Magistriõpe Keskkonnainspektsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Vesi on elu. See uskumatu kemikaal koos arvukate kõrvalekalletega on kõigi elusorganismide põhiline toitainete ja ökosüsteemi komponent. Keskkonnatehnika magistrantuuri eesmärk on anda tudengitele teadmised ja oskused, mis on vajalikud vastutustundlike veemajandusjuhtide ja inseneride saamiseks.

See programm hõlmab kahte spetsialiseerumist:

Merekeskkonna keskkonnatehnoloogia

Õpilased, kes soovivad jätkata karjääri nafta- ja gaasitööstuses, saavad valida spetsialiseerumise avamere keskkonnatehnoloogiale . Selle programmi filosoofia on ühendada kursused avamere nafta ja gaasi uurimise, tootmistehnoloogiate ja keskkonnajuhtimise alal. Programm sobib õpilastele, kes on huvitatud praktilistest tehnoloogilistest ja halduslikest pädevustest keskkonnaohutuks keskkonnajuhtimiseks avameretööstuses.

Veeteadus ja -tehnoloogia

Veeteaduse ja -tehnoloogia spetsialiseerumist pakutakse õpilastele, kes soovivad keskenduda veekeemiale ja ökoloogiale ning vee- ja reoveepuhastustehnoloogiatele. Kuna tegemist on rohkem loodusteaduslike ja teaduspõhiste programmidega, pakub programm õpilastele põhjalikke ja edasijõudnute võistlusi veekeemias, keskkonnabiotehnoloogias ja veeprotsesside inseneriteaduses.

Mis MSc keskkonnatehnoloogia , lõpetajad saavad soovitada, kavandada ja kasutada asjakohaseid keskkonnaprotsesside tehnoloogiaid, mis põhinevad sügaval mõistmisel vastuvõtja veesüsteem, nii avamerel kui ka maismaaettevõtetes.

Magistriõpe keskkonnatehnikumis - karjäärivõimalused

Kandidaadid kvalifitseeruvad töötamiseks erinevates teadus- ja tööstusettevõtetes, väga erinevatel ametikohtadel. See võib olla avalik-õiguslik ja eraõiguslik teadusasutus, laboratoorium, haigla, naftatööstus, toiduainete töötlemine, akadeemiline asutus või konsultatsiooniteenus.

Akadeemilised nõuded keskkonnatehnika magistrantuurile

Bakalaureusekraad on nõutav ühes järgmistest erialadest:

  • Keskkonnatehnika
  • Keemiatehnoloogia
  • Biotehnoloogia

Kandidaate, kellel on bakalaureusekraad seotud valdkondades, võidakse kaaluda ka juhul, kui neil on vähemalt 30 EAP aineid rakenduskeemia alal ja 10 EAP bioteaduste / biotehnoloogia alal.

Kõigil taotlejatel peab olema vähemalt 30 ECTS ainepunkti matemaatikas / statistikas / arvutustes.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The University of Stavanger (UiS) is situated in the most attractive region in the country, with some 300 000 inhabitants.

The University of Stavanger (UiS) is situated in the most attractive region in the country, with some 300 000 inhabitants. Näita vähem