Magistriõpe Kinnisvara Majanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister kinnisvarahalduse tehnoloogia, majanduse ja õiguse kaudu.

Magistriprogramm kinnisvaramajanduses pakub põhjalikku arusaamist kinnisvaraturgude dünaamikast.

Pange tähele, et õppevõimaluse õppekeel on inglise keel!

Magistriprogramm kinnisvaramajanduses pakub põhjalikku arusaamist kinnisvaraturgude dünaamikast. Saad põhjaliku arusaamise kinnisvaraturgudega seotud nähtustest ja õpid kinnisvara analüüsimiseks ja haldamiseks kasutatavaid tehnikaid.

Programm ühendab majanduse, juhtimise, maakorralduse ja planeerimise teaduse valdkonnad, pakkudes teile võtmeoskusi, mis on vajalikud mitmesugustel karjääris kinnisvarasektoris.

Paljud kursused ühendavad teoreetilised teadmised reaalse elu projektide ja ärijuhtumitega, mis annavad teile praktilise kogemuse ja arusaamise teema keerukusest. Kuna enamik kinnisvaraalaseid töökohti on seotud inimeste ja suhtlemisega, rõhutab programm ka meeskonnatööd.

Õppekava

Programmisisesed kursused hõlmavad oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud kinnisvara haldamiseks kogu selle elutsükli vältel. Teile tutvustatakse kinnisvaraökonoomika põhimõtteid, selle õiguslikku alust ja kinnisvaraturu dünaamikat, samuti hindamismeetodeid ja investeeringute analüüsi. Samuti suurendate oma teadmisi kinnisvaraõiguse, keskkonnaalaste õigusaktide, maakasutuse planeerimise süsteemi ja nende rollide kohta kinnisvaraturgudel.

Õppetöö struktuur

Magistriprogramm koosneb 120 ainepunktist (ECTS), mis sisaldab järgmisi osi:

  • Major (60 ainepunkti), sealhulgas 36 krediiti ühised kursused ja 24 krediiti täiendõppe kursused
  • Valikained (30 ainepunkti): võite valida praktiliselt mis tahes kursuste kombinatsiooni, mis toetab teie õpinguid ja sobib teie huvidega
  • Magistritöö (30 ainepunkti); üliõpilane iseseisvalt läbi viidud rakendusuuringute tükk

Programmi struktuur on loodud nii, et suudaksite oma esimesel aastal oma ühiseid ja täiustatud uuringuid lõpule viia. See jätab teiseks aastaks valikainete kursused ja magistritöö. See muudab ka teiseks aastaks üliõpilasvahetuseks võimalikuks. Teise võimalusena saate oma teadmisi edasi arendada, võttes rohkem kursusi ettevalmistuskursustega.

Karjäärivõimalused

Kvaliteetsete karjääride hulk kinnisvara valdkonnas on lai, võimaldades lõpetajal järgida oma isiklikke huve ja ambitsioone. Kinnisvara ja linnapiirkondade elutsükli kõigil etappidel on vaja spetsialiste. Meie lõpetajad leiavad tööd nii era- kui ka avalikus sektoris nii Soomes kui ka välismaal. Programm pakub suurepärast lähtepunkti karjäärile kinnisvarasektoris, alustades töötamisest analüütikuna, hindajana, inspektorina, teadurina, eksperdina jms. Karjäär tavaliselt viib valdkonna juhtimispositsioonidesse, sõltuvalt valitud karjäärist.

Vastuvõtutingimused

Aalto University õpilaste valikuprotsess on konkurentsivõimeline ja paberkandjal põhinev. Aalto University vastuvõtuteenistuste poolt läbi viidud abikõlblikkuse kontrolli läbiviimise taotlused viiakse läbi kooli programmi konkreetse akadeemilise hindamise käigus. Programm on ette nähtud täiskoormusega õpinguteks ja eelistatakse neid taotlejaid, kes on sellega seotud. Akadeemilise hindamise kriteeriumidena kasutatakse järgmist:

  • ülikool / kõrgkool; tunnustatud hariduse ja teadustöö kõrge kvaliteedi eest.
  • õpingute aste ja asjakohasus; sobivad väga hästi või suurepäraselt uuringuvõimalusega.
  • Akadeemiline esitus; peavad olema peamiselt väga head või suurepärased.
  • programmi motivatsioon ja pühendumus; peaks olema selgelt seotud uuringu võimalusega.

Soovitame programme taotleda erineva taustaga taotlejatega. Et tagada õpilaste piisav oskus ja teadmised magistriõppes, eelistatakse üliõpilaste valimist õpilastele, kelle varasemad õpingud (kas bakalaureusekraad või muud õpingud):

a) on kinnisvara, maa - või muu tihedalt seotud valdkonnas või

b) sisaldab vähemalt majanduse, õiguse, statistika / ökonomeetria ja rahanduse aluseid.

Kui lõpetatud kursused või uuringud nende teemade kohta, mis ei kuulu taotlust põhjendatuks, tuleks sertifikaatidele lisada need uuringud taotluses.

Lisadokumendid

Programm nõuab järgmisi kohustuslikke dokumente:

  • motivatsioonikiri
  • elulookirjeldus (cv)
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem