegevuste ja tarneahela juhtimise kõige innovaatiliste tehnikate ja standarditega, külastades logistikakeskusi ja võttes enda valduses olevad õppejõud.

Kellele see on?

Magistriõpe halduses (spetsialiseerumine toimingutele ja tarneahela juhtimine) on suunatud hiljuti lõpetanud ja noorematele spetsialistidele järgmiste akadeemiliste taustaga:

  • Majandus
  • Ärijuhtimine
  • Engineering
  • Matemaatika
  • Füüsika

Akadeemilise taustaga kandidaatidel palutakse esitada tõendid piisava kvantitatiivse ja analüütilise väljaõppe kohta, esitades GMAT skoori 650 või enama.

Uuri välja, mida sa õpid.

Profiil

Töökogemus

Inglise nõue

Majandus, ärijuhtimine, insener, matemaatika ja füüsika. Akadeemilise taustaga kandideerijatel palutakse esitada GMAT-skoor 650 või kõrgem

Otsime kandidaate maksimaalselt 3-aastase töökogemusega.

TOEFL IBT:

CAE: C1

IELTS:

Inglise keelt emakeelena kõnelejad ja need, kes on õppinud oma bakalaureusekraadi täielikult inglise keeles, ei pea nimetatud tunnistust esitama.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public admin ... Loe edasi

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public administration sector: the Barcelona School of Management. Näita vähem
Barcelona , Barcelona + 1 Rohkem Vähem