Magistriõpe Keskkonnainspektsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Mõista ja tõlgendada inimese tekitatud ja looduslike saasteainete, keskkonnasüsteemide ja loodusvarade jätkusuutlikkuse dünaamikat Templite ülikooli tehnikakõrgkooli keskkonnatehnoloogia magistriprogrammi keskkonnatehnoloogias. Valmistuge ellu projektide jaoks, mis modelleerivad ressursside voogu, kasutamist ja käsutamist kliima-, keskkonna- ja jätkusuutlikkuse probleemidega tegelemiseks. Tugeva hariduskogemuse saamiseks ühendage klassis õppimine uurimistöö ja praktilise tööga.

Keskkonnatehnika magistriprogramm pakub suurt paindlikkust: klasse pakutakse õhtuti, võimaldades teil akadeemilised kohustused vastavalt isiklikele ja ametialastele kohustustele kokku panna. Kohandage õppekava vastavalt teie huvidele ja ametialasele karjäärile spetsialiseeritud valikainete ja kursustega. Näiteks kui olete huvitatud juhtimisest, võite valida kursuse insenerijuhtimise alal. Või võite uurida sademevee juhtimist, keskendudes kursuste sellele teemale.

Tsiviil- ja keskkonnatehnoloogia osakonnas on suur rühm õppejõude, kes esindavad erinevaid huvisid, sealhulgas bioloogilisi, keemilisi ja füüsikalisi protsesse. Vee- ja reoveekäitlus on programmi distsiplinaarsed tugevused - rääkimata tööturu väga olulistest valdkondadest.

121059_180917_TempleEngineering-702.jpg

Krediidinõuetele

Keskkonnatehnoloogia MS nõuab vähemalt 30 krediiditundi.

Klassid ja õppekava

Paljud õpilased lõpetavad oma nõuded magistriprogrammile kahe aasta jooksul, ehkki lõpuleviimise tähtaeg on viis aastat. Mõned sisenevad magistriprogrammi otse bakalaureuseõppest, täites programmi täiskohaga. Paljud tudengid töötavad selles valdkonnas osalise tööajaga.

Teaduskondade teadmiste mitmekesisus tähendab väga mitmesuguseid kursusteemasid. Enne valikainete töösse süvenemist võtke läbi mitu põhikursust keskkonnasüsteemide bioloogias, keemias ja füüsikas. Keskkonnatehnika valikainete hulka kuuluvad

 • Täiustatud füüsikalised / keemilised protsessid,
 • Veetoksikoloogia keskkonnatehnoloogias,
 • Bioloogilised protsessid,
 • Saasteainete dünaamika linnavooludes,
 • Tehniline hüdroloogia,
 • Keskkonna hüdroloogia,
 • Saasteainete saatus maa-aluses keskkonnas,
 • Linnavoolud ja sademevee käitlemine ning
 • Vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine.

Valite ühe kolmest paladest.

Thesis

 • 24 ainepunkti kursuse töö eest
 • lõputöö kuus ainepunkti

Projekt

 • 27 ainepunkti didaktilist kursustööd
 • kolm ainepunkti projektitööd

Kursuse töö

 • 30 ainepunkti didaktilist kursustööd

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumisega juurdepääsule ja taskukohasusele pakub see keskkonnatehnika magistrikraad konkurentsivõimelist õppetaset, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta

Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

121058_180917_TempleEngineering-52.jpg

Õpilaste mitmekesisus

Insenerikolledž kajastab mitmekesisust, mis on alati olnud templi elu tunnus. Kõigi 50 osariigi, 129 riigi õpilaste ja igasuguse kultuuritaustaga õpilastel on Templi klassiruumid rikastatud lugematute vaatenurkadega, pakkudes õpilastele ülemaailmset vaatenurka distsipliinide ja valdkondade lõikes ning tugevdades sidemeid, mis soodustavad õpilaste edukust.

Kogukonnana on templi ühine vastutus parandada kõigi templikogukonna liikmete elukvaliteeti, pakkudes turvalist, toetavat ja tervitatavat keskkonda, kus õppida, töötada ja kasvada.

Õpilasklubid ja -organisatsioonid

Alates piirideta inseneridest kuni tempelrobootikani kuni kutse- ja auühinguteni pakuvad tehnikakõrgkooli tudengiklubid arvukalt võimalusi väljaspool klassiruumi võrgustumiseks, suhtlemiseks ja silma paistmiseks.

Meie nõustajad

Teaduskonna nõustaja juhendab teid õppekavas navigeerimisel ja akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks sobivate kursuste valimisel. Ka kraadiõppuri nõustaja on teile abiks sõiduplaani, poliitikate ja protseduuride korraldamisel, et tagada sujuv läbimine programmis.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.

RAKENDAMISNÕUDED

 • Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
 • Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
 • GRE tulemus: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
 • Praegune erialane kokkuvõte
 • Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem