Magistriõpe Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Magistriõpe halduse aste pakub suurepärast karjäärivõimalust üksikisikutele, kes soovivad edendada oma äri teadmisi pärast lõpetamist oma bakalaureuse kraadi. Programmi sissepääs ei nõua töökogemust, kuid selle programmi õpilastele pakutakse põnevaid karjäärivõimalusi kohe peale lõpetamist. Mis tahes muidugi seotud eeltingimuste puudumine muudab selle atraktiivseks kraadi neile, kes otsivad oma karjääri muutusi. Üliõpilastele, kes soovivad (uuesti) tööjõudu siseneda võimalikult kiiresti, on kiirendatud üheaastane ajakava.

Magistriõpe kursuste teemade mitmekesisus valmistab lõpetajaid ette keerukate ärivajaduste mõistmiseks. Tipptasemel kursuste pakkumiste ainulaadne kogumik, nagu juhitav projektijuhtimine ja inimeste analüütikud, varustab hästi juhitud spetsialistidega meetodeid ja vahendeid juhtimise ja äritegevuse tänapäevaste väljakutsetega tegelemiseks.

Magistriõpe Management Program pakub projektijuhtimise juhid oskuse projektijuhtimist; juhtimine ja strateegiline analüüs; loovus ja analüüs; organisatsiooniline käitumine, otsuste tegemine, disain ja muutmine; koostöö; vilgas areng ja skrambi metoodika. Programm keskendub konkreetselt projektijuhtimise juhtimisnõuetele, näiteks meeskonnatöö hõlbustamiseks erinevates gruppides; teiste volitamine; tunnustama ja kohanema maailmamajanduse piirangute ja võimalustega ning arendada tippkeskusi.

See dünaamiline, hästi orienteeritud ja progresseeruv programm pakub mitmesuguseid projektijuhtimise kontseptsioone ja oskusi. Suur osa õppekavast viiakse läbi juhtumiuuringute, klasside arutelu, treeningu, grupiprojekti, videolindatud rollimängude, simulatsioonide ja kohalike ja riiklike äri- ja mittetulundusühingute silmapaistvate külalisesinejatega. Rõhk on suunatud õpilaste osalusele ja meeskonnatööle. Kõik kursused hõlmavad kirjutamist, esitlusi, kriitilist mõtlemist, analüüsi ja loovust.

Akrediteerimine

Kolledži ja koolide lõunaosa ühingute kolleegiumide poolt komisjoni poolt akrediteeritud ja AACSB International - ülikoolide äriringkondade edendamise ühendus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited insti ... Loe edasi

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited institutions: USF; USF St. Petersburg; and USF Sarasota-Manatee. Serving more than 50,000 students, the USF System has an annual budget of $1.7 billion and is ranked 45th in the nation for research expenditures among all universities, public or private. Näita vähem