Magistriõpe Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Master in Management programmi pakub juhtimise ja juhtimise oskusi, et valmistada teid rahvusvahelise karjääri juhtimine. Kõiki meie programme eristab rahvusvaheline üliõpilaskond, silmapaistev õppejõud, intiimne õpikeskkond ja ulatuslikud ettevõtete sidemed. Kõiki programme õpetatakse inglise keeles.

Programmi sisu / teenused

Meie Master in Management programm algab iga aasta septembris.

Õppekava

  • Juhtimise, logistika, majanduse ja juhtimisoskuste kursused
  • Kaks spetsialiseerumist: väärtuse loomine, digitaalne transformatsioon
  • Valikuline kiirhoiatus kolme semestri jooksul (bakalaureusekraad = 210 ECTS)
  • Vahetage semestrit partnerülikoolidega (standardrada, mis on vabatahtlik esimese astme omanikele väljaspool Saksamaad)
  • Kolmekuuline praktika
  • Magistritöö (5 kuud)

Nautige eraülikooli eeliseid: juhendamine väikestes gruppides, soodne õpilaste ja õppejõudude suhe, lihtne juurdepääs olulistele kontaktidele, kaasaegne infrastruktuur ja laiaulatuslik teenuste hulk.

Meie karjääriteenuste meeskond pakub ainulaadset programmi, mis on suunatud teie isiklikule arengule ning kontaktidele tulevaste tööandjatega. Meie rahvusvaheline büroo sillutab teed oma semestrile välismaal ja meie programmi juhtkond tagab, et teie õppekursus vastab meie kvaliteedistandarditele ja töötab võimalikult sujuvalt. Vastuvõtmisel aitame teil korraldada reisi Hamburgisse ja jätkata teid selles protsessis.

Te teete õppimist, teeme kõik muu!

Vastuvõtutingimused

  • bakalaureusekraad või samaväärne, eelistatavalt äri- või majandusteaduses *.
  • TOEFL või IELTS näitavad inglise keele oskust.
  • tugev akadeemiline rekord.

* Teisi valdkondi, nagu tööstustehnoloogia, äriinformaatika, psühholoogia või matemaatika, kaalutakse juhul, kui bakalaureusekraad koosneb piisavast arvust (vähemalt neli) ja erinevatest kursustest ärijuhtimise või äriökonoomika valdkonnas.

Kühne Logistics University taotlevad üliõpilased saavad jooksvalt vastuvõtu poliitikast kasu. Iga õpilase avaldust käsitleme niipea, kui kõik nõutavad dokumendid on laekunud, ja teatab taotlejale viivitamata vastuvõtukomisjoni otsusest. Pange tähele, et rakendusi saab saata kuni 15. juulini.

Soovitame tungivalt, et kolmandatest riikidest pärit taotlejad kehtiksid 31. märtsiks. Viisatöötlus kestab kuni kaks kuud, alates KLU poolt heakskiitmise kuupäevast. Palun pidage meeles, et välismaal õppimise kavandamisel on palju muid organisatsioonilisi küsimusi.

Teil ei ole veel bakalaureuseõpet? Loomulikult saate Kühne Logistics University siiski taotleda. Lihtsalt esitage dokumentide ärakiri, mis sisaldab kõiki seni antud klasse, ning saate oma bakalaureusekraadi hiljem edastada.

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti

Rahastamine

Õppemaksud ei ole kunagi keegi õppinud Kühne Logistics University . Me ei paku ainult õpilastele KLU stipendiume, vaid oleme loonud ka uuendusliku rahastamiskava - Brain Capital rahastamine. Selle plaani osalejad ei maksa õppimise ajal õppemaksu. Vastutasuks kohustuvad nad pärast lõpetamist sissetulekupõhiseid makseid tegema!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to c ... Loe edasi

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to confer PhD degrees. KLU's focus lies in the fields of logistics, supply chain management and management. Näita vähem
Hamburg , Valletta + 1 Rohkem Vähem